завантаження...

Весільна сукня: купляти чи брати на прокат?

нареченаВибір сукні
Вдивляючись в своє прекрасне відображення в дзеркалі, ви посміхнетеся, передчуваючи захоплені погляди нареченого і гостей. Вибір весільного плаття - одна з найприємніших і хвилюючих подій в низці передсвяткових клопотів. Різноманітність моделей настільки велика, що пошуки можуть затягнутися на невизначений термін, а в "особливо важких випадках" на місяць і більше.

Щоб не втрачати дарма дорогоцінного часу, фахівці радять наперед продумати основні параметри весільного плаття, що значно полегшить перетворення вашої мрії в реальність.

При виборі весільної сукні необхідно врахувати безліч факторів: 
- пору року, на яку призначено проведення весілля, адже від сезону залежить вибір тканини і такі важливі деталі плаття, як довжина рукава, глибина декольте, і багато іншого
• ступінь офіційності торжества. Правила етикету строго наказують форму одягу і норми поведінки для кожного прийому. Наприклад, шлейф - неодмінний атрибут весільного плаття для офіційної церемонії, що додає особливу урочистість святу, не доречний на одруженні, що проводиться у вузькому колі родичів і близьких друзів
• особливості фігури, яким слід приділити спеціальну увагу. Уміло підібране плаття допоможе підкреслити достоїнства фігури і завуалювати недоліки, якщо вони є, зробивши вашу зовнішність ще більш ефектною і чарівною
• якщо хочете підкреслити свою індивідуальність, до ваших побажань поставляться з увагою.

Багато салонів надають такий вид послуг, як пошиття моделі по ескізу замовника або внесення змін у вже готове плаття. Дуже важливо не втратити відчуття міри, і перш ніж зробити замовлення, бажано, щоб ви звернулися за консультацією до модельєра. Кваліфікована рада фахівця допоможе добитися оптимального результату вірніше, ніж "делегація" покликаних на допомогу рідних і подруг.

Не варто запрошувати на пошуки весільного плаття нареченого. Справа навіть не в поганій прикметі. Ваша поява на урочистостях в казковому, чудовому вбранні має стати для нього сюрпризом, повною несподіванкою, зайвий раз він переконається: яка красуня дісталася йому в дружини!

Вибір зроблено. У випадку, якщо під час примірки з'ясується, що вподобана вами модель не "сидить" на фігурі ідеально, не турбуйтеся: у салоні безкоштовно підженуть сукню за вашими індивідуальними мірками. Якщо ви вирішили узяти весільний наряд напрокат, врахуйте, в цьому випадку підгонка по фігурі не робиться. У весільному салоні, можна підібрати і всі необхідні аксесуари: туфлі, рукавички, фату. Ретельно підібрані, вони додадуть гармонійну завершеність вашому образу. Пропонований весільними салонами асортимент моделей задовольнить навіть найвимогливішу і найпримхливішу наречену.

наречена1Плаття на прокат
Практично всі весільні салони надають можливість узяти весільне плаття на прокат. Прокат весільних платтів - незамінна послуга для практичних і ощадливих людей, звиклих детально розписувати свій бюджет і строго його дотримуватися. Але навіть найбільш розважливі люди хочуть виглядати розкішно і неповторно в один з найбільш урочистих днів свого життя, в день весілля.

Майбутня наречена або наречений мають повне право пред'являти високі вимоги до якості одягу і різноманітності пропонованої колекції. І багато вітчизняних весільних салонів прагнуть задовольняти потреби вимогливих споживачів, прагнучи відповідати міжнародним стандартам. Успішність існування будь-якої послуги залежить від обізнаності в правовій сфері, як представника послуги, так і споживача, а також від того, наскільки вони виконують положення договору. Тому, радимо уважно прочитати умови прокату і з'ясувати щонайменші незрозумілі деталі договору, щоб не опинитися в неприємній ситуації.

Кожен салон повинен на видному місці помістити правила прокату, щоб всі бажаючі мали можливість ознайомиться.
• Салон надає речі для прокату, повна вартість яких повинна бути позначена в прейскуранті
• Іноді пропонуються додаткові послуги - підгонка плаття по фігурі
• При виборі плаття досконально огляньте його на наявність щонайменших вад, тому що при поверненні наряду вам не вдасться довести, що "так і було!"
• Умови дотримання прокату повинні відбиватися у відповідних паперах, завірених обома сторонами - це може бути договір, квитанція, заставний бланк
• Для того, щоб взяти річ в прокат потрібно внести заставу - повна вартість плаття за прейскурантом
• У договорі обмовляється термін прокату плаття. Недотримання терміну може каратися виплатою компенсації. Поняття заборгованості по термінах встановлює салон: може бути єдиний термін - місяць, а потім штраф, може бути термін - чотири дні, а потім за кожен прострочений день нараховуються пені
• Замовлення на прокат плаття робиться наперед - визначається дата замовлення. Зазвичай за порушення дати з вас беруться, хай не великі, але гроші
• За відмову від замовлення з вас утримають деякий відсоток вартості замовлення, чим пізніше ви передумаєте, тим більше заплатите. Ну, а вже якщо, замовлення не виконав салон, тут ви маєте право зажадати повну вартість замовлення назад
• Ціна прокату речі може складати від 30% до 50% від її ціни продажу, знайдете дешевше - ви знаєте, що робити (хоча низькі ціни можуть говорити про якість послуг)
• При поверненні плаття ви пред'являєте паспорт, квитанцію або відповідний папір. Потім продавець перевіряє, в якому стані воно знаходиться. А то, буває і так: не сподобається їм зовнішній вигляд плаття, зуміють відмітити маленьку дірочку, цятка, затягування - скажуть "зіпсували плаття"

Не виключений такий варіант: якщо вам дуже сподобалося нове плаття, ви можете його купити, а після весілля повернути в салон за меншу вартість (за умови, що плаття має товарний вигляд). Звичайно, таку можливість потрібно попередньо узгодити з продавцем.

З прокатом плаття клопоту предостатньо. Дбати про підтримку його цілісності і зовнішньої привабливості обтяжливо удвічі, якщо плаття чуже або узято на прокат.Не секрет, що плаття потрібно носити дуже акуратно і постійно стежити, особливо в процесі переміщення в машину / з машини, під час прогулянки...
Але все-таки саме головне в цей день - не підтримка ідеального стану плаття, а ваша чарівна усмішка.

Замітка: Для школярок та студенток найактуальніше питання звучить так: что надеть на выпускной 2011? Модні тенденції змінюються, тому читайте інтернет - статті та підбирайте своє індивідуальне та сучасне випускне плаття.

завантаження...


Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин