завантаження...

Вінчальні сукні

Весільна сукня трохи відрізняється від традиційного весільного вбрання, є тільки кілька обмежень, які нескладно дотриматися при підготовці до таїнства вінчання. По-перше, плаття для вінчання може бути як класичного білого кольору, так і будь-якого іншого, але обов'язково світлих тонів, наприклад, блакитне, бежеве і т.д. Категорично не вітається поява в церкві у фіолетовому, і будь-якому іншому вбранні, темного тону, що в принципі, мало кому може прийти в голову. По-друге, довжина сукні не повинна бути вище колін нареченої, це теж обумовлено обов'язковою традицією вінчання. Що стосується тканини, з якого зшито плаття, то тут ніяких обмежень і умов не пред'являється.

Всім відомо, що до церкви жінка не має права входити з непокритою головою, і наречена в цьому випадку не є винятком. Тому голову нареченої обов'язково повинна покривати або фата, або палантин - аксесуар весільного вбрання. Крім того, для покриття голови не забороняється використовувати тонке покривало, легкий шарфик або невелику капелюшок.

Колись не стояло питання, в якій сукні вінчатися, а в якій йти в РАГС, оскільки подібних державних установ тоді просто не існувало. Сьогодні ж у наречених виникає проблема, пов'язана з тою обставиною, що згідно з церковною традицією в храмі не можна з'являтися в вінчальних нарядах із занадто відкритими плечима і декольте, але ж хочеться на фото і відео, зроблених в РАГСі, виглядати сексуальною і чарівною, чого важко добитися, позуючи перед камерою в «глухому» платті. Що ж робити?

Деякі просто купують дві сукні відповідних фасонів, але витрати при цьому досить великі і не кожна наречена може дозволити собі такий варіант. Тому зверніть вашу вагу на те, що є  ярмарка мастеров, де ви завжди знайдете щось цікаве для вас. У цій ситуації на допомогу прийшла православна церква як відома своїм терпимим і гнучким ставленням до своїх парафіян. Священнослужителі пішли назустріч молодятам бажаючим вінчатися, і дозволили, у випадку якщо у нареченої всього одне плаття, але досить відверте, просто прикривати відкриті ділянки тіла чим-небудь типу тонкого палантина, шарфа. Сильно відкриті плечі можна прикрити спадаючою фатою, яку надалі наречена за своїм розсудом зможе поміняти на будь-який інший аксесуар, діадему або що завгодно інше. Якщо плаття взагалі без рукавів, то для того щоб приховати оголені руки слід надіти рукавички, бажано до ліктів. Одним словом, головне, щоб в церкві були дотримані православні традиції, а як бачите, зробити це зовсім не складно.

Тепер кілька заміток по темі. На сьогоднішній день, часто в якості вінчальних нарядів пропонують плаття з довгими шлейфами, які на церемонії, за нареченою несуть діти. Вінчатися в такій сукні можна, проте подібний фасон не має нічого спільного з православними традиціями і прийшов до нас з католицької Европи. Весільне плаття, в якому відбувалося таїнство вінчання, прийнято зберігати вдома. Його не можна ні продавати, ні передавати в користування комусь - така традиція. А взагалі-то, непогано було б перед вінчанням поговорити зі священником тієї церкви, в якій ви плануєте провести обряд вінчання, і уточнити всі нюанси.
завантаження...


Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин