завантаження...

Як купити весільне плаття в інтернеті?


Ах, це весілля! Скільки радісних турбот воно приносить коханим: запрошення, гості, вибір місця для торжества .... Від цього всього голова паморочиться. Але все ж є одна річ, яка хвилює не тільки наречену, а й всю родину - покупка весільного плаття.

Той, хто проходив через це, знає наскільки це тривала процедура. Вона не триває день або два, буває, затягується на тижні. У голові купа питань: де? коли? як? ціна?

Є багато варіантів де купити весільне плаття: спеціальні салони-магазини, ринки, можна перекупити у знайомих, а також через інтернет магазин victori.kh.ua. Звичайно, перекупити плаття можна, але всі знають, що таке б / у - воно вже ношене. Купуєш за половину ціни, і ще вкладаєш стільки, щоб привести його в нормальний вигляд. Тобто, якщо дивитися тверезо, то ніякої вигоди тут немає. Також, є варіант купити в салоні. У місті дуже багато таких магазинів і їхні візити займають дуже багато передвесільного часу. І при цьому ціни там далеко не низькі, а не всі можуть собі дозволити дорогу весільну сукню. Консультанти кажуть, що бренди тому й така ціна. Але на сукні бренд не написаний і тим більше ціна, головне щоб фасон був гарний.

Ще один мінус салонів, що там кількість суконь обмежена, стоїть десяток на вітрині, а всі інші в каталогах. Подивилася на сукні - не сподобалися, дивишся каталоги і відчуваєш думки консультантів "довго вони ще будуть дивитися?" Ну ладно, якщо сподобалися сукні, які є в магазині, то починаєш приміряти. Просто є велика різниця між сукнею на манекені і на людині. Люди не манекени, вони не під копірку роблені і у кожного є свої видатні місця. На манекені воно все прикрашене і відшліфоване, а коли приміряла, розумієш, що не подобається. Приміряла одну, другу, третю весільну сукню і відчуваєш, що не твоє, а як тільки скажеш це продавцеві, він відразу починає обурюватися, що тільки час його витрачаєш, а клієнтів в магазині повно і всі вимагають уваги. Або навпаки, всім відомий спосіб умовляння, мовляв, тобі так йде, ця сукня на тебе зшита, вона тільки тебе чекала і т.п. Купила, а коли прийшла додому, то приходиш в розчарування. І найголовніше повернути сукню не так-то просто, пропонується обмін, а обмінювати і немає на що. Коротше може виникнути багато головного болю.

Є ще варіант - купити плаття на ринку. Всі знають, що суконь там дуже багато, але вигляд у них теж базарний. А хочеться бути найкрасивішою нареченою. А також великий мінус покупки на ринку в тому що, скільки суконь стільки і наречених. Товкучка величезна, всі дивляться, міряють і розвернутися і подивитися на себе дуже складно. Притому улюблена фраза продавців, яка всіх дратує "бери, а я тобі зроблю знижку?". Та там така націнка, що і знижка не допоможе.

Найкращий варіант, ця покупка весільного плаття через інтернет-магазин. Зайшовши на сайт магазину,  у тебе перед очима відкривається величезний асортимент суконь, на будь-який смак і ціну. Будь-які фасони, кольори, можеш підібрати собі свій розмір (в відмінності від магазину, де тільки один розмір), а також подивитися на сукні своїх улюблених дизайнерів.

Сидиш собі вдома, нікуди не треба їздити, за чашкою кави і переглядаєш сукні. Ніхто на тебе не тисне в швидкості вибору. А найголовніше, що ціни набагато нижчі, оскільки там немає націнки. Зазвичай в магазинах в ціну сукні входить ряд націнок: сама ціна сукні, перевезення, зарплата продавців, оренда залу .... І в підсумку виходить подвійна ціна. А в інтернет магазині  ви платите лише за сукню. Багато хто боїться замовляти, тому що думають, що робити, якщо вона не підійде? Але великий плюс інтернет-магазину в тому, що її можна поміняти або повернути без всяких питань.

Купуючи через інтернет магазин, ви заощадите купу часу і грошей. І на весіллі будете у своїй улюбленій весільній сукні і в центрі уваги торжества. Повірте, купуючи її через інтернет-магазин, ви про це ніколи не пошкодуєте!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із суконь

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин