завантаження...

Як купити весільне плаття в інтернеті?


Ах, це весілля! Скільки радісних турбот воно приносить коханим: запрошення, гості, вибір місця для торжества .... Від цього всього голова паморочиться. Але все ж є одна річ, яка хвилює не тільки наречену, а й всю родину - покупка весільного плаття.

Той, хто проходив через це, знає наскільки це тривала процедура. Вона не триває день або два, буває, затягується на тижні. У голові купа питань: де? коли? як? ціна?

Є багато варіантів де купити весільне плаття: спеціальні салони-магазини, ринки, можна перекупити у знайомих, а також через інтернет магазин victori.kh.ua. Звичайно, перекупити плаття можна, але всі знають, що таке б / у - воно вже ношене. Купуєш за половину ціни, і ще вкладаєш стільки, щоб привести його в нормальний вигляд. Тобто, якщо дивитися тверезо, то ніякої вигоди тут немає. Також, є варіант купити в салоні. У місті дуже багато таких магазинів і їхні візити займають дуже багато передвесільного часу. І при цьому ціни там далеко не низькі, а не всі можуть собі дозволити дорогу весільну сукню. Консультанти кажуть, що бренди тому й така ціна. Але на сукні бренд не написаний і тим більше ціна, головне щоб фасон був гарний.

Ще один мінус салонів, що там кількість суконь обмежена, стоїть десяток на вітрині, а всі інші в каталогах. Подивилася на сукні - не сподобалися, дивишся каталоги і відчуваєш думки консультантів "довго вони ще будуть дивитися?" Ну ладно, якщо сподобалися сукні, які є в магазині, то починаєш приміряти. Просто є велика різниця між сукнею на манекені і на людині. Люди не манекени, вони не під копірку роблені і у кожного є свої видатні місця. На манекені воно все прикрашене і відшліфоване, а коли приміряла, розумієш, що не подобається. Приміряла одну, другу, третю весільну сукню і відчуваєш, що не твоє, а як тільки скажеш це продавцеві, він відразу починає обурюватися, що тільки час його витрачаєш, а клієнтів в магазині повно і всі вимагають уваги. Або навпаки, всім відомий спосіб умовляння, мовляв, тобі так йде, ця сукня на тебе зшита, вона тільки тебе чекала і т.п. Купила, а коли прийшла додому, то приходиш в розчарування. І найголовніше повернути сукню не так-то просто, пропонується обмін, а обмінювати і немає на що. Коротше може виникнути багато головного болю.

Є ще варіант - купити плаття на ринку. Всі знають, що суконь там дуже багато, але вигляд у них теж базарний. А хочеться бути найкрасивішою нареченою. А також великий мінус покупки на ринку в тому що, скільки суконь стільки і наречених. Товкучка величезна, всі дивляться, міряють і розвернутися і подивитися на себе дуже складно. Притому улюблена фраза продавців, яка всіх дратує "бери, а я тобі зроблю знижку?". Та там така націнка, що і знижка не допоможе.

Найкращий варіант, ця покупка весільного плаття через інтернет-магазин. Зайшовши на сайт магазину,  у тебе перед очима відкривається величезний асортимент суконь, на будь-який смак і ціну. Будь-які фасони, кольори, можеш підібрати собі свій розмір (в відмінності від магазину, де тільки один розмір), а також подивитися на сукні своїх улюблених дизайнерів.

Сидиш собі вдома, нікуди не треба їздити, за чашкою кави і переглядаєш сукні. Ніхто на тебе не тисне в швидкості вибору. А найголовніше, що ціни набагато нижчі, оскільки там немає націнки. Зазвичай в магазинах в ціну сукні входить ряд націнок: сама ціна сукні, перевезення, зарплата продавців, оренда залу .... І в підсумку виходить подвійна ціна. А в інтернет магазині  ви платите лише за сукню. Багато хто боїться замовляти, тому що думають, що робити, якщо вона не підійде? Але великий плюс інтернет-магазину в тому, що її можна поміняти або повернути без всяких питань.

Купуючи через інтернет магазин, ви заощадите купу часу і грошей. І на весіллі будете у своїй улюбленій весільній сукні і в центрі уваги торжества. Повірте, купуючи її через інтернет-магазин, ви про це ніколи не пошкодуєте!
завантаження...


Популярне із суконь

Грецькі весільні сукні

Все частіше дизайнери всього світу звертають увагу на грецький стиль в одязі. Найбільше в...

Вибір сукні для нареченої по знаку зодіаку

Овен Це ультрамодна дівчина - Овен, що виділяються як одягом, так і яскравим макіяжем....

Весільні сукні для вагітних

Залишилися в минулому ті часи, коли наречена, яка очікує дитину, соромилася свого положення і...

Модні весільні сукні 2012

У 2012 році весільні сукні будуть неймовірно жіночними, романтичними і легкими. Весільний образ повинен...

Вибір весільного плаття

Вибір весільного плаття — це найбільш хвилюючий і найприємніший захід. Сьогодні спеціалізовані салони пропонують...

Яскраві весільні сукні

Сучасні жінки хочуть бути не як усі, вони більше цінують індивідуальність. Яскравий приклад їх...

Вибір кольору весільного плаття по знаку Зодіаку

Можна підібрати колір за знаком зодіаку. Наприклад, Раку, Скорпіону і Рибам рекомендується вибрати сукню...

Короткі весільні сукні

Весільне плаття - це унікальне вбрання, що несе в собі глибокий символічний зміст. Воно...

Типи весільних суконь

Відомо 5 основних типів весільного плаття: Ампір   Особливість цієї моделі сукні полягає в...

Вибираємо СВОЄ весільне плаття

Найперше з чого слід почати, - це визначиться з фасоном майбутньої сукні. Як це...

Інтернет магазин