завантаження...

Викуп

Викуп нареченої: поради для вас


alt
Традиція викупу нареченої відома здавна. Її шанують не тільки наречені, але ще й гості ...

Ще б пак, адже це цілий ритуал, чого вже правду таїти. І подивитися на дане дійство - коштує багато чого, повірте!

Читати далі: Викуп нареченої: поради для вас

 

Викуп нареченої - перепони для нареченого

викуп нареченоїВикуп - це те важлива частина що, збереглася від традиційного весілля, і тому слід приділити особливу увагу при підготовці цього обряду. Основними учасниками викупу є дружки, подруги нареченої (у ролі продавців) і наречений з дружбами, і зі своїми друзями (у ролі покупців), а також родичі з боку нареченого і нареченої. 

Це один з найбільш видовищних і веселих елементів весілля, а тому слід заздалегідь і ретельно підготуватися до нього. Але оскільки це обряд народний, він може видозмінюватися і мати кілька варіантів. Ви можете самі підібрати завдання і скласти свій власний сценарій викупу, використовуючи надану інформацію.

У призначений час наречений зі своїми друзями та рідними їдуть за нареченою, яка зазвичай знаходиться в будинку батьків або своїх найближчих родичів. Біля входу в будинок його зустрічають подруги і рідні нареченої, які попереджають, що без "викупу" нареченої не бачити. Роль ведучого бере на себе дружба. Ми пропонуємо вам декілька можливих сценаріїв проведення обряду викупу. 

Читати далі: Викуп нареченої - перепони для нареченого

   

Як правильно викупити наречену

 нареченаТрадиція викупу нареченої стара, як сам шлюбний ритуал. На сучасному весіллі викуп нареченої - всього лише гра, але колись цей обряд мав на основі дуже серйозний підтекст. Давно наші предки, побоюючись кровозмішання, цілком можливого в середовищі одного племені, вибирали для молодого парубка наречену серед дівчат іншого племені. Найчастіше це сусідня плем'я було якщо й не вороже, то й не зовсім дружнє. 
Тому дістати дівчину з цього племені можна було шляхом або військових дій, або довгих і непростих переговорів, які часто вимагали солідних матеріальних витрат. Сьогодні, звичайно, шлях нареченого до нареченої вже не настільки тернистий, однак звичай викуповувати наречену дійшов до наших днів. 
Власне з цього звичаю і починається сучасне весілля. Викуп нареченої наречений здійснює не поодинці, а разом з свитою (дружиною, як називалися у наших предків супроводжуючі нареченого його товариші-однолітки і родичі). Наречений і його оточення відправляються до будинку, де їх чекає зі своїми родичами наречена. На останніх покладається завдання створити нареченому і його свиті якомога більше перешкод, призвані символізувати труднощі, які долав у давнину юнак, домагаючись своєї обраниці. Якщо родичам і близьким нареченої не лінь проявити фантазію, то на шляху проходження весільного поїзда (автомобільного кортежу) вони можуть спорудити цілі фортеці, які нареченому доведеться взяти за допомогою винахідливості й дотепності. Тому викуп нареченої супроводжується конкурсами, загадками і жартівливими завданнями для нареченого. 

Читати далі: Як правильно викупити наречену

   

Викуп 100 компліментів

ВикупДуже популярним завданням для нареченого на викуп нареченої є конкурс компліментів. Тому на допомогу нареченим ми підготували домашнє завдання перед весіллям - вивчити 100 компліментів, які стануть в нагоді вам в будь-якому випадку. Якщо вам зададуть таке завдання - ви відразу на коні, так як добре виконали домашнє завдання і компліменти будете видавати на гора. Якщо ж серед запропонованих вам завдань такого не буде, то ви все одно виграєте, якщо самі запропонуєте відкупитися компліментами нареченій. Та й просто, прошепотіти парочку на вушко коханій - і вона буде точно знати, що вибір зроблено правильно, адже перед нею справжній чоловік. Адже люблять жінки, як відомо, вухами. Отже, почнемо. 
Яка ваша наречена -
1. красива
2. розумна
3. дбайлива
4. приваблива
5. сексуальна
6. добра
7. ніжна
8. мила
9. чарівна
10.заворожуюча 

Читати далі: Викуп 100 компліментів

   

Викуп нареченої

гривніКонкурси для викупу нареченої.

Традиція проведення викупу нареченої вирушає своїм корінням в історію слов'янських народів.З викупу нареченої починалося весілля. До будинку нареченої прямував наречений на прикрашеному коні і   - «весільний поїзд» гостей з боку нареченого. Сваха нареченої перед приїздом гостей мела дорогу перед будинком.  Перш ніж попасти в будинок – гості повинні були здолати «викуп нареченої», пройти ряд перешкод і випробувань. Наприклад, влаштовувалися символічні кулачні бої між родичами нареченого і нареченої, під час яких родичі нареченої чинять невеликий опір рідні нареченого.

Сучасний викуп нареченої проводять  - рідні сестри, брати і гості з боку нареченої. Частіше процедуру проведення викупу нареченої довіряють свідкові. Викуп нареченої складається з послідовних жартівливих конкурсів, за невиконання яких стягується дань (гроші, цукерки, шампанське). Для того, щоб викуп нареченої прошов весело  необхідно проявити фантазію і винахідливість.  Для проведення викупу нареченої можливі  найрізноманітніші варіанти.

Читати далі: Викуп нареченої

   

Сторінка 1 з 2

завантаження...
 

Популярне для викупу

Сценарії викупу нареченої

1-й варіант Ті, хто зустрічає. (Стоять біля входу до двору або під'їзду. Вхід перев'язаний...

Викуп нареченої

Конкурси для викупу нареченої. Традиція проведення викупу нареченої вирушає своїм корінням в історію слов'янських...

Викуп нареченої - перепони для нареченого

Викуп - це те важлива частина що, збереглася від традиційного весілля, і тому слід...

Як правильно викупити наречену

 Традиція викупу нареченої стара, як сам шлюбний ритуал. На сучасному весіллі викуп нареченої -...

Викуп 100 компліментів

Дуже популярним завданням для нареченого на викуп нареченої є конкурс компліментів. Тому на допомогу...

Викуп нареченої: поради для вас

Традиція викупу нареченої відома здавна. Її шанують не тільки наречені, але ще й гості...

Інтернет магазин