завантаження...

Все для нареченого

Чоловічий верхній одяг

 чоловічий костюмФрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з англійським коміром, з вирізаними (загостреними) спереду полами на рівні талії і двома довгими вузькими фалдами ззаду. Традиційно фрак надягають у випадках особливо урочистих та офіційних заходів, які проходять за суворим протоколом. Грандіозне весілля, з великим числом запрошених і вінчанням у соборі передбачає відповідний стиль одягу: для нареченої - розкішне плаття з довгим шлейфом, а для нареченого - фрак або візитка. Повна парадна форма для фрака складається з білої сорочки з коміром "метелик", краватки "метелик" або новомодної краватки "пластрон", туго накрохмаленої манишки під відкритим жилетом. 

Читати далі: Чоловічий верхній одяг

 

Вдягаєм нареченого Поради

НареченийГоловними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути найгарнішими. Наречений набагато простіше підходить до свого зовнішнього вигляду. Зазвичай він одягає на весілля темний костюм (взимку темний, влітку світлий) і обов'язково білу сорочку, яку за існуючим звичаєм йому дарує наречена. Звичайно ж, колір костюма дуже сильно залежить від кольору сукні нареченої. Треба щоб вони гармоніювали між собою.

Коли ви купуєте в магазині вже готовий костюм для весілля, що треба зробити заздалегідь, ви повинні враховувати і те, що, можливо, доведеться скористатися послугами кравця, щоб підігнати одяг. Тому не відкладайте похід по магазинах у довгий ящик.
Штани, наприклад, зазвичай утворюють легку складку над верхом туфель, комір піджака повинен облягати шию, а манжети - висовуватися з рукавів піджака.

Читати далі: Вдягаєм нареченого Поради

   

Весільні аксесуари для нареченого

нареченіКраватка
 Особливої уваги в костюмі нареченого вимагає краватка. Її вибір залежить від кольору, малюнка і тканини костюма. Існує правило, що краватка повинна бути одного тону з костюмом, або вони повинні бути контрастних кольорів.
  На зміну вузьким шовковим краваткам приходять краватки середньої довжини з більш щільної тканини. Вузол у краватки повинен бути досить широким. Мода тяжіє до однотонних краваток сріблясто-сірого або золотого кольору. Паризькі модельєри пропонують нареченим різноколірні моделі, аж до малинових у фіолетову смужку. Краватки залишаються класичними, хоча метелик все більше їх тіснить.

Читати далі: Весільні аксесуари для нареченого

   

Обручки з білого золота

обручкиБіле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота і декількох білих металів, наприклад, срібла та паладію. Вимірюється в каратах, може бути 18 каратів, 14, 9 і т.д. 18 каратів білого золота означає, що воно містить 75% золота і 25% срібла і паладію. 

 У перший час застосування білого золота в ювелірній справі у сплавах використовувався нікель замість паладію, але зараз застосування нікелю повністю припинено через викликання ним алергії у багатьох людей. 

 Відмінності від жовтого золота полягають в металах, що використовуються в сплавах. У білому золоті використовуються срібло і паладій, в той час як в жовте золото входить мідь і цинк. Золота однаково в обох сплавах, розходження в кольорі полягає в інших металах, використовуваних в сплаві. 

Читати далі: Обручки з білого золота

   

Бутоньєрка нареченого

бутоньєркаДуже елегантним наряд нареченого робить бутоньєрка. Вона відрізняється чоловічим характером і благородною, стильною формою.
 Слово «бутоньєрка» походить від французького boutonniere, буквально перекладається як «квітка в петлиці». Цю елегантну маленьку квіткову композицію - традиційну весільну прикрасу нареченого, прикріплюють на лівий лацкан піджака, просунувши її в спеціальну петельку.

Найчастіше бутоньєрка замовляється разом з весільним букетом нареченої. При виборі цього аксесуара важливо керуватися головним правилом: бутоньєрка повинна гармонійно поєднуватися і виконуватися в тій же кольоровій гамі, що й букет нареченої. І як правило, створюючи бутоньєрку флористи використовують ті ж квіти, що і для весільного букета.

Читати далі: Бутоньєрка нареченого

   

Сторінка 5 з 7

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин