завантаження...

Чоловічий верхній одяг

 чоловічий костюмФрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з англійським коміром, з вирізаними (загостреними) спереду полами на рівні талії і двома довгими вузькими фалдами ззаду. Традиційно фрак надягають у випадках особливо урочистих та офіційних заходів, які проходять за суворим протоколом. Грандіозне весілля, з великим числом запрошених і вінчанням у соборі передбачає відповідний стиль одягу: для нареченої - розкішне плаття з довгим шлейфом, а для нареченого - фрак або візитка. Повна парадна форма для фрака складається з білої сорочки з коміром "метелик", краватки "метелик" або новомодної краватки "пластрон", туго накрохмаленої манишки під відкритим жилетом. 

Візитка - "рід полуфрака, кафтанчик особливого крою, придуманого для ранкових роз'їздів". У минулому тон в чоловічій моді задавали англійці - "як денді лондонський одягнений". По-англійськи вид сюртука, про який йде мова, називається "morning coat" і перекладається як "ранковий сюртук". І оскільки раніше, за етикетом, візити належало робити вранці, в першій половині дня, з'явилася назва "візитка". Візитка - сюртук з бортами, які від лінії талії поступово звужуються до низу (розходяться в сторони), утворюючи конусоподібний виріз спереду. Ззаду довжина візитки досягає рівня колін. Візитку прийнято носити з брюками в смужку, сорочкою з коміром "метелик" під класичним жилетом і з краваткою "пластрон". 
Сюртук - від французького "surtout", чоловіче широке верхнє вбрання. Класичний сюртук - чоловічий верхній одяг. В останніх колекціях чоловічого одягу сюртук вельми популярний, причому однобортний (двобортні піджаки зараз не в моді). Модні тенденції для сюртука такі: рівна планка, висока застібка (неглибокий виріз коміра), англійська комір, чотири гудзики,  довжина сюртука до середини стегна. До сюртука підходить сорочка з відкладним коміром і краваткою "чотири-в-руці" (four-in-hand) (сучасний і широко поширений вид краватки). 
Смокінг - від англійського "smoking-jacket". Можна перекласти і як "домашня куртка", і як "клубний піджак", але сенс від цього не зміниться. Смокінг призначався для неформальних зустрічей з партнерами по бізнесу в клубі або неспішних бесід з друзями. Джентльмени в смокінгах затишно розташовувалися в шкіряних кріслах домашньої бібліотеки, потягуючи бренді і викурюючи кубинську сигару.
Смокінг - традиційно чорний, сильно відкритий на грудях піджак з довгими, обшитими чорним шовком лацканами. Аналог смокінга по-американськи називається "вечірній піджак" (dinner jacket \ suit) і може бути білого кольору або кольору айворі.
Традиційний чорний смокінг, втім, як і білий "вечірній піджак", прийнято носити з чорними брюками. Штани від смокінга мають одну відмінну деталь, через яку відразу можна визначити - одягнений чоловік у смокінг або на ньому чорний костюм. Адже смокінг може бути як однобортним, так і двобортним, з англійським коміром, на двох, чотирьох або шести гудзиках. Тому може виникнути плутанина. Щоб її вирішити потрібно пам'ятати, що класичні штани від смокінга обов'язково з лампасами, тобто мають з боків широку чорну смужку з шовку (такий же шовк, яким обшиті лацкани смокінга). Хоча останні віяння чоловічої моди прагнуть остаточно заплутати ситуацію. Зараз зі смокінгом модно носити брюки без лампасів. 
Під смокінг одягають сорочку з коміром "метелик", краватку "метелик", обов'язкову хусточку для нагрудної кишені і традиційно пояс (якщо білий смокінг - білий пояс, якщо чорний смокінг - чорний пояс). Кушак можна замінити на жилет, тим більше вони зараз дуже популярні. 
Класичний костюм - зараз як ніколи популярна "трійка" - піджак, жилет і штани. У моді приталений піджак, однобортний, на чотирьох гудзиках, з англійським коміром і високим вирізом, таким, що видно, практично, тільки вузол краватки. На відміну від фрака, візитки і смокінга, класичний костюм підходить для більш скромного весілля, у колі друзів і близьких родичів. 
Френч - англійське слово, що позначає куртку військового зразка в талію з чотирма зовнішніми накладними кишенями і хлястиком ззаду. Роки два тому була ще в моді така варіація френча - подовжений однобортний піджак з коміром стійка і без накладних кишень.
Пальто - останнім часом все частіше простежується тенденція до подовження піджака - досить актуальні сюртуки, і, як максимальний результат такої тенденції, популярні суконні довгі пальта, зшиті з тієї ж тканини, що й штани, і які замінять собою піджак...

Заметка: Постельное белье интернет магазин высокого качества с существенной скидкой. Широкий выбор: хлопок, сатин, шелк - разнообразные ткани и цвета.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин