завантаження...

Костюм і аксесуари для нареченого

костюмКласичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах. Весільне вбрання для нареченого можна придбати в ма­газині або зшити на замовлення. У сучасних бутиках досить широкий вибір моделей з якісних тканин найрізноманітні­ших розцвіток. Беручись до вибору піджака, спочатку визнач­те, якому із трьох типів відповідає ваша фігура:

 

а) класичний, або трикутний (широкі плечі й вузькі стег­на);

б) прямокутний (плечі, талія й стегна однакові);

в) кулястий (приємна повнота).

 

Чоловікам із класичним типом фігури підходять піджаки різного крою, але найбільш виграшним буде піджак італійсь­кого стилю (видовжений, вузький, із прямими плечима).

Струнким чоловікам із прямокутним типом фігури мож­на сміливо купувати як двобортні, так і однобортні, як ши­рокі, так і вузькі піджаки. Огряднішим чоловікам із таким типом фігури краще відмовитися від двобортних і вузьких піджаків, які будуть повнити й візуально укорочувати фігуру.

 

Якщо ви належите до чоловіків приємної повноти, то вам слід зупинитися на одязі вільного крою, доповнивши його різними деталями й аксесуарами.

Пам'ятайте, що правильно підібраний піджак не збирати­меться в складки, а його рукави повинні бути трохи довшими кісточки над п'ястю.

Нижній ґудзик піджака під час ходьби повинен бути за­стебнутий, але, коли ви сідаєте, його слід розстібати.

 

Що ж до штанів, то краще зупинити свій вибір на кла­сичній моделі із прямими штанинами середньої ширини. Зву­жені штани рекомендують чоловікам з ідеальною фігурою, а розширені — тільки струнким, високим чоловікам. Ідеальна довжина — коли штанини прикривають третину каблука.

Обов'язково зверніть увагу на якість тканини, з якої по­шитий костюм. Зараз у моді пластичні, хвилясті тканини з рельєфною фактурою, здатною передати м'які лінії модного силуету.

Сучасна технологія виготовлення тканини з оптимальним вмістом вовни (50 %) дозволяє, навіть у літніх речах, тілу дихати, не створюючи почуття дискомфорту. Тканина з більшим умістом синтетичних волокон не тримає гарну «по­садку» виробу, утворюючи численні складки й заломи.костюм1

 

Для урочистого випадку традиційно віддають перевагу однотонній сорочці білого кольору. Але можна й порушити традиції, підібравши сорочку бежевого, блакитного або якого-небудь іншого кольору. Класичним варіантом є сорочка з довгими рукавами, хоча в літній період короткий рукав цілком допускається.

 

Купуючи сорочку, насамперед зверніть увагу на комір. Він повинен бути відповідним за розміром і складати із крават­кою єдине ціле. Правильно підібрана сорочка не повинна зби­ратися в складки й пузиритися навколо талії. Не забудьте та­кож про розташування ґудзиків. Нижній ґудзик повинен знаходитися на 8 см нижче ременя. Якщо він буде пришитий вище, то при русі може вислизнути з-під ременя, оголивши живіт. Манжети повинні визирати з піджака на 1,5-2 см. і щільно прилягати до руки, але одночасно давати можливість дивитися на наручний годинник.

Обов'язковим доповненням до костюма є краватка (деякі віддають перевагу метеликові). Приступаючи до його вибору, пам'ятайте, що ширина краватки повинна дорівнювати ши­рині лацкана піджака, а довжина повинна бути такою, щоб у зав'язаному вигляді краватка діставала до пряжки ременя. Обов'язкова вимога — краватка повинна бути темнішою за сорочку.

 

Лацкан піджака наречений прикрашає бутоньєркою, викованою в стилі букета нареченої.

Взуття має бути високої якості. Універсальними залиша­ються туфлі чорного кольору, але з костюмами коричнево-бежевої гами допускається коричневе взуття, а з білими, відповідно, біле.

 

Колір ременя повинен збігатися з кольором взуття, а пряж­ка — відповідати кольору браслета годинника.

 

Варіанти кольорових гам в одязі:

- чорний костюм, біла сорочка (класичний варіант);

- сірий костюм і біла сорочка;

- темно-коричневий костюм і бежева сорочка;

- чорні штани, білий піджак, біла сорочка із чорним оздобленням, метелик;

- синій костюм, біла сорочка.

 

костюм2Якщо ви плануєте провести весілля на найвищому рівні, то ідеальним вибором стане фрак, що вважається традиційним парадним одягом уже кілька століть. Із часом покрій фрака не змінюється. Це короткий піджак, який ззаду закінчується довгими фалдами.

 

Із фраком надягають накрохмалену сорочку з коміром «стійка», краєчки якого злегка загнуті, зав'язаний вручну метелик, причому все має бути білого кольору (якщо ви надягнете чорний жилет, вас можуть пе­реплутати з офіціантом). До речі, фрак носять не застібаючи. Штани іноді прикрашаються з боків атласними лампасами, І хоча це зовсім не обов'язково. Неодмінним аксесуаром є біла хустка, що визирає з нагрудної кишені. За традицією із фраком надягають чорні лакові туфлі.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин