завантаження...

Обручки для чоловіків - прояв індивідуальності

Обручки - це важливий символ і атрибут будь-якого весілля . Вони нагадують про те прекрасне моменті , коли був укладений шлюб між люблячими один одного людьми. Цікавий той факт , що найчастіше молодята прагнуть купити однакові кільця , які є універсальними і однаково добре підходять як нареченому , так і нареченій.
Проте , наш сайт розповість Вам саме про чоловічі обручки. Адже набагато цікавіше показати свою індивідуальність , яка зовсім не виявляється при традиційній покупці абсолютно ідентичних аксесуарів. Отже, є кілька основних критеріїв , які необхідно враховувати при їх виборі .

стиль життя

Життя чоловіка може бути поєднана фізичними навантаженнями на роботі , в спортзалі , іноді вдома . Про це необхідно пам'ятати і , отже , купувати не просто красиве або вподобане кільце , а ще й враховувати його міцність , так як при великих навантаженнях воно може деформуватися або тріснути. Отже , потрібно вибирати кільця з твердих металів.

Метал для кільця

Більш міцними і стійкими до пошкоджень є платина і титан. Однак у нас вони не так популярні, як в західних країнах , і, відповідно , їх асортимент менше. Це , насамперед, пов'язано з незвичним видом таких кілець , а також з їх дорожнечею. Але зате така покупка відрізняється винятковою якістю . У нашій країні , безумовно , лідирують кільця, виготовлені з золота. Жовтий колір цього дорогоцінного металу - найбільш популярний серед чоловіків , хоча кількість покупців білого золота також швидко зростає .

зручність

Кільця для чоловіків  можуть бути дуже зручними , якщо їх правильно підібрати . Для цього потрібно враховувати ширину і форму весільного атрибута. По-перше , необхідно звернути увагу на ті кільця , у яких краю м'яко закруглені  із зовнішнього та внутрышнього боку. А , по-друге , при виборі ширини обручки , пам'ятайте , що обов'язково треба враховувати розмір і довжину долоні. Чоловіки з великими долонями і довгими пальцями вибирають середню ширину і більше. В іншому випадку , женихи зазвичай купують кільця шириною 5 міліметрів або ще менше.

Дизайн

Коли мова йде про кільця для чоловіків , відразу представляється звичайний класичний весільний аксесуар , так як традиційно женихи вибирають саме такі варіанти. Хоча в сьогодні намічається тенденція , коли молоді люди відходять від цих стандартних поглядів і купують кільця з більш різноманітним дизайном. А вибір їх , звичайно , зараз дуже широкий , хоча все залежить тільки від особистих переваг чоловіки. В цілому , серед них виділяються:
- прості плоскі кільця з жовтого , білого золота , титану і платини ;
- кільця з діамантами та іншими різними каменями ;
- кільця зі вставками з інших металів ;
- кільця з рифленими , хвилеподібними краями ;
- подвійні кільця з комбінаціями різних металів ;
- кільця унікального дизайну і т.д.

Головне пам'ятайте , що обручки зі вставками , візерунками , каменями можуть бути легше пошкоджені.

індивідуальність

Обручка має показувати індивідуальність чоловіка . Звичайно , це може бути класичний аксесуар , а може бути і більш оригінальний , що відрізняється від усіх інших. Наприклад , стала популярна гравірування кілець. За допомогою неї , найпростіше кільце стане нестандартним .

Наш весільний портал радить всім чоловікам поставитися до вибору обручки грунтовно , адже це не просто символ любові , але ще і модний аксесуар , який показуватиме індивідуальність нареченого. А варіантів дійсно дуже багато. Вам залишилося тільки вибрати!
завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин