завантаження...

Обручки з білого золота

обручкиБіле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота і декількох білих металів, наприклад, срібла та паладію. Вимірюється в каратах, може бути 18 каратів, 14, 9 і т.д. 18 каратів білого золота означає, що воно містить 75% золота і 25% срібла і паладію. 

 У перший час застосування білого золота в ювелірній справі у сплавах використовувався нікель замість паладію, але зараз застосування нікелю повністю припинено через викликання ним алергії у багатьох людей. 

 Відмінності від жовтого золота полягають в металах, що використовуються в сплавах. У білому золоті використовуються срібло і паладій, в той час як в жовте золото входить мідь і цинк. Золота однаково в обох сплавах, розходження в кольорі полягає в інших металах, використовуваних в сплаві. 

обручкаРодієве покриття 

 Для придбання яскравого білого кольору закінчений виріб має бути покритий родієм. Без родієвого покриття прикраси, особливо колечка, будуть виглядати тьмяно-сірими, тому що такий колір є справжнім відтінком білого золота. З іншого боку, родій має найчистіший білий колір і дуже твердий. Саме тому облицювання за допомогою родію надає чисту білизну. Проте з плином часу і при частому використанні яскравий білий колір блякне, і для повернення вихідного світіння необхідна переобліцовка родієм. Всі ювелірні вироби з білого золота в 9, 14 або 18 каратів однаково виглядають, так що вони покриті родієм. Однак без такого покриття кільце в 18 каратів повинно бути яскравіше, ніж кільце в 14 каратів. 

обручкаЦіни обручок з білого золота

 Цей чудовий метал дещо дорожчий, ніж жовте золото, так як паладій дорожчий міді та цинку. З іншого боку, цей чарівний метал доступніший за платину. Платина дорожча в два рази, так як використовується в чистому вигляді (приблизно 95% платини і 5% інших металів). Вона не вимагає обробки родієм, тому що має чисту білизну. 

Де використовується біле золото?

 обручкаВоно широко застосовується для виготовлення вишуканих прикрас, які високо цінуються по всій Землі. Колечка з білого золота стали популярними серед деяких груп суспільства, тепер вони вважаються відмінним вибором. Витончені підвіски дуже підходять під повсякденний одяг. Сучасні ювеліри створили гіпнотизуючі прикраси з білого золота з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, які роблять будь-яку жінку ще більш красивою. 

 Люди вважають за краще купувати обручки з цього привабливого золота з двох причин: вони виглядають більш стильно, ніж прикраси з жовтого золота і вдвічі дешевші, ніж вироби з платини. Ювелірні салони переповнені привабливими колечками. І якщо хтось хоче зробити подарунок своїй коханій, то йому буде складно зробити правильний вибір серед всього цього різноманіття. Обручки - дуже незвичайні, у них повинен бути присутнім алмаз. Купівля такого колечка ніколи не буде забута (так як воно коштує більше декількох місячних доходів), і для неї воно буде скарбом на все життя, упаковане в оболонку щастя. Щоб прийняти вірне рішення, читачеві рекомендується ознайомитися з цією статтею. 

обручкаЦіни

Перший важливий крок при покупці - визначитися з сумою, яку збираються витратити, так як ціни на прикраси мають мінімум, але у них немає максимуму. Ціна залежить від двох аспектів; перший - величина каратів золота, другий - величина і тип дорогоцінного каменю. Алмаз - дуже цінний камінь, він висловлює величезну любов незалежно від свого розміру. Таким чином, якщо бюджет не великий, можна вибрати камінь трохи менше і т.д. 

Ограновування 

 Є чотири різних способи ограновування колечок, а саме оправа, виступи  і невидиме ограновування. У залежності від частоти використання колечка, треба вибрати один з типів. Оправа підійде для щоденного використання і досить грубих умов. При такому ограновуванню біле золото оздоблює камінь по колу і трохи на нього заступає, що дозволяє захистити краї алмазу або будь-якого іншого каменю. У деяких каменях використовується неповна оправа, відома також під терміном полуоправа. Невидиме ограновування було розроблено у Франції багато років тому. При такому ограновуванню скоби, які тримають камінь, ховаються в жолобки в білому золоті нижче його видимої поверхні, таким чином, камені виходять встановленими поруч на загальній поверхні. 

 Огранювання з виступом ідеальна для колечок з одним каменем. У такому ограновуванню камінь поміщається між двома зубцями, яким надається форма кошика, потім краї зубців згинають у бік каменя, що дозволяє щільно його фіксувати без зазорів. Таке ограновування також називається кліщовим.  У деяких колечках застосовуються відразу кілька типів ограновування, що теж може бути гідним вибором. 

Карати

 Колечка  роблять із золота в 9, 14 і 18 каратів. Будь-який тип золота однаково гарний. Кільця в 9 і 14 каратів, звичайно, коштують менше, але ідеальне співвідношення ціни досягається в колечках із золотом в 18 каратів за рахунок яскравості каменів, використаних в них. 

Вибір каменю для обручок

 Алмази, використовувані в колечках, можуть бути будь-якого типу. Вони можуть бути в парі з рубіном або смарагдом, якщо кохана віддає перевагу саме цим каменям. Багато креативних та прогресивних ювелірів використовують привабливі пари алмазів та інших каменів. Крім того, саме колечка з одним алмазом можуть передати почуття до коханої. 

Якість каменю

 Камені оцінюються за чотирма параметрами, а саме: по кольору, ограновуванню, прозорості і вагою в каратах. Безбарвний, овального ограновування, максимально чистий і з великою вагою камінь - вищий рівень поєднання всіх чотирьох якостей. При відхиленні якостей каменю від перерахованих ідеальних параметрів падає і його ціна. 

обручкиВибір обручки з білого золота

 Обручки повинні бути привабливими і зачаровувати. Саме тому користуються популярністю витончені колечка з одним каменем по центру. Сусідство центрального каменю з  іншими каменями тільки збільшує красу. 


Заходи безпеки

 Не варто надягати колечка з білого золота при купанні або роботі з  хімічними засобами і т.д., тому що хлор, який міститься у воді в басейні і в чистячих засобах роз'їдає нікель у сплаві золота, що викликає шкірні подразнення. Також у водному середовищі родієве покриття стирається куди швидше. Тому, при покупці обручки, завжди слід упевнитися у продавця, що в сплаві білого золота замість нікелю використовується паладій. Зазвичай така заміна не виробляється в білому золоті в 9 і 14 каратів. Тому краще вибирати прикраси у 18 каратів. Потім слід переконатися в гарній репутації продавця перед покупкою алмазних, рубінових, смарагдових або сапфірових колечок у нього. Завжди перевіряйте сертифікат і посвідчення перед внесенням останнього платежу. 

 Обручки з білого золота уособлюють кохання. Коли молода людина просить руки коханої, подарунок у вигляді такого розкішного колечка зробить незабутнім момент для обох, а також для людей, запрошених на подальшу церемонію. Молода людина, що підкорила серце коханої, через це обіцяє зберігати її любов і щастя на все життя!! 

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин