завантаження...

Обручки з білого золота

обручкиБіле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота і декількох білих металів, наприклад, срібла та паладію. Вимірюється в каратах, може бути 18 каратів, 14, 9 і т.д. 18 каратів білого золота означає, що воно містить 75% золота і 25% срібла і паладію. 

 У перший час застосування білого золота в ювелірній справі у сплавах використовувався нікель замість паладію, але зараз застосування нікелю повністю припинено через викликання ним алергії у багатьох людей. 

 Відмінності від жовтого золота полягають в металах, що використовуються в сплавах. У білому золоті використовуються срібло і паладій, в той час як в жовте золото входить мідь і цинк. Золота однаково в обох сплавах, розходження в кольорі полягає в інших металах, використовуваних в сплаві. 

обручкаРодієве покриття 

 Для придбання яскравого білого кольору закінчений виріб має бути покритий родієм. Без родієвого покриття прикраси, особливо колечка, будуть виглядати тьмяно-сірими, тому що такий колір є справжнім відтінком білого золота. З іншого боку, родій має найчистіший білий колір і дуже твердий. Саме тому облицювання за допомогою родію надає чисту білизну. Проте з плином часу і при частому використанні яскравий білий колір блякне, і для повернення вихідного світіння необхідна переобліцовка родієм. Всі ювелірні вироби з білого золота в 9, 14 або 18 каратів однаково виглядають, так що вони покриті родієм. Однак без такого покриття кільце в 18 каратів повинно бути яскравіше, ніж кільце в 14 каратів. 

обручкаЦіни обручок з білого золота

 Цей чудовий метал дещо дорожчий, ніж жовте золото, так як паладій дорожчий міді та цинку. З іншого боку, цей чарівний метал доступніший за платину. Платина дорожча в два рази, так як використовується в чистому вигляді (приблизно 95% платини і 5% інших металів). Вона не вимагає обробки родієм, тому що має чисту білизну. 

Де використовується біле золото?

 обручкаВоно широко застосовується для виготовлення вишуканих прикрас, які високо цінуються по всій Землі. Колечка з білого золота стали популярними серед деяких груп суспільства, тепер вони вважаються відмінним вибором. Витончені підвіски дуже підходять під повсякденний одяг. Сучасні ювеліри створили гіпнотизуючі прикраси з білого золота з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, які роблять будь-яку жінку ще більш красивою. 

 Люди вважають за краще купувати обручки з цього привабливого золота з двох причин: вони виглядають більш стильно, ніж прикраси з жовтого золота і вдвічі дешевші, ніж вироби з платини. Ювелірні салони переповнені привабливими колечками. І якщо хтось хоче зробити подарунок своїй коханій, то йому буде складно зробити правильний вибір серед всього цього різноманіття. Обручки - дуже незвичайні, у них повинен бути присутнім алмаз. Купівля такого колечка ніколи не буде забута (так як воно коштує більше декількох місячних доходів), і для неї воно буде скарбом на все життя, упаковане в оболонку щастя. Щоб прийняти вірне рішення, читачеві рекомендується ознайомитися з цією статтею. 

обручкаЦіни

Перший важливий крок при покупці - визначитися з сумою, яку збираються витратити, так як ціни на прикраси мають мінімум, але у них немає максимуму. Ціна залежить від двох аспектів; перший - величина каратів золота, другий - величина і тип дорогоцінного каменю. Алмаз - дуже цінний камінь, він висловлює величезну любов незалежно від свого розміру. Таким чином, якщо бюджет не великий, можна вибрати камінь трохи менше і т.д. 

Ограновування 

 Є чотири різних способи ограновування колечок, а саме оправа, виступи  і невидиме ограновування. У залежності від частоти використання колечка, треба вибрати один з типів. Оправа підійде для щоденного використання і досить грубих умов. При такому ограновуванню біле золото оздоблює камінь по колу і трохи на нього заступає, що дозволяє захистити краї алмазу або будь-якого іншого каменю. У деяких каменях використовується неповна оправа, відома також під терміном полуоправа. Невидиме ограновування було розроблено у Франції багато років тому. При такому ограновуванню скоби, які тримають камінь, ховаються в жолобки в білому золоті нижче його видимої поверхні, таким чином, камені виходять встановленими поруч на загальній поверхні. 

 Огранювання з виступом ідеальна для колечок з одним каменем. У такому ограновуванню камінь поміщається між двома зубцями, яким надається форма кошика, потім краї зубців згинають у бік каменя, що дозволяє щільно його фіксувати без зазорів. Таке ограновування також називається кліщовим.  У деяких колечках застосовуються відразу кілька типів ограновування, що теж може бути гідним вибором. 

Карати

 Колечка  роблять із золота в 9, 14 і 18 каратів. Будь-який тип золота однаково гарний. Кільця в 9 і 14 каратів, звичайно, коштують менше, але ідеальне співвідношення ціни досягається в колечках із золотом в 18 каратів за рахунок яскравості каменів, використаних в них. 

Вибір каменю для обручок

 Алмази, використовувані в колечках, можуть бути будь-якого типу. Вони можуть бути в парі з рубіном або смарагдом, якщо кохана віддає перевагу саме цим каменям. Багато креативних та прогресивних ювелірів використовують привабливі пари алмазів та інших каменів. Крім того, саме колечка з одним алмазом можуть передати почуття до коханої. 

Якість каменю

 Камені оцінюються за чотирма параметрами, а саме: по кольору, ограновуванню, прозорості і вагою в каратах. Безбарвний, овального ограновування, максимально чистий і з великою вагою камінь - вищий рівень поєднання всіх чотирьох якостей. При відхиленні якостей каменю від перерахованих ідеальних параметрів падає і його ціна. 

обручкиВибір обручки з білого золота

 Обручки повинні бути привабливими і зачаровувати. Саме тому користуються популярністю витончені колечка з одним каменем по центру. Сусідство центрального каменю з  іншими каменями тільки збільшує красу. 


Заходи безпеки

 Не варто надягати колечка з білого золота при купанні або роботі з  хімічними засобами і т.д., тому що хлор, який міститься у воді в басейні і в чистячих засобах роз'їдає нікель у сплаві золота, що викликає шкірні подразнення. Також у водному середовищі родієве покриття стирається куди швидше. Тому, при покупці обручки, завжди слід упевнитися у продавця, що в сплаві білого золота замість нікелю використовується паладій. Зазвичай така заміна не виробляється в білому золоті в 9 і 14 каратів. Тому краще вибирати прикраси у 18 каратів. Потім слід переконатися в гарній репутації продавця перед покупкою алмазних, рубінових, смарагдових або сапфірових колечок у нього. Завжди перевіряйте сертифікат і посвідчення перед внесенням останнього платежу. 

 Обручки з білого золота уособлюють кохання. Коли молода людина просить руки коханої, подарунок у вигляді такого розкішного колечка зробить незабутнім момент для обох, а також для людей, запрошених на подальшу церемонію. Молода людина, що підкорила серце коханої, через це обіцяє зберігати її любов і щастя на все життя!! 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин