завантаження...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

обручкаОбручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно витримати її в міцному водному розчині аміаку, він взаємодіє з верхнім шаром нальоту оксидів міді та срібла. На жаль, за допомогою аміаку не вийде очистити сульфідні сполуки, які так само вносять свій внесок у " чорну справу " псування поверхні золотих обручок. Для чищення сильно потемнілого золотого колечка потрібні способи сильніші, засновані на використанні абразивних матеріалів. Зрозуміло, вибирати такі матеріали треба обережно, враховуючи цінність предмета, оскільки будь-яка чистка обручки означає стирання і втрату більш-менш товстого верхнього шару. Для щоб приготувати очищувальну пасту, використовують найтонші порошки корунда, білої магнезії, крейди, карбонату свинцю. Єднальними компонентами такої пасти служить вазелін, рослинне масло в крайньому випадку мильна вода.

Після ретельного чищення весільного колечка залишки пасти треба стерти сухою ганчіркою і змити етиловим спиртом. Якщо немає можливості приготувати спеціальний склад для чищення, можна використовувати зубний порошок, який нанести на вологу тканину, або скористатися зубною пастою.
Для очищення позолоти на будь-яких виробах, особливо дерев'яних, потрібна особлива обережність і уважність. Попередньо почистіть виріб від пилу, для цього можна використовувати м'яку щітку для змахування пилу або  ганчірку. Поверхню позолоти протирають ватним тампоном, змоченим в етиловому спирті або скипидарі, він допомагає видаляти жирові забруднення, потім - іншим тампоном, змоченим у водному розчині аміаку, він видаляє сірі плями з позолоти. Якщо позолота вже позеленіла, то до нашатирного спирту слід додати мильний розчин.

- За старих часів на Русі для чищення позолоти, заможні селяни використовували пиво і яєчний білок. Їх суміш наносили на шматок фланелі, якою обережно протирали виріб;
- Ще використовувався столовий оцет, змочений їм тампон, залишали на позолоченій поверхні на кілька хвилин, після чого виріб промивали водою;
- Потемнілі золоті обручки добре полірувати ганчірочкою, намазаною губною помадою. Порошок діоксиду титану - один із складових компонентів помади - служить найніжнішим абразивом і дуже ефективно видаляє чорноту;
Вважається, що можна повернути позолоченим виробам колишній блиск, якщо протерти їх поверхню розрізаною цибулиною, а потім - обережно натерти тканиною.

Якщо випадково крапля йоду потрапила на обручку, його буде не складно видалити, опустивши колечко в розчин фотографічного гіпосульфата натрію (1 чайна ложка на склянку теплої води) на 15-20 хвилин, після чого промити в чистій проточній воді і насухо протерти.

Кілька простих правил, щоб уберегти весільні обручки від подряпин і дефектів

Слід знімати обручку перед виконанням домашніх господарських робіт, або якщо ви збираєтеся використовувати косметичні засоби (креми, лосьйони, шампуні тощо), оскільки в них можуть міститися речовини, що негативно впливають на ювелірні метали. Наприклад, мазі і креми, приготовані на основі ртуті і солей можуть не тільки змінити колір золота, але навіть частково зруйнувати обручку.
Якщо обручка сильно забруднилася, почистити її можна таким способом: розвести в невеликій ємності засіб для миття посуду і опустити в нього брудну прикрасу. Залиште її у такому стані на весь день (чи ніч). Рекомендується періодично струшувати ємність, поки бруд повністю не зійде.
Якщо золоте весільне колечко потемніло від часу, тоді можна освіжити колір використовуючи цибульний сік. Натріть їм поверхню колечка і залишіть у такому стані на 2 години. Після - сполосніть обручку мильною водою і витріть насухо.

Золоту обручку без каменю можна мазнути губною помадою і розтерти її ваткою або м'яким папером.

У інкрустованих обручках найбільше пилу накопичується під каменем. Ватною паличкою, змоченою в одеколоні або гліцерині (можна використати суміш магнезії і нашатирного спирту), акуратно почистіть камінь і його оправу зверху і знизу. Потім фланеллю або шматочком замші відполіруйте обручку. Ні в якому разі, не чистіть оправу каменю гострими предметами - можна легко пошкодити камінь. Просто промийте весільну обручку у воді з нашатирним спиртом (6 крапель на 1 склянку води). Золоті обручки добре потримати і в підсолодженій воді.

Платина - найстійкіший метал. Платина ніколи не зноситься, як інші дорогоцінні метали. При подряпинах золота обручка втрачає частинку металу. Платина ж настільки міцна, що подряпина лише переміщує метал, але не знімає його. Платина вимагає меншого догляду, ніж інші метали.
 При бажанні ви можете купити спеціальний склад для догляду за платиною. Час від часу потрібно показувати обручки ювелірам для професійного очищення і огляду.

Замітка: Купить книгу Некрасов материнская любовь можна в інтернет - магазині за доступгими цінами. У цій книзі піднімається незвичайна навіть для психології тема - материнська любов. Знання, викладені в цій книзі, при бажанні дозволять кожному знайти свої ключі до вирішення багатьох життєво важливих питань.

завантаження...
 

Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин