завантаження...

Вдягаєм нареченого Поради

НареченийГоловними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути найгарнішими. Наречений набагато простіше підходить до свого зовнішнього вигляду. Зазвичай він одягає на весілля темний костюм (взимку темний, влітку світлий) і обов'язково білу сорочку, яку за існуючим звичаєм йому дарує наречена. Звичайно ж, колір костюма дуже сильно залежить від кольору сукні нареченої. Треба щоб вони гармоніювали між собою.

Коли ви купуєте в магазині вже готовий костюм для весілля, що треба зробити заздалегідь, ви повинні враховувати і те, що, можливо, доведеться скористатися послугами кравця, щоб підігнати одяг. Тому не відкладайте похід по магазинах у довгий ящик.
Штани, наприклад, зазвичай утворюють легку складку над верхом туфель, комір піджака повинен облягати шию, а манжети - висовуватися з рукавів піджака.

Черевики підбираються в поєднанні з кольором костюма.
Особливу увагу вимагає краватку. Його вибір залежить від кольору, малюнка і тканини костюма. Існує правило, що краватка повинна бути одного тону з костюмом, але світліша або темніша, вони повинні бути контрастних кольорів. Не варто надягати чорну краватку. Перед будь-яким нареченим зазвичай постає питання: краватка або метелик? Краще, звичайно ж, друге. По-перше, вона не буде вам заважати, а по-друге, її можна завжди зняти й заховати навіть у сумочці нареченої. Метелик може бути не тільки чорним, але і білим, залежно від вашого смаку. 

У нагрудну кишеню піджака можна покласти білий носовичок, а на лівий лацкан прикріпити квітку або бутоньєрку з тих же кольорів, що і в нареченої в букеті. Але обов'язково він повинен відрізнятися від кольорів інших чоловіків на весіллі. 
 Завжди весільний час вважалося сприятливим часом для розгулу нечистої сили, і люди споконвіку намагаються захистити себе від чарів. Так ось у день весілля необхідно приколоти шпильку на одяг нареченого.

Існує три види святкової чоловічого одягу:
Строгий костюм
Темні тони костюма, біла сорочка, сріблясто-сіра або чорно-біла краватка, світло-сірий жилет, чорні шкарпетки і черевики. З нагрудної кишені обов'язково повинен визирати біла хустка. Сучасний етикет дозволяє доповнити строгий костюм жилетом, краваткою і хусткою, виконаних з тканини з декоративним орнаментів. Але тільки треба обов'язково ретельно підібрати колірне сполучення з тоном костюма. 
А вже якщо ви додаєте декоративний орнамент у свій ансамбль, подбайте про те, що б і в нареченої у весільному вбранні був присутній такий же декоративний орнамент.

Смокінг
Смокінг - модний вечірній чорний піджак з коміром "шалька" або класичним коміром, лацкани якого облямовані сатином або шовком. До смокінга надягають штани, оброблені шовковою тасьмою, що проходить по зовнішньому шву, а також білу сорочку. 

Фрак
Фрак з чорного крепу, який вузький спереду і з довгими фалдами ззаду, брюки, біла накрохмалена сорочка, метелик. 

Для більшості наречених, зрозуміло, постає одне дуже болюче питання - ДЕ КУПИТИ КОСТЮМ для винуватця торжества? З нами, дівчатами, все зрозуміло, а от з нашими другими половинками це питання стає великою проблемою. Тому радимо вам не зволікати з цим і підготуватись заздалегідь.

Цікава замітка: цікавить вас нерухомість.. Мрієте купити свою справжню квартиру десь у Києві чи області... Ми допоможемо вам здійснити свою мрію.. На нашому порталі оголошень, якщо вас цікавить продажа квартир в Киеве Массив - для вас доступна велика кількість пропозицій, з яких  ви обов'язково знайдете те, що вам потрібно... 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин