завантаження...

Як правильно вибрати краватку на весілля

alt
Невід'ємною деталлю костюма нареченого, звичайно, є краватка. Не всі знають, як правильно вибрати краватку на весілля, а також як вибрати колір краватки. Розмірковуючи на тему, яку краватку вибрати, важливо враховувати фасон і колір костюма нареченого, можна також взяти до уваги колір сукні нареченої і колір букета. Це потрібно для того, щоб в сумі все гармоніювало між собою, адже наречений і наречена протягом усього урочистого дня знаходяться рука об руку, втім, як і в подальшому по життю.

Сучасний ринок пропонує найрізноманітніші чоловічі краватки на весілля, але як вибрати краватку, відповідну саме Вам? Про це ми і поговоримо в цій статті. Отже, про те, що колір краватки повинен гармоніювати з кольором костюма і сорочки ми вже сказали, але важливо відзначити, що краватка повинна бути трохи (приблизно на один тон) темніша сорочки, але при цьому світліша костюма також на один тон. Хоча в деяких випадках можуть бути і винятки. Інші предмети туалети також не повинні занадто контрастувати з краваткою. Це стосується як кольору, так і матеріалу.

Відповідаючи на питання: як вибрати краватку на весілля, хочеться відзначити, що важливо враховувати його ширину. Взагалі його оптимальна ширина становить вісім - одинадцять сантиметрів. Для великих чоловіків допустима ширина дванадцять-тринадцять сантиметрів, тобто, щоб дотримувалися пропорції, і краватка не здавався зовсім маленькою. Враховуйте і той момент, щоб ширина краватки відповідала розміру коміра сорочки.

Як вибрати колір краватки? - Чим дрібніший малюнок і темніший колір краватки, тим більше повсякденно вона виглядає. Краватки з яскравими і великими малюнками варто приберегти до якихось особливих випадків. Струнким, але невисоким нареченим прекрасно підійде однотонна краватка, або з вертикальним малюнком. Навпаки же високим і худим - горизонтальний. Пухким і маленьким нареченим краще вибирати краватки з вертикальною смужкою, або з дрібним строкатим малюнком. На великих (повних) і високих чоловіках краще будуть виглядати великі краватки з чітким геометричним малюнком, або з вертикальними смужками.

Що стосується того, як правильно вибрати краватку по довжині, то наша порада: купуйте краватку, яка в зав'язаному вигляді буде приблизно на пару сантиметрів спускатися нижче ременя. Тобто краватка повинна собою прикривати сорочку нареченого між ременем і нижньої ґудзиком.

Традиційно за матеріалом краватки бувають в основному двох видів: шовкові і з жакардової матерії. Але сучасні технології дозволяють поєднувати в краватках три, а то й чотири фактури, втілюючи в життя самі божевільні ідеї модельєрів. Цінуються італійські краватки ручної роботи, створені з чистого шовку. Часто зараз можна зустріти в магазинах краватки з поліестеру, вони менш якісні, але й ціни на галстуки істотно нижчі. При покупці краватки повісьте її на долоню і подивіться, чи рівно вона звисає, не скручується? Адже, якщо вона має якісь хвилі або перекручується, то відповідно і на Вас вона буде виглядати так само. Зверніть увагу, щоб шов із зворотного боку краватки був рівним і не шорстким, інакше при зав'язуванні краватка не буде ковзати, і зав'язати її так, як Ви хочете вже навряд чи вийде.

І наостанок ще кілька порад по тому, як правильно вибрати краватку на весілля та інші аксесуари. Підбирайте краватку так, щоб не було строкатості ні в кольорі, ні в малюнку, ні в фактурі. Тобто, якщо костюм в смужку, то краватку краще придбати однотонниу. Не купуйте до костюма і краватки ще й білі шкарпетки, вони виглядають недоречно і привертають до себе зайву увагу. Ремінь підбирайте під колір черевик, краще нехай ремінь буде гладким, без рельєфу. Чудово виглядає, коли кишенькова хустка нареченого гармонує за фактурою і кольором з краваткою. Якщо краватка містить різні кольори, то краще нехай хустка буде такою же, як один з домінуючих кольорів з краватки.

Для тих, кого цікавить питання, як вибрати затиск для краватки, хочеться сказати, що головне що розташований затиск, повинен бути так, щоб при застебнутому піджаку, затиск не було видно. І для загального розвитку (не для весілля): не слід надягати краватку на сорочку, якщо зверху буде вдягнути не піджак, а джемпер. Джинси і краватка - моветон.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин