завантаження...

Як вдало вибрати парфуми для нареченого і нареченої?

парфум для нареченого і нареченоїУ житті молодих людей, які кохають один одного самим важливим, урочистим і відповідальним днем, зрозуміло, є день одруження. У цей день як наречений, так і наречена намагаються виглядати якнайкраще. Це стосується і парфуму для наречених. 

При виборі вбрання для нареченого і нареченої вже звичною справою став підбір фасону і колірної гамми костюма, щоб молоді добре виглядали один з одним, адже в день весільного торжества так хочеться, щоб все було на висоті. Для цього часто вдаються до послуг стилістів, які допоможуть підібрати колірні поєднання весільного наряду, зробивши костюми нареченого і нареченої оригінальними, але в той же самий час ідеально відповідними один до одного.

Деякі особливості має вибір парфуму для нареченого і нареченої. Тут є кілька правил, яких варто дотримуватися. По-перше, парфум не повинен бути важким. Незважаючи на те, що весілля - це, безумовно, свято, на яке всі приходять в красивих вечірніх нарядах, з майстерно укладеними зачісками та макіяжем святковим, робити упор на вечірні парфуми не варто. Краще за все підібрати нейтральний денний аромат, від якого б ви не втомилися за весь день. Самим оптимальним вибором для нареченої стане аромат, який містить легкі квіткові нотки, наприклад духи Диор. Він, безсумнівно, додасть дівчині легкість і витонченість. Треба враховувати і той факт, що аромат не повинен бути різким. Його також не повинно бути багато, адже на весільне торжество прийде велика кількість родичів і гостей, у яких сильний аромат може викликати неприязнь. 


Це ж правило відноситься і до вибору парфумів для нареченого. Аромат не повинен бути занадто сильним і насиченим. Краще всього вибрати легкий і ненав'язливий парфум, який би чудово доповнював ваш образ протягом усього дня.

Згідно останніх тенденцій, при проведенні весільного торжества аромат нареченого і нареченої повинні поєднуватися між собою. Найоптимальнішим варіантом буде вибір парфумів з однієї колекції. У цьому випадку аромат нареченого і нареченої не зміниться при змішуванні, а буде стійким і гармонійним. 

Крім того, слід враховувати ще й той факт, що багато парфумів змінюють свій аромат з плином часу. Тому при виборі весільного аромату рекомендується протестувати його заздалегідь: походити з ароматом цілий день, подивитися, як змінюється запах. У цьому випадку ви зможете підібрати найкращий парфум для весільного торжества.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин