завантаження...

Як вибрати чоловічі парфуми?

Як вибрати чоловічі парфумиЯкщо раніше існувала думка, що справжньому чоловікові не обов'язково добре пахнути, а навіть дуже навпаки, то зараз і чоловіки приділяють увагу парфумерії, і жінки більш прихильно ставляться до чоловіків, які пахнуть ароматом хорошого чоловічого парфуму. Причому, це, найчастіше, відбувається на несвідомому рівні. Адже будь-який аромат ми сприймаємо на рівні підсвідомості, і миттєво визначаємо своє ставлення до нього - подобається чи ні.

Але, крім цього, ми не замислюючись відносимо цей запах - до чоловічих, а цей - до жіночих. Хоча такий поділ існує не так давно - трохи довше, ніж півтора століття, а до цього їх так не поділяли. Так чим же відрізняються жіночі і чоловічі армати? Що саме в ароматі змушує нас безпомилково відносити духи до чоловічим або жіночим?

Чим відрізняється чоловіча парфумерія?
Особливість чоловічих ароматів визначається складом базових нот. Традиційно чоловічими ароматами вважаються шипрові, деревні , хвойні, шкіряні, морські, пряні ноти. Характерними відтінками чоловічих запахів є амбра і мускус, а також базилік і сандал, перець і дубовий мох та ін.

Однак, в сучасній парфумерії з'явилися нові тенденції: в чоловічих ароматах використовуються домішки традиційно жіночих нот - фруктових, квіткових. Найчастіше здесь використовуються шавлія або лаванда, які надають аромату тютюновий відтінок. Чоловічі аромати насиченіша і стійкіші, вони практично не змінюються на різних ділянках шкіри чоловіків. Природно, чоловіча парфумерія відрізняється дизайном і кольором упаковки - строгі стримані кольори і геометричні форми.

Як правильно вибрати чоловічі парфуми?
Чоловічі духи з «дорогим» запахом вже давно визначені в розряд хороших подарунків, якщо, звичайно, ви вгадали з ароматом. Особливість дорогих чоловічих парфумів в тому, що вони в переважній більшості випадків не змінюють свій запах на шкірі, і тому практично будь-якому чоловіку підійде елітний чоловічий парфум.

Як правильно вибрати чоловічі парфуми в подарунок представнику чоловічої статі?

Для правильного вибору потрібно врахувати стиль, вік і вподобання чоловіка, для якого ви вибираєте парфумерію. Так, наприклад, спортивному чоловікові підійдуть більш різкі і свіжі аромати, з цитрусовими нотами. А інтелігентному чоловікові можуть підійти більш складні аромати з нотами бергамота або перцю. Крім того, на різних чоловіках один і той же запах може «звучати» по-різному. Якщо ви не впевнені у своєму виборі, то краще не вибирати новинки, а варто зупинитися на класичних парфумах, які підходять майже всім чоловікам.

При виборі аромату слід врахувати ще і поділ чоловічого парфуму на одеколон і туалетну воду. Одеколон - традиційно виключно чоловічий вид парфумерії, що складається на 70% зі спирту. Тому, одеколон має менш стійкий аромат, ніж чоловіча туалетна вода. Туалетна вода має більш насичений запах.

Що ще слід враховувати при виборі чоловічих парфумів?

Вибираючи чоловічий парфум, потрібно враховувати в яких ситуаціях його буде використовувати «носій» аромату: для офісу потрібен один аромат, а для клубу - абсолютно інший. Крім цього, слід враховувати, чи використовує чоловік інші парфумерні засоби - засоби для або після гоління, гель для душу або дезодорант - саме правильне, якщо всі ці запахи будуть з однієї серії чоловічої парфумерії.

Ну і останнє - найважливіше - аромат повинен подобатися чоловікові. Тому, вибираючи чоловіку новий парфум, врахуйте, яким відтінкам ароматів він віддає перевагу.

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин