завантаження...

Як вибрати костюм для нареченого на весілля


Як показує практика, вибрати чоловічий костюм на весілля зовсім непросто: вибір залежить від правил етикету, часу доби, на яке призначено весілля, і актуальних модних тенденцій. Якщо наречений володіє невисоким зростом, йому не слід надягати піджаки об'ємних і подовжених моделей. Як і раніше, найчастіше наречений на весіллі з'являється у фраку, в смокінгу або ж строгому костюмі «двійці» або «трійці».

Весільний костюм

Класичний чоловічий костюм на весілля шиють з тканин темного кольору. Такий костюм вимагає наявності додаткових аксесуарів, тобто білої сорочки, краватки в сірих тонах, а також чорних шкарпеток і черевиків. Найчастіше наречений на весіллі вкладає в нагрудну кишеню хустку білого кольору, або ж хустку і краватку виконуються з тканини з однаковим орнаментом. Цей орнамент повинен ідеально підходити до кольору самого костюма. Піджак класичного фасону підходить для будь-якого типу чоловічої фігури, головне, щоб він ідеально підходив за розміром.

Смокінг сучасні чоловіки використовують як вечірній костюм, а не тільки як костюм на весілля. Традиційно смокінг виглядає як піджак чорного кольору, з атласним коміром. Якщо наречений на весіллі буде одягнений у смокінг, то, згідно модним тенденціям, йому буде необхідна сорочка на потайний застібці. Допускається вдягати під смокінг пікейні жилети білого кольору або атласні широкі пояси. Взуття до смокінга надягають виключно чорного кольору, а хустку в нагрудну кишеню, пояс і метелика можна підібрати з однотонної тканини, яка не контрастує з смокінгом або навіть з тканини, що має непомітний строкатий малюнок. Також не  забудьте подбати про  мужские сорочки приталенные.

Фрак - це парадний чоловічий костюм, призначається для особливо урочистих заходів, його відрізняє від інших особливий крій. Короткий піджак, який доходить спереду до рівня талії, а ззаду має довгі фалди, чоловіки одягають на весілля вже протягом кількох століть, і він до цих пір не втрачає своєї актуальності. Лацкани фрака, як і смокінга, обробляють атласом, а брюки надягають тільки з галунами. Під цей костюм на весілля надягають сорочку з коміром типу «стійка» і манжетами, призначеними для ефектних запонок. Якщо планується, що наречений на весіллі повинен бути у фраку, йому обов'язково потрібно підібрати хустку для нагрудної кишені і краватку-метелика. Циліндр, шкарпетки і черевики можуть бути тільки чорними, а всі інші аксесуари - тільки білими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне для нареченого

Варіанти гравірування на обручках

На сьогоднішній день з'явилася нова мода-робити на обручках пам'ятні гравірування ( надписи). За бажанням...

Обручки з білого золота

Біле золото робиться шляхом змішування золота з білими металами. Іншими словами, це сплав золота...

Весільна обручка

Каблучки стали символом єднання двох люблячих сер­дець, сталості. Перші каблучки закохані сплітали одне од...

Вибираємо обручки. Корисні поради.

При виборі обручок, як правило, перед покупцями стоїть два питання: яке колечко я хочу...

Костюм і аксесуари для нареченого

Класичний костюм, фрак, смокінг...Чому ж віддати пере­вагу? Молодята найчастіше зупиняють свій вибір на костю­мах....

Поради по догляду за весільними обручками із золота

Обручка, повинна завжди виблискувати як нова! Щоб повернути улюбленій весільній обручці первісний вигляд, потрібно...

Як вибрати обручки?

З чим можна порівняти це п'янке відчуття легкого холодку в перші секунди дотику зі...

Види поверхонь обручок

_ Шероховата, матова поверхня.   _  Матова поверхня з ефектом розсіяного піску.   _  Насичена і...

Все для нареченого. Аксесуари

Головними героями весілля є наречений і наречена, які мусять бути самими красивими. Наречений набагато...

Чоловічий верхній одяг

 Фрак - в перекладі з французького "frac" - чоловічий парадний костюм, вид сюртука з...

Інтернет магазин