завантаження...

Як вийти за нього заміж. Діва

ДІВА

23 серпня - 22 вересня

діваБагато води втече, перш ніж чоловік-Діва вирішить одружитися. Вже на самому початку знайомства він роздумує над тим, чи не та єдина зустрілася на його життєвій дорозі, чи не її він чекав так довго... Проте, поки він в цьому не переконається на сто відсотків, про весілля не може бути і мови. Практичний розум радить йому бути обережним, і він починає уважно спостерігати за жінкою. Недоліки її характеру він помічає майже відразу, розуміючи, що якщо вже зараз вони викликають роздратування, то що говорити про майбутнє спільне життя... Ось він і прагне почекати як можна довше.

Інколи його навіть відвідує бажання одружитися, але підсвідомо він всіляко чинить опір цьому, максимально зволікаючи момент остаточного рішення. Йому добре відома ціна ставки в цій грі: ця ставка - він сам, адже від цієї однієї - єдиної хвилини залежить все його майбутнє. Він розуміє, що обернути час назад неможливо, майже так само неможливо, вважає він, переграти надалі прийняте зараз рішення. Його аналітичний розум прораховує розвиток подій на багато ходів вперед, намагаючись передбачити можливі наслідки.

Ти вже, мабуть, розумієш мотиви, якими керується твій обранець, тому навряд чи тебе здивує, що серед чоловіків, народжених під знаком Діви, так багато закоренілих холостяків. Твоє завдання - завчасно переконати його, що рішення одружуватися - наймудріше, яке він може прийняти, і найсвоєчасніше. Знайомлячить із тобою в процесі спілкування, він в основному помічатиме твої недоліки, а на достоїнства майже не звертає уваги, тому постарайся, аби він прийшов до висновку про необхідність одруження якнайскоріше. Постарайся також подовше зберегти деяку загадковість - протягом деякого часу це вбереже тебе від його їдких зауважень і негативної оцінки. Одним словом, пам'ятай, що доки рішення не прийняте, час грає проти тебе!

Цікаво знати: Ми хочемо вам запропонувати монтаж системы охранно пожарной сигнализации. У нас є великий досвід у реалізації проектів з комплексного оснащення житлових і промислових об'єктів різними системами  відеоспостереження, охоронно-пожежними тощо...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Як вийти за нього заміж.Близнюки

БЛИЗНЮКИ 21 травня - 21 червня Вийти заміж за чоловіка, народженого під знаком близнюків,...

News image

Гороскоп. Чоловік - Козеріг

Що, власне, слід розуміти під фліртом в даному випадку? Чоловік - Козеріг віддає масу...

News image

Гороскоп. Чоловік - Терези

Перед шармом чоловіків-Терезів встояти непросто. Тому він не може поскаржитися на брак уваги з...

News image

Який він в шлюбі? Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Поряд зі своїм царським чоловіком -левом ти житимеш...

News image

Гороскоп. Чоловік - Діва

Це чоловік із пристойними манерами і доглянутою зовнішністю, при цьому неодмінно освічений. Але, дивлячись...

News image

Як вийти за нього заміж. Рак

РАК 22 червня - 22 липня Шлюб для Рака настільки важливий, що він готовий...

Інтернет магазин