завантаження...

Як вийти за нього заміж. Скорпіон

СКОРПІОН

23 жовтня - 21 листопада

скорпіонВ глибині душі Скорпіон не потребує шлюбного союзу, аби відчувати себе чоловіком своєї обраниці. Одруження і все, що з ним пов'язане, жахає його і викликає бажання втекти.

Він віддав перевагу б позашлюбному союзу, але це ніяк не відбилося б на серйозності його відчуттів. Якщо ти все ж хочеш, аби він одружувався, потрібно створити сприятливі умови, які змусять його зробити пропозицію.

Перш за все тобі треба прийняти його беззастережно, зі всіма його достоїнствами і недоліками. Тебе сповна повинні влаштовувати всі його індивідуальні особливості, звички, характер і темперамент. Якщо ти упевнена, що любиш його таким, яким він є, заговори про шлюб на самому початку вашого романа, звичайно, якщо існує об'єктивна перспектива спільного майбутнього. Постав питання в лоб: «Зустрічатимемося до грудня, і якщо ти хочеш зберегти стосунки, давай одружимося, скажімо, на Різдво. Не хочеш - розійдемся 1 грудня». У призначений день твій Скорпіон або доведе тобі своє кохання, або безжалісно тебе кине. 

Але доки у тебе залишається час до роковой дати, коли він повинен зробити вибір, докладай всі зусилля, аби він відчув, як багато ти для нього означаєш. Свідомо обмежуй час, який ви проводите разом, не давай йому пересититися твоїм товариством. І коли він зрозуміє, що йому тебе не вистачає, думка про спільне життя здасться йому навіть приємною, звичайно, якщо він взагалі відноситься до тебе серйозно. Поступово він прийде до рішення: кращий вихід з положення - законний шлюб...

Замітка: Новини культури та шоу - бізнеса в нашій країні та за кордоном. Цікаві та інтригуючі события із зіркового життя.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Жінка - Скорпіон

Вона здається холодною та стриманою, але насправді в її душі просто вирують пристрасті. Вона...

News image

Який він в шлюбі? Телець

ТЕЛЕЦЬ 21 квітня - 20 травня А після весілля... спокій! Це найточніше визначення. Спільне...

News image

Гороскоп. Чоловік - Вололій

 Цьому незалежному чоловікові за одну тільки ніч дається маса можливостей на ділі випробувати невідпорність...

News image

Який він в шлюбі? Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Поряд зі своїм царським чоловіком -левом ти житимеш...

News image

Гороскоп. Чоловік - Рак

Цих чоловіків люблять жінки, тому що у нього в наявності всі гідності, за винятком...

News image

Жіночий гороскоп. Рак

Гороскоп жінки-Рака (22 червня - 23 липня). Жінка-Рак чутлива натура, якій дуже легко нанести...

Інтернет магазин