завантаження...

Як вийти за нього заміж. Водолій

ВОДОЛІЙ

20 січня - 18 лютого

водолій

Водолій не надає великого значення укладенню шлюбу: для нього це чисто формальна церемонія. Якщо тобі дуже захочеться узаконити ваш союз, він буде готовий підписати будь-який документ, проте віднесеться до цього як до простої формальності, що не накладає на нього жодних зобов'язань. В той же час в його підсвідомості негайно включиться сигнал тривоги, що нагадує: шлюбні узи можуть представляти загрозу для його свободи.

У характері цього чоловіка поєднуються дві взаємовиключні тенденції, що, втім, не викликає у нього особливої душевної тривоги. З одного боку, сильно закохавшись, він може сприймати одруження на коханій як підтвердження правильності свого вибору, але з іншої — зверхнім відношенням до шлюбу він захищається від думок про обтяжливі зобов'язання. Якщо ти хочеш підштовхнути його до ухвалення рішення про спільне життя, то найшвидше доб'єшся своєї мети, спілкуючись з ним переважно на дружній ноті, хоча елемент еротики тут не перешкодить.

Не забувай: твій обранець зацікавлений в міцності лише такого союзу, який заснований на дружбі. Не дозволяй собі навіть зрідка жіночих чудасій і капризів. Водолій не стане миритися з невиправданими претензіями і взагалі з проявами нетерпимості у відносинах між партнерами. Досить декілька на перший погляд дрібних і незначних сутичок, і ти побачиш, як швидко зміниться його думка про шлюб, навіть якщо вже призначена дата церемонії і розіслані запрошення.

Це не означає, що ти повинна повністю відмовитися від власної індивідуальності. Просто доведеться добиватися вирішення своїх проблем не вимогливістю і владністю, а м'якою, тактовною і, звичайно ж, доброзичливою наполегливістю. Якщо це тобі удасться, і твій Водолій погодиться піти назустріч твоєму бажанню, висловленому дуже делікатно, то у нього не виникнуть побоювання за свою свободу. Після чергової розмови, що стосується твоїх планів на майбутнє, він зробить тобі пропозицію, переконаний, що разом вам буде ще краще, ніж раніше.

Замітка: Ліпосакція - це корекція фігури, яка являється моделюючою операцією для відновлення контурів вашої фігури. З її допомогою можна виправити зони рук, живота, стегон, підборіддя. Сколько стоит липосакция можна дізнатися на тематичному інтернет - сайті.

Коментарі 

 
-1 #4 mitla 09.12.2009 15:26
Ну яка ж може бути конкретика, кожен водолій індивідуальний по своєму...
 
 
+1 #3 Milashka 08.12.2009 20:30
Вода...Вода...А де конкретика? :-)
 
 
0 #2 mitla 08.12.2009 19:29
Як на мене (представляю могутній знак водолія) :-) чоловіки-водолії, так як і представники інших знаків (не думаю, що є якась різниця) не те, щоб боялись шлюбу, а хочуть підійти до нього з усією відповідальност ю, зробити вибір лише раз, але правильний. Та й і тим більше наше холостяцьке життя на порядок цікавіше чим ваше (жінки). Тому є над чим подумати нам...
 
 
+1 #1 Milashka 08.12.2009 19:20
Водолії бояться шлюбу,як вогню :eek: (
Представники цього знаку відпишіть...ЧОМУ???
 
завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Як вийти за нього заміж. Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Як чесний, дотримуючий етичні правила чоловік, Лев не...

News image

Гороскоп. Чоловік - Риби

 Знайомство з чоловіком-Рибами відкриває перед жінкою фантастичні світи. Він захоплений мрійник, який не хоче...

News image

Жіночий гороскоп. Лев

Гороскоп жінки-Лева (24 липня - 23 серпня). Блискуча, чуттєва, царська і приваблива хижа кішечка,...

News image

Який він в шлюбі? Близнюки

БЛИЗНЮКИ 21 травня - 21 червня Важко передбачити, що чекає тебе поряд з близнюком....

News image

Жіночий гороскоп. Терези

Гороскоп жінки-Терези (24 вересня - 23 жовтня). Жінки інших знаків, кусайте собі лікті. У...

News image

Гороскоп. Чоловік - Лев

Він, герой, перший коханець, не буде фліртувати з ким попало без розбору! Об'єкт повинен...

Інтернет магазин