завантаження...

Як вийти заміж за іспанця?

Як вийти заміж за іспанцяУ 17 років напевно, кожній з нас, жінок, здається, що життя обіцяє тільки радість і чудеса попереду. Інститут, робота, сім'я, діти - все це ще тільки буде. Позаду шкільне життя, випускні іспити, а попереду - величезний світ!

Тому, коли випадкова циганка на вулиці авторитетно заявила, що в житті мене чекають різні пригоди, а дітей буде троє, я тільки посміялася. І дійсно, в подальшому приводу вірити в її пророцтва не було. 

Історія моя не надто відрізняється оригінальністю. Уже в 18,5 вийшла заміж за хлопця, який старший на 5 років, наплювавши на подальше навчання. Він здавався розумним і цілком перспективним. Народила доньку. І тільки зібралася відновитися в інституті, як настав той знаменний період, званий «перебудовою». Кому цікава історія з 1991 по 1998 рік, нехай почитають книги, енциклопедії і мемуари очевидців. Я ваш час витрачати не буду. Час йшов і все змінювалося, це головне.

Вища освіта стала платною, на роботу влаштуватися, щоб керівництво відпускало на сесію, стало великою проблемою, але і це було подолано. Якою ціною, знаю тільки я і моя сім'я. Саме тоді я дізналася, наскільки важливо бути професіоналом в обраній галузі. Моя подруга стала спеціалізуватися на такій рідкісної галузі, як технічний переклад і дуже скоро стала затребуваним фахівцем, які заробляють пристойні гроші.

Я ж зі своєю спеціальністю юриста довго не була затребувана в нашому місті, пошук роботи в інтернеті також не давав результату. Працювала секретарем, інспектором, керуючим підприємством - словом, там, де мої знання хоч якось могли стати в нагоді. Відрядження, робота по вечорах - дочка виросла, сім'я розвалилася. Чоловік, так і не добився успіху за ці роки, вважав за краще жити з тією, що готова працювати продавцем, чекати чоловіка вдома, готуючи борщ і не планувати кар'єрного зростання.

Втім нашій доньці було вже 16 і це не дуже її засмутило. Жінка в 36 одна - для багатьох моїх співвітчизниць це трагедія. І тут ... Доля вирішила показати, що все в її руках. Хіба можна було навіть подумати, що в нашому північному місті можна зустріти, полюбити і вийти заміж за ... іспанця? Але це сталося. Деякий час ми просто переписувалися, переклад на іспанську своїх листів я спочатку замовляла через знайомих перекладачів, потім пішла на мовні курси.

Сьогодні я живу в Росії, мій чоловік вважав за краще переїхати сюди, він програміст. Але рідня завжди чекає нас в Іспанії. У нас двоє маленьких дітей, а якщо рахувати і мою старшу, сьогодні вже аспірантку - троє, як і обіцяла мені циганка. І я щаслива! Родичів не вибирають. А от змінити свою долю ми можемо самі.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Який він в шлюбі? Козеріг

КОЗЕРІГ 22 грудня - 19 січня Смуга вдалих і невдалих днів, а потім період ...

News image

Як вийти за нього заміж. Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Як чесний, дотримуючий етичні правила чоловік, Лев не...

News image

Гороскоп. Чоловік - Діва

Це чоловік із пристойними манерами і доглянутою зовнішністю, при цьому неодмінно освічений. Але, дивлячись...

News image

Гороскоп. Чоловік - Телець

Він - славний, з неквапливими манерами, що випромінює силу і енергію.Телець створений для жінок,...

News image

Як вийти за нього заміж.Близнюки

БЛИЗНЮКИ 21 травня - 21 червня Вийти заміж за чоловіка, народженого під знаком близнюків,...

News image

Який він в шлюбі? Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Шлюб з чоловіком народженим під знаком Терези може...

Інтернет магазин