завантаження...

Як вийти заміж за іспанця?

Як вийти заміж за іспанцяУ 17 років напевно, кожній з нас, жінок, здається, що життя обіцяє тільки радість і чудеса попереду. Інститут, робота, сім'я, діти - все це ще тільки буде. Позаду шкільне життя, випускні іспити, а попереду - величезний світ!

Тому, коли випадкова циганка на вулиці авторитетно заявила, що в житті мене чекають різні пригоди, а дітей буде троє, я тільки посміялася. І дійсно, в подальшому приводу вірити в її пророцтва не було. 

Історія моя не надто відрізняється оригінальністю. Уже в 18,5 вийшла заміж за хлопця, який старший на 5 років, наплювавши на подальше навчання. Він здавався розумним і цілком перспективним. Народила доньку. І тільки зібралася відновитися в інституті, як настав той знаменний період, званий «перебудовою». Кому цікава історія з 1991 по 1998 рік, нехай почитають книги, енциклопедії і мемуари очевидців. Я ваш час витрачати не буду. Час йшов і все змінювалося, це головне.

Вища освіта стала платною, на роботу влаштуватися, щоб керівництво відпускало на сесію, стало великою проблемою, але і це було подолано. Якою ціною, знаю тільки я і моя сім'я. Саме тоді я дізналася, наскільки важливо бути професіоналом в обраній галузі. Моя подруга стала спеціалізуватися на такій рідкісної галузі, як технічний переклад і дуже скоро стала затребуваним фахівцем, які заробляють пристойні гроші.

Я ж зі своєю спеціальністю юриста довго не була затребувана в нашому місті, пошук роботи в інтернеті також не давав результату. Працювала секретарем, інспектором, керуючим підприємством - словом, там, де мої знання хоч якось могли стати в нагоді. Відрядження, робота по вечорах - дочка виросла, сім'я розвалилася. Чоловік, так і не добився успіху за ці роки, вважав за краще жити з тією, що готова працювати продавцем, чекати чоловіка вдома, готуючи борщ і не планувати кар'єрного зростання.

Втім нашій доньці було вже 16 і це не дуже її засмутило. Жінка в 36 одна - для багатьох моїх співвітчизниць це трагедія. І тут ... Доля вирішила показати, що все в її руках. Хіба можна було навіть подумати, що в нашому північному місті можна зустріти, полюбити і вийти заміж за ... іспанця? Але це сталося. Деякий час ми просто переписувалися, переклад на іспанську своїх листів я спочатку замовляла через знайомих перекладачів, потім пішла на мовні курси.

Сьогодні я живу в Росії, мій чоловік вважав за краще переїхати сюди, він програміст. Але рідня завжди чекає нас в Іспанії. У нас двоє маленьких дітей, а якщо рахувати і мою старшу, сьогодні вже аспірантку - троє, як і обіцяла мені циганка. І я щаслива! Родичів не вибирають. А от змінити свою долю ми можемо самі.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Жінка - Діва

"Залізні" Діви при всій своїй розсудливості та позитивності в питаннях сексу великі реалісти. Просто...

News image

Який він в шлюбі? Стрілець

СТРІЛЕЦЬ 22 листопада - 21 грудня Захопленість і оптимізм - ось що ляже в...

News image

Жіночий гороскоп. Козеріг

Гороскоп жінки-Козерога (22 грудня - 20 січня). Справжня жінка-Козеріг кине вам звабливий погляд, а...

News image

Гороскоп. Чоловік - Терези

Перед шармом чоловіків-Терезів встояти непросто. Тому він не може поскаржитися на брак уваги з...

News image

Жіночий гороскоп. Рак

Гороскоп жінки-Рака (22 червня - 23 липня). Жінка-Рак чутлива натура, якій дуже легко нанести...

News image

Гороскоп. Жінка - Близнюки

Що за втіха ця жінка - весела, дотепна, яка своєю привітною посмішкою  зачарує будь-кого!...

Інтернет магазин