завантаження...

Який він в шлюбі? Близнюки

БЛИЗНЮКИ

21 травня - 21 червня

Близнюки

Важко передбачити, що чекає тебе поряд з близнюком. З упевненістю можна сказати лише одне: життя з ним буде повне несподіванок і сюрпризів. Не сподівайся, що після офіційного оформлення стосунків ти зможеш впасти в летаргічний сон. Твій чоловік нагадуватиме про себе щохвилини. Якщо ти марила про спокійне, стабільне і навіть одноманітне життя в шлюбі, ти явно помилилася у виборі партнера.

Твій близнюк не годиться на роль чоловіка флегматичної жінки. Щодня на порядку денному - зустрічі з друзями, відходи в різний час дня і навіть ночі. «Він неначе залишається неодруженим!» - скаже хто-небудь невдоволеним тоном. Якщо ти навіть змиришся з подібним станом речей, на цьому все не закінчиться. Твій чоловік часто вирушатиме з будинку, не повідомляючи тебе, і настільки ж часто повертатиметься, але з цілим натовпом друзів. 

Не дивуйся, якщо в 11 вечора він розбудить тебе наполегливими дзвінками в двері, а потім попросить швидко приготувати вечерю на вісім чоловік. Ти навіть не зможеш пред'явити претензії: твій близнюк розповість, як він, вирішивши, що тобі самотньо, відразу ж до тебе примчався.

Таке відношення до спільного життя буде постійною причиною конфліктів між вами. Але ти повинна знати: навіть якщо ясно і чітко сформулюєш причину своєї незадоволеності, він все одно не зрозуміє... Тобі залишиться лише змиритися з його надмірною комунікабельністю або... змінити чоловіка!

Цікава замітка: наша компанія спеціалізуються на продажу та монтажу обладнання, призначеного для очищення стічних вод.
 У нашому колективі працюють висококваліфіковані фахівці, що володіють великим практичним досвідом роботи.Ми пропонуємо жироуловитель та іншу продукцію, яка допоможе вам зробити вашу ділянку ще більш чистішою...

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Чоловік - Стрілець

 Чим не аналогія з метеликами, їх вабить до світла: вогонь Стрільця засліплює і притягує...

News image

Як вийти за нього заміж. Овен

ОВЕН 21 березня - 20 квітня   Шлюб для Овна - проста умовність. «Контракт...

News image

Жіночий гороскоп. Водолій

Гороскоп жінки-Водолія (21 січня - 19 лютого). О, ця сексуально розкута жінка-Водолій! З одного...

News image

Як вийти за нього заміж. Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Кожному чоловікові народженому під знаком Терези для щастя...

News image

Гороскоп. Жінка - Козеріг

Ця стримана жінка подібна до кристалу рідкісної чистоти і краси. Вона чудово грає роль...

News image

Який він в шлюбі? Овен

ОВЕН 21 березня - 20 квітня А що після весілля? Овен абсолютно не розуміє,...

Інтернет магазин