завантаження...

Який він в шлюбі? Скорпіон

СКОРПІОН

23 жовтня - 21 листопада

скорпіонЦе буде просто божевільлля - інакше не скажеш! Спільне життя з чоловіком - скорпіоном повне бурхливих переживань, інколи вельми болісних. У цьому житті немає стабільних правил, плани раз у раз міняються, виникають непередбачувані ситуації. Твій партнер - індивідуаліст до мозку кісток і всі рішення приймає самостійно, не запитуючи ні у кого поради. Тобі нічого не залишається, як пристосуватися! Втім, тут є і позитивний момент: адже це знімає з тебе всяку відповідальність.

Тобі не загрожує повсякденна рутина, яка так часто душить навіть найбільше кохання. Ти не скучиш поряд із Скорпіоном: він постійно дивуватиме тебе своїми ідеями, реакціями, вчинками. Насправді підсвідомо він хотів би злитися з тобою в єдине ціле, аби разом протистояти всім труднощам життя. Скорпіон - незвичайно відданий чоловік. Він оберігатиме тебе від всіляких проблем, захищатиме від кривдників. Інколи, особливо у важкі, драматичні моменти, ти будеш здивована його благородством і великодушністю. У його обличчі ти знайдеш відданого друга, який допоможе тобі у вирішенні будь-яких проблем і стане справжньою опорою в житті. Ідеальний чоловік, та і годі! 

Правда, із-за нерівностей характеру Скорпіона життя поряд з ним схоже на чергування сприятливих періодів і невдалих днів, коли він покаже себе зовсім з іншого боку. Причиною найбільшого роздратування може стати свисток чайника або пилосос, що засмітився. Зате який він щасливий, якщо, прийшовши з роботи, бачить на столі своє улюблене блюдо або взнає, що  лопнута вранці труба у ванні вже відремонтована; взагалі, він дуже гордиться дружиною, якщо вона успішно справляється з будь-якими побутовими проблемами.

Цікаво знати: хочемо вам запропонувати купити диван Днепропетровск, угловые диваны, кресла. Ознайомитися з новими моделями диванів ви можете в каталозі продукції на нашому сайті...

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Жіночий гороскоп. Телець

Гороскоп жінки-Тельця (21 квітня - 21 травня). Жінка-Телець - майстриня великого виходу. Вона ступає...

News image

Жіночий гороскоп. Козеріг

Гороскоп жінки-Козерога (22 грудня - 20 січня). Справжня жінка-Козеріг кине вам звабливий погляд, а...

News image

Який він в шлюбі? Стрілець

СТРІЛЕЦЬ 22 листопада - 21 грудня Захопленість і оптимізм - ось що ляже в...

News image

Який він в шлюбі? Близнюки

БЛИЗНЮКИ 21 травня - 21 червня Важко передбачити, що чекає тебе поряд з близнюком....

News image

Як вийти за нього заміж. Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Як чесний, дотримуючий етичні правила чоловік, Лев не...

News image

Жіночий гороскоп. Рак

Гороскоп жінки-Рака (22 червня - 23 липня). Жінка-Рак чутлива натура, якій дуже легко нанести...

Інтернет магазин