завантаження...

Який він в шлюбі? Скорпіон

СКОРПІОН

23 жовтня - 21 листопада

скорпіонЦе буде просто божевільлля - інакше не скажеш! Спільне життя з чоловіком - скорпіоном повне бурхливих переживань, інколи вельми болісних. У цьому житті немає стабільних правил, плани раз у раз міняються, виникають непередбачувані ситуації. Твій партнер - індивідуаліст до мозку кісток і всі рішення приймає самостійно, не запитуючи ні у кого поради. Тобі нічого не залишається, як пристосуватися! Втім, тут є і позитивний момент: адже це знімає з тебе всяку відповідальність.

Тобі не загрожує повсякденна рутина, яка так часто душить навіть найбільше кохання. Ти не скучиш поряд із Скорпіоном: він постійно дивуватиме тебе своїми ідеями, реакціями, вчинками. Насправді підсвідомо він хотів би злитися з тобою в єдине ціле, аби разом протистояти всім труднощам життя. Скорпіон - незвичайно відданий чоловік. Він оберігатиме тебе від всіляких проблем, захищатиме від кривдників. Інколи, особливо у важкі, драматичні моменти, ти будеш здивована його благородством і великодушністю. У його обличчі ти знайдеш відданого друга, який допоможе тобі у вирішенні будь-яких проблем і стане справжньою опорою в житті. Ідеальний чоловік, та і годі! 

Правда, із-за нерівностей характеру Скорпіона життя поряд з ним схоже на чергування сприятливих періодів і невдалих днів, коли він покаже себе зовсім з іншого боку. Причиною найбільшого роздратування може стати свисток чайника або пилосос, що засмітився. Зате який він щасливий, якщо, прийшовши з роботи, бачить на столі своє улюблене блюдо або взнає, що  лопнута вранці труба у ванні вже відремонтована; взагалі, він дуже гордиться дружиною, якщо вона успішно справляється з будь-якими побутовими проблемами.

Цікаво знати: хочемо вам запропонувати купити диван Днепропетровск, угловые диваны, кресла. Ознайомитися з новими моделями диванів ви можете в каталозі продукції на нашому сайті...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Жінка - Овен

Її можна уподібнити палаючому смолоскипу всередині, який розпалить пристрасть у серцях всіх чоловіків, що...

News image

Жіночий гороскоп. Близнюки

Гороскоп жінки-Близнюка (22 травня - 21 червня). Для чоловіка, котрий шукає жінку, у якої...

News image

Який він в шлюбі? Риби

РИБИ 19 лютого - 20 березня Майбутнє шлюбного союзу з чоловіком народженим під знаком...

News image

Як вийти заміж за іспанця?

У 17 років напевно, кожній з нас, жінок, здається, що життя обіцяє тільки радість...

News image

Гороскоп. Жінка - Рак

Для цієї жінки, що народилася в саму жарку пору року, дуже багато значать тепло...

News image

Гороскоп. Жінка - Водолій

Ця жінка рухлива як ртуть і просто бризкає невичерпною радістю буття. Вона здатна і...

Інтернет магазин