завантаження...

Укладення шлюбу з іноземцем на території України

Укладення шлюбу з іноземцемСтародавня легенда свідчить, що колись на землі жили великі і могутні істоти, які ні в чому не поступалися богам. Заздрісні боги вирішили позбутися потенційної загрози і розділили кожну істоту на дві частини. З тих пір поневіряються по світу самотні половинки і шукають свою пару. А ще кажуть, що любов не підпорядковується ні часу, ні законам і не знає кордонів. Буває і так, що дві людини, які живуть в різних країнах, зустрічаються, закохуються і хочуть одружитися. Що ж потрібно робити, щоб громадянин України міг укласти офіційний шлюб з іноземцем?

Згідно Сімейного кодексу України, іноземні громадяни мають такі ж сімейні права і обов'язки, як і громадяни України (стаття 275). Право на сімейні відносини мають і особи без громадянства, які постійно проживають на території нашої країни (стаття 275). Право на сім'ю іноземним громадянам гарантовано статтею № 2 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», Конституцією та законами України, та міжнародними договорами і конвенціями, підписаними нашою країною. Рівні з громадянами України права передбачені і Законом України «Про міжнародне приватне право» (стаття 56).

Згідно зі статтею 276 Сімейного кодексу України, громадянин України і громадянин іншої країни мають право зареєструвати офіційний шлюб. Причому шлюб може бути зареєстрований як на території нашої країни, так і за кордоном. Правила укладення шлюбу з іноземцем визначаються чинним Сімейним кодексом України.

Щоб укласти шлюб наречений і наречена повинні подати до органів реєстрації актів цивільного стану (в РАГС) заяву про намір вступити в шлюб. Громадянин України повинен пред'явити свій український паспорт, а іноземець повинен надати або паспорт своєї країни або рівноцінний документ, який підтверджує право перебувати на території України. Якщо в паспорті іноземного громадянина немає вказівок на його сімейний стан, то необхідно пред'явити документ підтверджуючий, що ця особа не перебуває у шлюбі. Для усіх документів, що надаються іноземним громадянином в РАЦС, повинен бути перевод текста на українську мову та засвідчені у посольстві або в консульстві. Через місяць після подачі заяви та документів пара може розписатися і зіграти весілля.

Згідно з чинним законодавством України охочі вступити в шлюб громадянин України та іноземець повинні досягти шлюбного віку і не мають складатися в іншому шлюбі. Не дозволять одружитися особам, які перебувають у близькій спорідненості чи визнаним судом недієздатними внаслідок душевної хвороби. Шлюб, зареєстрований без наміру створити сім'ю (фіктивний), буде визнаний недійсним.
Законом «Про громадянство України» передбачено, що дитина, що народилася в такій «міжнародної» сім'ї, може до повноліття мати подвійне громадянство. Тобто бути громадянином України і одночасно громадянином країни його другого батька. Але по досягненню вісімнадцяти років людина повинна вирішити, громадянином якої країни вона хоче бути. 

Коментарі 

 
0 #1 Vadim1212 30.11.2017 08:57
Якщо хтось бажає одружитися за добу з іноземцем у м. Львові звертайтесь сюди ;-) https://marriage.lviv.ua
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярне із законів

Зміна прізвища після весілля

Традиція брати прізвище чоловіка відома на Русі давно і раніше вибору у новоспеченої дружини...

Перешкоди шлюбу, які встановлені церквою

Священик, перш ніж зробити вінчання, переважно з'ясовує, чи немає церковно-канонічних перешкод до укладення церковного...

Реєстрація шлюбу

Весілля - це не тільки свято, шампанське, обручки і голуби, які злітають в небо;...

Укладення шлюбу з іноземцем на території України

Стародавня легенда свідчить, що колись на землі жили великі і могутні істоти, які ні...

Закон і законний шлюб

Церемонія реєстрації шлюбу в рагсі - саме урочиста, відповідальна і водночас хвилююча подія  весілля....

Шлюбні формальності

-  Шлюбом є сімейний союз чоловіка й жінки, зареєстро­ваний у державному органі реєстрації актів...

Шлюбний контракт

Хочеш миру - готуйся до війни. Ось невтішне, але мудре гасло, яким не перешкодить...

Вінчання і розлучення. Як бути?

Вінчання - це взяття на себе певної відповідальності, це прийняття обітниці про вічний союз,...

Розлучення подружжя

Багатьом людям у своєму житті приходилося стикатися з розірванням шлюбу. Розлучення подружжя - явище...

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу - це важке випробування для будь-якої людини. Незважаючи на те, що в...

Інтернет магазин