завантаження...

Гороскоп. Жінка - Риби

Наталья ВодяноваЧи комусь вдасться підняти завісу над таємницею і розбудити Сплячу Красуню? Її зваблюючий погляд і чарівну посмішку не так-то просто забути. Того, хто починає флірт з цією мрійницею, підстерігає небезпека потрапити під її чари. Чоловічі серця - легка здобич для неї, навіть якщо спеціально вона до цього не прагне. Нерідко її турбують її власні фантазії. Наприклад, їй дуже подобається під суворою сукнею носити спокусливу білизну. Це так збуджує!
У амурних справах ця таємнича леді дотримується дуже своєрідної тактики. Спершу вона поманить, а потім напустить офіційний і недоступний вид. Так і хочеться сказати, що вона ховається в безпечних глибинах, як тільки блисне рибальський гачок. Риби охоче йдуть на флірт за умови, що суворо дотримуються правила гри. Тих, хто дозволить собі багато, вона відразу залишає, навіть якщо їй довелося раз поступитися бажанням, будучи сп'яненою ароматом літньої ночі або атмосферою різдвяного свята. Хто хоче домогтися успіху, ні в, якому разі не повинен поспішати. Чуйно реагуючі на все жінки-Риби не люблять пускати собі в душу нікого, розкішне ж їхнє тіло, навпаки, бажає фізичної близькості.

Та обставина, що Риби неохоче говорять "ні" призводить до того, що у них часом не виходить виконати всі взяті на себе зобов'язання. Наслідки їх необачності можуть бути серйозними - втрата роботи, загроза особистому житті. Коли Риби закохані, вони не можуть зосередитися ні на чому іншому. Дисципліна не належить до сильних сторін Риб. Їм потрібно навчитися, переступаючи через себе, проявляти твердість, тому що не можна піддаватися будь-якій спокусі. Тільки через багато років Риби почнуть картати себе за необачність. Їм заважає їхня підвищена емоційність. Той факт, що кавалер пригощає, зовсім не карт-бланш на те, щоб заходити надто далеко. Багато жінок-Риб проявляють аж надто велику великодушність в цьому відношенні, і їм терміново потрібно навчитися обмежувати себе.

Цікаво знати: Молодший брат острова Балі - Ломбок, унікальний і мальовничий острівець, що входить до складу Індонезії, країни таємниць і загадок. У них багато спільного, але існує така особливість, яка ставить Ломбок в ряд унікальних куточків планети.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Як вийти заміж за іспанця?

У 17 років напевно, кожній з нас, жінок, здається, що життя обіцяє тільки радість...

News image

Жіночий гороскоп. Овен

Гороскоп жінки - Овна (21 березня - 20 квітня). Вона жінка до мозку кісток,...

News image

Гороскоп. Жінка - Козеріг

Ця стримана жінка подібна до кристалу рідкісної чистоти і краси. Вона чудово грає роль...

News image

Як вийти за нього заміж. Діва

ДІВА 23 серпня - 22 вересня Багато води втече, перш ніж чоловік-Діва вирішить одружитися....

News image

Жіночий гороскоп. Телець

Гороскоп жінки-Тельця (21 квітня - 21 травня). Жінка-Телець - майстриня великого виходу. Вона ступає...

News image

Гороскоп. Жінка - Овен

Її можна уподібнити палаючому смолоскипу всередині, який розпалить пристрасть у серцях всіх чоловіків, що...

Інтернет магазин