завантаження...

Гороскоп. Жінка - Риби

Наталья ВодяноваЧи комусь вдасться підняти завісу над таємницею і розбудити Сплячу Красуню? Її зваблюючий погляд і чарівну посмішку не так-то просто забути. Того, хто починає флірт з цією мрійницею, підстерігає небезпека потрапити під її чари. Чоловічі серця - легка здобич для неї, навіть якщо спеціально вона до цього не прагне. Нерідко її турбують її власні фантазії. Наприклад, їй дуже подобається під суворою сукнею носити спокусливу білизну. Це так збуджує!
У амурних справах ця таємнича леді дотримується дуже своєрідної тактики. Спершу вона поманить, а потім напустить офіційний і недоступний вид. Так і хочеться сказати, що вона ховається в безпечних глибинах, як тільки блисне рибальський гачок. Риби охоче йдуть на флірт за умови, що суворо дотримуються правила гри. Тих, хто дозволить собі багато, вона відразу залишає, навіть якщо їй довелося раз поступитися бажанням, будучи сп'яненою ароматом літньої ночі або атмосферою різдвяного свята. Хто хоче домогтися успіху, ні в, якому разі не повинен поспішати. Чуйно реагуючі на все жінки-Риби не люблять пускати собі в душу нікого, розкішне ж їхнє тіло, навпаки, бажає фізичної близькості.

Та обставина, що Риби неохоче говорять "ні" призводить до того, що у них часом не виходить виконати всі взяті на себе зобов'язання. Наслідки їх необачності можуть бути серйозними - втрата роботи, загроза особистому житті. Коли Риби закохані, вони не можуть зосередитися ні на чому іншому. Дисципліна не належить до сильних сторін Риб. Їм потрібно навчитися, переступаючи через себе, проявляти твердість, тому що не можна піддаватися будь-якій спокусі. Тільки через багато років Риби почнуть картати себе за необачність. Їм заважає їхня підвищена емоційність. Той факт, що кавалер пригощає, зовсім не карт-бланш на те, щоб заходити надто далеко. Багато жінок-Риб проявляють аж надто велику великодушність в цьому відношенні, і їм терміново потрібно навчитися обмежувати себе.

Цікаво знати: Молодший брат острова Балі - Ломбок, унікальний і мальовничий острівець, що входить до складу Індонезії, країни таємниць і загадок. У них багато спільного, але існує така особливість, яка ставить Ломбок в ряд унікальних куточків планети.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Який він в шлюбі? Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Шлюб з чоловіком народженим під знаком Терези може...

News image

Гороскоп. Жінка - Діва

"Залізні" Діви при всій своїй розсудливості та позитивності в питаннях сексу великі реалісти. Просто...

News image

Як вийти за нього заміж. Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Кожному чоловікові народженому під знаком Терези для щастя...

News image

Як вийти за нього заміж. Стрілець

СТРІЛЕЦЬ 22 листопада - 21 грудня До шлюбу Стрілець відноситься досить негативно. Він навіть...

News image

Гороскоп. Чоловік - Рак

Цих чоловіків люблять жінки, тому що у нього в наявності всі гідності, за винятком...

News image

Гороскоп. Жінка - Стрілець

Навряд чи знайдеться інша жінка, яка сповідувала б настільки вільні погляди відносно сексу, як...

Інтернет магазин