завантаження...

Гороскоп. Жінка - Риби

Наталья ВодяноваЧи комусь вдасться підняти завісу над таємницею і розбудити Сплячу Красуню? Її зваблюючий погляд і чарівну посмішку не так-то просто забути. Того, хто починає флірт з цією мрійницею, підстерігає небезпека потрапити під її чари. Чоловічі серця - легка здобич для неї, навіть якщо спеціально вона до цього не прагне. Нерідко її турбують її власні фантазії. Наприклад, їй дуже подобається під суворою сукнею носити спокусливу білизну. Це так збуджує!
У амурних справах ця таємнича леді дотримується дуже своєрідної тактики. Спершу вона поманить, а потім напустить офіційний і недоступний вид. Так і хочеться сказати, що вона ховається в безпечних глибинах, як тільки блисне рибальський гачок. Риби охоче йдуть на флірт за умови, що суворо дотримуються правила гри. Тих, хто дозволить собі багато, вона відразу залишає, навіть якщо їй довелося раз поступитися бажанням, будучи сп'яненою ароматом літньої ночі або атмосферою різдвяного свята. Хто хоче домогтися успіху, ні в, якому разі не повинен поспішати. Чуйно реагуючі на все жінки-Риби не люблять пускати собі в душу нікого, розкішне ж їхнє тіло, навпаки, бажає фізичної близькості.

Та обставина, що Риби неохоче говорять "ні" призводить до того, що у них часом не виходить виконати всі взяті на себе зобов'язання. Наслідки їх необачності можуть бути серйозними - втрата роботи, загроза особистому житті. Коли Риби закохані, вони не можуть зосередитися ні на чому іншому. Дисципліна не належить до сильних сторін Риб. Їм потрібно навчитися, переступаючи через себе, проявляти твердість, тому що не можна піддаватися будь-якій спокусі. Тільки через багато років Риби почнуть картати себе за необачність. Їм заважає їхня підвищена емоційність. Той факт, що кавалер пригощає, зовсім не карт-бланш на те, щоб заходити надто далеко. Багато жінок-Риб проявляють аж надто велику великодушність в цьому відношенні, і їм терміново потрібно навчитися обмежувати себе.

Цікаво знати: Молодший брат острова Балі - Ломбок, унікальний і мальовничий острівець, що входить до складу Індонезії, країни таємниць і загадок. У них багато спільного, але існує така особливість, яка ставить Ломбок в ряд унікальних куточків планети.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Жінка - Скорпіон

Вона здається холодною та стриманою, але насправді в її душі просто вирують пристрасті. Вона...

News image

Гороскоп. Чоловік - Вололій

 Цьому незалежному чоловікові за одну тільки ніч дається маса можливостей на ділі випробувати невідпорність...

News image

Гороскоп. Чоловік - Скорпіон

До чоловіка цього типу в першу чергу, ймовірно, можна застосувати визначення " майстер вищого...

News image

Гороскоп. Жінка - Водолій

Ця жінка рухлива як ртуть і просто бризкає невичерпною радістю буття. Вона здатна і...

News image

Як вийти за нього заміж.Близнюки

БЛИЗНЮКИ 21 травня - 21 червня Вийти заміж за чоловіка, народженого під знаком близнюків,...

News image

Як вийти за нього заміж. Телець

ТЕЛЕЦЬ 21 квітня - 20 травня Рішення одружуватися для Тельця настільки важливе і серйозне,...

Інтернет магазин