завантаження...

Гороскоп. Жінка - Стрілець

Тайра БэнксНавряд чи знайдеться інша жінка, яка сповідувала б настільки вільні погляди відносно сексу, як ця дама. Вона легко і невимушено йде на повідку почуття, що виникає в її душі, подібного до спалахів, імпульсів, оскільки вона сучасна жінка, не звикла віддаватися смутку і сміливо кидає виклик всякого роду табу. Будучи спортивною і абсолютно чужою всяким манірностям, вона любить чоловічі компанії, в яких відчуває себе краще, ніж у специфічній атмосфері типово жіночих розмов. Вона хороший, веселий товариш і з однаковим інтересом відправляється на футбольний матч і на  ринок. При цьому вона повною мірою зберігає всю принадність жіночності і стає неймовірно чарівною, коли змінює потерті джинси на сукні з низьким кокетливим вирізом. Ця чудова метаморфоза справляє незабутнє враження на її товаришів, які звикли вважати її «своїм хлопцем». Так що жінка-Стрілець може цілком органічно поставати у двох зовсім різних іпостасях - «свого в дошку» хлопця і наділеної рідкісним даром жіночності спокусниці чоловічих сердець.

У її крові, однак, невловимий дух авантюрності, тому вона відчуває велику слабкість до чоловіків, які плюють на умовності і ведуть  вільний спосіб життя. Її ідеал - це коханець-герой, сміливий пірат - персонаж фільмів про лицарів. Цілком можливо, що в душі вона мліє від надії зустріти відважного льотчика, який знає весь світ як свої п'ять пальців і у якого завжди напоготові захоплюючі дух історії, звичайно ж в основі яких те, що довелося пережити йому самому. Дихання великого світу робить на цей тип жінок хвилюючий вплив, воно допомагає їм перенестися в абсолютно інший світ, чужий приземленим інтересам. Так що дитсадівському другові такої жінки, тішачи себе надією надіти на її палець обручку, незважаючи на те, що з тієї пори пройшло вже добрих двадцять років, можна порадити залишити цю мрію, яка не має під собою жодних підстав: жінку-Стрільця вабить дух невідомості і далеких мандрівок, якому вона охоче віддає перевагу перспективі стабільного і забезпеченого життя.

Замітка: Ігри для дівчат на будь - який смак. Міні ігри, ссилки на інші сайти, игры винкс та самий зручний пошук в інтернеті.

завантаження...
 

Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Чоловік - Телець

Він - славний, з неквапливими манерами, що випромінює силу і енергію.Телець створений для жінок,...

News image

Який він в шлюбі? Скорпіон

СКОРПІОН 23 жовтня - 21 листопада Це буде просто божевільлля - інакше не скажеш!...

News image

Як вийти за нього заміж. Телець

ТЕЛЕЦЬ 21 квітня - 20 травня Рішення одружуватися для Тельця настільки важливе і серйозне,...

News image

Як вийти за нього заміж. Риби

РИБИ 19 лютого - 20 березня Шлюб означає для чоловіка - Риби злиття двох...

News image

Який він в шлюбі? Козеріг

КОЗЕРІГ 22 грудня - 19 січня Смуга вдалих і невдалих днів, а потім період ...

News image

Гороскоп. Жінка - Лев

Досконале знання мистецтва зваблювання, з'єднуючись в цій вогняній жінці з хижим інстинктом дикої кішки,...

Інтернет магазин