завантаження...

Жіночий гороскоп. Близнюки

Гороскоп жінки-Близнюка
(22 травня - 21 червня).
Анджеліна Джолі-БлизнюкиДля чоловіка, котрий шукає жінку, у якої є і тіло, і мізки, жінка-Близнюки саме те, що він шукає... Проте вона може являти собою важку і часто приречену на невдачу спокусу. Той, хто сказав, що жінки непостійні, засновував свою думку на жінках-близнюках.
Існує два полярних типи жінок-близнюків. Один з них можна  підсумувати питанням, яке здатна поставити його представниця: "Чому ти не можеш просто любити мене?" У перекладі це означає: "Яке відношення секс має до любові?"
Інший полярний тип - це чуттєва, мандруюча жінка-Близнюк, яка завжди здивована тим, що чоловіки не в змозі зрозуміти, що вона здатна любити двох (або більше) одночасно.
Типова жінка-Близнюк, як правило, струнка. Її енергійність відображається у великих очах, що здаються повними лукавства і життєвого досвіду. Її жвава балакучість може супроводжуватися вишуканою жестикуляцією. Вона красива і недурна, навіть розумна.

Вона може більшою мірою вести інтелектуальні бесіди на теми сексу і понять любові, ніж втілювати це на практиці. Жінка-Близнюк схильна розподіляти складності життя по поличках. Така поличка є у неї для чуттєвості, але немає її для сексуальних збочень, на які вона дивиться зі страхом і огидою.
Маша Єфросиніна-Близнюки
Не можна сказати, що жінка-Близнюк з ентузіазмом Ніколь Кідман-Близнюкиставиться до високої сексуальної активності або виношування дитини, проте у неї є здібності до гри і вона легко може переконати свого партнера в тому, що отримує задоволення тільки від того, що сама вважатиме за потрібне взяти або залишити. Але не допускайте помилок: вона любить компанію, співчуття і трепетні розмови, що супроводжують близькі стосунки, хоча її інтерес до еротики головним чином словесний і скоріше є позою, розрахованої на те, щоб сподобається.
Вона досить легко адаптується до будь-яких умов, за винятком двох моментів: нудної ситуації або нудної людини. Більшу частину вільного часу вона швидше проведе, згорнувшись калачиком з гарною книгою, ніж з надокучливим, надмірно агресивним самцем.
Жінкам-Близнюкам потрібні особливі чоловіки, готові слухати і здатні м'яко застосовувати на практиці деякі їхні вимоги.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Чоловік - Стрілець

 Чим не аналогія з метеликами, їх вабить до світла: вогонь Стрільця засліплює і притягує...

News image

Який він в шлюбі? Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Шлюб з чоловіком народженим під знаком Терези може...

News image

Гороскоп. Чоловік - Вололій

 Цьому незалежному чоловікові за одну тільки ніч дається маса можливостей на ділі випробувати невідпорність...

News image

Жіночий гороскоп. Терези

Гороскоп жінки-Терези (24 вересня - 23 жовтня). Жінки інших знаків, кусайте собі лікті. У...

News image

Як вийти заміж за іспанця?

У 17 років напевно, кожній з нас, жінок, здається, що життя обіцяє тільки радість...

News image

Жіночий гороскоп. Риби

Гороскоп жінки-Риби (20 лютого - 20 березня). Ось ця жінка, яка вміє грати на...

Інтернет магазин