завантаження...

Жіночий гороскоп. Лев

Гороскоп жінки-Лева
(24 липня - 23 серпня).
Дженіфер Лопес-Лев Блискуча, чуттєва, царська і приваблива хижа кішечка, жінка-Лев має безліч облич. Вона може бути матріархальною і владною, а може - теплою і великодушною.
Багато жінок-Левів - красуні, професійні моделі або представниці шоу-бізнесу. Деякі займаються мистецтвом, співпрацюють у жіночих організаціях або очолюють різні структурні підрозділи у себе на роботі. Оскільки вони вважають себе важливими особами, то відповідно віддають перевагу компанії впливових чоловіків. Їх ідеал - це добре складений, красивий, багатий чоловік, чиє ім'я досить відоме в потрібних колах.

Жінка-Лев, незалежно від віку, справляє належне враження і являє собою щось подібне до призу для чоловіка, який на нього жадібно дивиться. У тому, як вона одягається, є щось збудливе і часом навіть зухвале; ця якість виявляється ще й у тому, як її очі шукають щось особливе чи когось особливого.
Вона підбирає одяг з метою посилити і підкреслити свій образ, справити яскравий ефект.

Шарліз Терон-Лев Жінки-Леви не завжди мудро підходять до вибору коханих, Холлі Беррі-Леві це пояснюється деякою "сліпотою" Лева. Так, така якість у неї є. Пам'ятаєте, вона любить отримувати компліменти і ласки, вона розквітає ще пишніше, коли перебуває в центрі уваги. Крім того, вона пристрасна і спонтанна: якщо вона хоче чого-небудь, то хоче цього пристрасно (причому у великих кількостях). У багатьох з них присутня частка ексгібіціонізму. Іноді це носить тільки словесний характер. Але найчастіше й фізичний.

 

Будь-який чоловік з аналітичними здібностями зуміє розпізнати в ній такі потреби і використовувати з вигодою для себе.
Щоб підтримувати з жінкою-Левом добрі стосунки, вам доведеться часто дарувати подарунки. Обговорення ваших колишніх дружин чи коханок необхідно повністю виключити з тем розмов.

В силу своєї спонтанності  для жінок-Львів характерні необдумані шлюби, причому вони можуть залучати більш слабких, ніж вони самі, чоловіків. Іноді подібні шлюби виявляються вдалими. Якщо ж ні, то нещасна дружина-Лев - як і Овен в подібних обставин - стає сварливою до неймовірного ступеня.
Тому не варто особливо ризикувати з "володаркою джунглів" - будьте у всеозброєнні, щоб зробити вашу жінку-Лева щасливою!

Замітка: Найкращі фільтри для акваріумів. Серед них: зовнішній eheim professional ii, наружний та каністровий. Хороша якість та доступна ціна.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Жіночий гороскоп. Стрілець

Гороскоп жінки-Стрільця (23 листопада - 21 грудня). Хоча жінка-Стрілець звикає до домашнього життя не...

News image

Жіночий гороскоп. Терези

Гороскоп жінки-Терези (24 вересня - 23 жовтня). Жінки інших знаків, кусайте собі лікті. У...

News image

Гороскоп. Жінка - Риби

Чи комусь вдасться підняти завісу над таємницею і розбудити Сплячу Красуню? Її зваблюючий погляд...

News image

Як вийти за нього заміж. Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Як чесний, дотримуючий етичні правила чоловік, Лев не...

News image

Гороскоп. Жінка - Діва

"Залізні" Діви при всій своїй розсудливості та позитивності в питаннях сексу великі реалісти. Просто...

News image

Гороскоп. Чоловік - Близнюки

Рух - ось його стихія, він настільки непосидючий, органічно не може пропустити чогось цікавого,...

Інтернет магазин