завантаження...

Жіночий гороскоп. Лев

Гороскоп жінки-Лева
(24 липня - 23 серпня).
Дженіфер Лопес-Лев Блискуча, чуттєва, царська і приваблива хижа кішечка, жінка-Лев має безліч облич. Вона може бути матріархальною і владною, а може - теплою і великодушною.
Багато жінок-Левів - красуні, професійні моделі або представниці шоу-бізнесу. Деякі займаються мистецтвом, співпрацюють у жіночих організаціях або очолюють різні структурні підрозділи у себе на роботі. Оскільки вони вважають себе важливими особами, то відповідно віддають перевагу компанії впливових чоловіків. Їх ідеал - це добре складений, красивий, багатий чоловік, чиє ім'я досить відоме в потрібних колах.

Жінка-Лев, незалежно від віку, справляє належне враження і являє собою щось подібне до призу для чоловіка, який на нього жадібно дивиться. У тому, як вона одягається, є щось збудливе і часом навіть зухвале; ця якість виявляється ще й у тому, як її очі шукають щось особливе чи когось особливого.
Вона підбирає одяг з метою посилити і підкреслити свій образ, справити яскравий ефект.

Шарліз Терон-Лев Жінки-Леви не завжди мудро підходять до вибору коханих, Холлі Беррі-Леві це пояснюється деякою "сліпотою" Лева. Так, така якість у неї є. Пам'ятаєте, вона любить отримувати компліменти і ласки, вона розквітає ще пишніше, коли перебуває в центрі уваги. Крім того, вона пристрасна і спонтанна: якщо вона хоче чого-небудь, то хоче цього пристрасно (причому у великих кількостях). У багатьох з них присутня частка ексгібіціонізму. Іноді це носить тільки словесний характер. Але найчастіше й фізичний.

 

Будь-який чоловік з аналітичними здібностями зуміє розпізнати в ній такі потреби і використовувати з вигодою для себе.
Щоб підтримувати з жінкою-Левом добрі стосунки, вам доведеться часто дарувати подарунки. Обговорення ваших колишніх дружин чи коханок необхідно повністю виключити з тем розмов.

В силу своєї спонтанності  для жінок-Львів характерні необдумані шлюби, причому вони можуть залучати більш слабких, ніж вони самі, чоловіків. Іноді подібні шлюби виявляються вдалими. Якщо ж ні, то нещасна дружина-Лев - як і Овен в подібних обставин - стає сварливою до неймовірного ступеня.
Тому не варто особливо ризикувати з "володаркою джунглів" - будьте у всеозброєнні, щоб зробити вашу жінку-Лева щасливою!

Замітка: Найкращі фільтри для акваріумів. Серед них: зовнішній eheim professional ii, наружний та каністровий. Хороша якість та доступна ціна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Чоловік - Лев

Він, герой, перший коханець, не буде фліртувати з ким попало без розбору! Об'єкт повинен...

News image

Гороскоп. Чоловік - Діва

Це чоловік із пристойними манерами і доглянутою зовнішністю, при цьому неодмінно освічений. Але, дивлячись...

News image

Як вийти за нього заміж. Водолій

ВОДОЛІЙ 20 січня - 18 лютого Водолій не надає великого значення укладенню шлюбу: для...

News image

Гороскоп. Чоловік - Терези

Перед шармом чоловіків-Терезів встояти непросто. Тому він не може поскаржитися на брак уваги з...

News image

Гороскоп. Чоловік - Риби

 Знайомство з чоловіком-Рибами відкриває перед жінкою фантастичні світи. Він захоплений мрійник, який не хоче...

News image

Який він в шлюбі? Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Поряд зі своїм царським чоловіком -левом ти житимеш...

Інтернет магазин