завантаження...

Жіночий гороскоп. Овен

Гороскоп жінки - Овна
(21 березня - 20 квітня).
корікова-овенВона жінка до мозку кісток, і для деяких чоловіків навітьРіз Уізерспун-Овен занадто. Розрізняють два основних типи жінок-Овнів: покірна, пригнічена Овен-ягня і дуже енергійна Овен-баран. Насправді тип "ягня" є ранньою стадією справжньої жінки-Овна; більшість представниць цього типу лише проходять певний етап свого розвитку, в ході якого вони чекають, поки у них "відростуть ріжки".
Вони поспішають придбати життєвий досвід; почати вести статеве життя вони можуть досить рано - у всякому разі раніше, ніж це відбувається у більш обережних знаків. І як тільки вони зазнали сексуальну насолоду, у них розвивається певний смак і потреба відчувати це ще і ще.
Чоловіки часто вважають їх "славними малими" і "своїми хлопцями", тому що жінки-Овни, як правило, по-справжньому зацікавлені в кар'єрі і матеріальному успіху, тобто в тих областях, які до недавнього часу вважалися винятковою чоловічою територією. Але коли вони починають змішувати роботу і задоволення, можна бути впевненим у прояві у жінок-Овнів суто жіночих рис, що проступають дуже виразно.

Жінки-Овни - це  сексуальні переслідувачки. Іноді чоловік буває здивований такою ситуацією, намагаючись зрозуміти, що ж все-таки відбувається, особливо якщо він думає, що переслідування веде він. У агресивної жінці-Овна є ще одна сторона, на яку не можна не звернути увагу: вона любить лестощі і дуже вразлива по відношенню до них. Їй подобається бути там, де відбувається активна дія (а воно відбувається саме там, де вона знаходиться).
Ви, мабуть, зіткнетеся з тим фактом, що ваша кохана-Овен не проти заглянути у шикарні ресторани, до того як зайнятися головною справою вечора. Її переслідування зазвичай супроводжується чималими витратами з боку партнера. Але найчастіше вони того варті.
Сара Мішель Гуллар-Овен
Один ошелешений чоловік, розповідаючи про своє знайомство з жінкою-Овном, зауважив: "Це було чудово! Але я відчував себе згвалтованим". Однак очевидно, що подіями того вечора він не був розчарований, бо додав: "Ніколи раніше я не зустрічав таку жінку. І боюся, що вже не знайду". (Вам подобаються історії зі щасливим кінцем? Через три тижні вони одружилися.)
Хоча може скластися враження, що жінка-Овен втручається у справи надто активно і багато її поспішних починання не завжди приводять до успішних результатів, в ній все ж таки є потенціал, що дозволяє їй стати гарною господинею і матір'ю. Як тільки вона вирішує, що постійні відносини - це черговий виклик, кинутий їй долею, вона починає діяти в цьому напрямку з уявою, енергією і любов'ю. Але тут уже візьміть себе в руки і будьте готові до бурхливих проявів шаленого темпераменту, причому не дуже переживайте з приводу таких моментів, тому що вона швидко забуває про них.
Вона очікує від своїх чоловіка і дітей успіхів і життєвих перемог, докладаючи до цього чимало натхнення. Їх успішні зусилля, в свою чергу, щедро винагороджуються з її боку.

На правах реклами: ласкаво просимо на Портал про філософію, повністю присвяченому цій темі. На цьому порталі представлений курс лекцій з філософії для широкого кола користувачів. 

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Жінка - Скорпіон

Вона здається холодною та стриманою, але насправді в її душі просто вирують пристрасті. Вона...

News image

Жіночий гороскоп. Телець

Гороскоп жінки-Тельця (21 квітня - 21 травня). Жінка-Телець - майстриня великого виходу. Вона ступає...

News image

Гороскоп. Жінка - Діва

"Залізні" Діви при всій своїй розсудливості та позитивності в питаннях сексу великі реалісти. Просто...

News image

Жіночий гороскоп. Овен

Гороскоп жінки - Овна (21 березня - 20 квітня). Вона жінка до мозку кісток,...

News image

Як вийти за нього заміж. Риби

РИБИ 19 лютого - 20 березня Шлюб означає для чоловіка - Риби злиття двох...

News image

Гороскоп. Чоловік - Овен

Гіркими сльозами, розбитими серцями відзначений його шлях, адже він - справжній «мачо»! Сентименти йому...

Інтернет магазин