завантаження...

Жіночий гороскоп. Стрілець

Гороскоп жінки-Стрільця
(23 листопада - 21 грудня).
Брітні Спірс-Стрілець
Хоча жінка-Стрілець звикає до домашнього життя не так важко, як її астрологічний побратим, вона теж високо, іноді до одержимості, цінує свою незалежність. Вона не потерпить чоловіка, який стане вимагати у неї постійного звіту про кожний прожитий день і кожну  витрачену гривню.
Через її здатность до тринькання великих сум  вона часто доводить економних чоловіків до відчаю і розлучення. Через її потребу вести спосіб життя, який, як їй здається, дає їй свободу, вона має схильність періодично знову виходити заміж з винятково меркантильних міркувань.
Жінкам-Стрільцям потрібен великий, просторий будинок, розташований подалі від автомобільної траси. Серед жінок цього знака досить часто зустрічаються такі, яким потрібна щорічна поїздка за кордон, і якщо її партнер не зможе викроїти вільний час, щоб поїхати разом з нею, вона поїде одна або з подругою, або з дитиною, або ... Будьте обережні з цим типом жінки-Стрільця: як тільки вона відчує, що сімейні обов'язки залишилися десь позаду, у ній починають прокидатися підвищена сексапільність і чутливість.
Її природний ентузіазм і спонтанність у світському спілкуванні часто виходять з-під контролю. Ще не усвідомивши, що відбувається, вона вже дивиться в стелю, у той час як її коханець зриває з неї одяг. Жінки-Стрільці часто залишаються самотніми.
Стрілець - імпульсивний вогняний знак, більше пристосований до обставин, ніж Лев або Овен. Крім сильного бажання бути вільними, жінки-Стрільці дратуються, коли їм наказують або накладають якісь обмеження. Їх сильний сексуальний апетит і вираження радості життя часто вступають у конфлікт з їх внутрішнім бажанням бути чесними і дещо традиційними.

Як і у випадку з деякими представницями Дів, невелика кількість алкоголю допомагає їм відкинути стримуючі фактори. Хоча не так вже й багато Стрільців  визнають, що у них багато цих стримуючих факторів.
Алісса Мілано-СтрілецьЖінка-Стрілець піддана частим змінам настрою. Справи її Міла Йовович-Стрілецьзазвичай носять короткочасний характер через схильність уникати довгострокових зобов'язань. Але прив'язавшись до чого-небудь, вона стає настільки впевнено мислячою людиною, що якщо в її шлюбі виникають проблеми, вона навряд чи піде до консультанта з питань сім'ї та шлюбу. "Це в тебе проблеми", - тільки й скаже вона.
Коли у шлюбі виникають проблеми, жінка-Стрілець дозволяє собі особисті, явно принизливі репліки на адресу чоловіка, що посилює проблему, часто приводячи до швидкого розставання.
Свобода майже автоматично веде її до чергової поїздки за кордон і, як наслідок, до відкриття нового сезону полювання за розвагами і багатими чоловіками.
Її ставлення до життя можна резюмувати, перефразовуючи стару популярну рекламу пива: "Живи в своє задоволення!". Ти живеш тільки раз, і твій час прийшов. Іди туди, де відбувається дія; знайди мету; вибирай велику дичину.
Але якщо жінка-Стрілець знайде підходящого чоловіка, вона піде за ним на край світу. Вона буде разом з ним полювати, ловити рибу і по черзі чарувати і шокувати його колег і друзів своєю надлишковою чесністю.
Леді-Стрілець ні в якому разі не є сексуальним дияволом, але вона по-справжньому входить у смак і, гарантовано, пасивно лежати не буде. Вона палка і сильна!

Цікаво знати: http://bookvisor.ru - це електронна бібліотека, місце, де ви самі зможете скачати книги безкоштовно і без реєстрації. У бібліотеці зібрані твори самих різних тематик.

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Як вийти заміж за іспанця?

У 17 років напевно, кожній з нас, жінок, здається, що життя обіцяє тільки радість...

News image

Який він в шлюбі? Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Шлюб з чоловіком народженим під знаком Терези може...

News image

Як вийти за нього заміж. Телець

ТЕЛЕЦЬ 21 квітня - 20 травня Рішення одружуватися для Тельця настільки важливе і серйозне,...

News image

Гороскоп. Жінка - Телець

Ніяких епітетів не вистачить, щоб описати цю чудову жінку - найбільш повне втілення жіночності!...

News image

Жіночий гороскоп. Лев

Гороскоп жінки-Лева (24 липня - 23 серпня). Блискуча, чуттєва, царська і приваблива хижа кішечка,...

News image

Жіночий гороскоп. Рак

Гороскоп жінки-Рака (22 червня - 23 липня). Жінка-Рак чутлива натура, якій дуже легко нанести...

Інтернет магазин