завантаження...

Жіночий гороскоп. Телець

Гороскоп жінки-Тельця
(21 квітня - 21 травня).
Пенелопа Крус-Телець
Жінка-Телець - майстриня великого виходу. Вона ступає Настя Каменских-Телецьповільно та впевнено, з гордістю демонструючи свої добре підібрані одяг і прикраси. Ви звернули на неї увагу, коли вона заговорить: у неї  багатий і гучний голос.
Якщо вона зацікавилася, її очі почнуть надсилати вам пристрасні послання і витягнуть з вас хоч найменший інтерес. Ви, мабуть, відчуєте її любов до власного тіла. Вона витрачає багато часу і грошей для підтримки його в найкращому стані. Вишуканий одяг, косметика, парфуми і прикраси підкреслюють красу її тіла. Ймовірно, вона займається йогою або іншими вправами; багато жінок-Тельців займаються танцями, тому що люблять музику і пластичні рухи тіла.
Якщо вас приваблює жінка-Телець, пошукайте її в якій-небудь секції йоги, де вона цілком може знаходитися для розвитку своєї вже й так потужної сексуальної енергетики.

Для чуттєвої жінки-Тельця дуже важливий тілесний контакт. Вона любить такі побачення, які включають вечерю у вишуканому ресторані і танці до пізньої ночі. А потім ... ну, найкраще ще попереду. Одного разу для неї, як правило, мало, але більшість жінок-Тельців вміють надихнути своїх партнерів у ліжку - частково завдяки безсоромній насолоді, яку вони відчувають, тим самим викликаючи у чоловіка бурю емоцій. Можливо, вона змусить вас відчути себе в ліжку людиною року.
Але не приймайте її дії в ліжку як належне. Вона теж вимагає, щоб їй доставили задоволення, причому на найвищому рівні. Спочатку вона не поспішає. Їй потрібен час, щоб увійти в необхідний стан, але коли вона досягне цього стану, то і не поспішає з нього виходити.
Джесіка Альба-Телець
В якості постійного партнера жінка-Телець вважається відданою, терплячою і орієнтованою на будинок. Від чоловіка вона чекає всього найкращого: зручного, упорядкованого будинку, матеріального благополуччя та гарної кухні. Вона може бути першокласним кухарем і любителем відпочити у себе вдома. Будьте готові виконувати роль господаря другого плану на численних званих вечерях у вашому будинку. Справжньою господинею балу буде вона. І запам'ятайте, її звані вечері будуть найкращими - з вишуканою їжею, поданою на шикарній посуді, з прекрасним кришталем і високопробним сріблом.
Жінки-Тельці - розкішні екземпляри, які жадають чоловіків, здатних на сексуальний високий професіоналізм, а також великі можливості щодо задоволення їх дорогих матеріальних смаків. Якщо ви можете дозволити собі мати таку жінку, вона стане ідеальним партнером на все життя.
Але якщо вона раптом почне ревнувати свого партнера чи гніватися на нього, її попередження буде ледь помітним. Вона лише раз тупне ногою - тільки для того, щоб дати вам зрозуміти, що її  терпіння скоро лусне. Не виправите ситуацію вчасно - стережіться, якщо тільки ви не найкращий у світі тореодор.

Цікаво знати: запрошуємо вас переглянути новый сайт для женщин, де на вас чекає багато друзів та рекомендацій...

Коментарі 

 
+2 #2 Вікторія 22.07.2010 05:17
Чудненько!!!!!! !!!!!))))))))) Я задоволена що стільки прикрасних рис і ознак міститься в жінці,ні прекрасній жінці ТЕЛЕЦЬ!!!!!!!!! !!!!! :roll:
 
 
+3 #1 Іра 28.04.2010 20:53
:-)
Кльово!!Я і не знала що всі вони тельці...Ми найкращі)))
 
завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Жінка - Близнюки

Що за втіха ця жінка - весела, дотепна, яка своєю привітною посмішкою  зачарує будь-кого!...

News image

Гороскоп. Жінка - Водолій

Ця жінка рухлива як ртуть і просто бризкає невичерпною радістю буття. Вона здатна і...

News image

Який він в шлюбі? Рак

РАК 22 червня - 22 липня Життя в шлюбному союзі з Раком - завдання...

News image

Гороскоп. Чоловік - Козеріг

Що, власне, слід розуміти під фліртом в даному випадку? Чоловік - Козеріг віддає масу...

News image

Гороскоп. Жінка - Риби

Чи комусь вдасться підняти завісу над таємницею і розбудити Сплячу Красуню? Її зваблюючий погляд...

News image

Як вийти за нього заміж. Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Кожному чоловікові народженому під знаком Терези для щастя...

Інтернет магазин