завантаження...

Жіночий гороскоп. Терези

Гороскоп жінки-Терези
(24 вересня - 23 жовтня).
Моніка Булуччі-ТерезиЖінки інших знаків, кусайте собі лікті. У міфології жінка-Кетрін Зета-Джонс-ТерезиТерези, Афродіта, - богиня любові. Їй поклоняються і її обожнюють, але цього мало, вона шукає чоловіка, якого сама могла б обожнювати.
Вона звичайно обдарована природою більше за інших: прекрасна фігура і краса, що виходить за рамки звичайної привабливості. З фізичними даними у типової жінки-Терезів все в порядку, одним словом - чарівність з явним відтінком високого класу. Хода її чуттєво спокуслива, але при цьому не применшує її образ вихованої жінки високого культурного рівня.
Жінка-Терези несе на собі наліт життєвої мудрості, що є результатом добре прорахованого навчання. Життя вона вивчає по книгах; багато речей дізнається з музики, мистецтва та філософії; дечому навчають її друзі, ну а все інше вона дізнається від чоловіків.

Їй постійно доводиться приймати рішення: любити того чи цього - або обох відразу? Для жінки-Терезів це постійна дилема. Жінка-Терези - це здобич, яка не вважає за потрібне надто багато бігати і уникати. Навіщо з ними битися, якщо можна до них приєднатися? Це її девіз.
Цілком ймовірно, що жінка-Терези може схилятися в бік вищих соціальних кіл. І в багатьох випадках чоловік, що жадає познайомитися з такою жінкою, може зробити це тільки на її запрошення - після того, як його ім'я буде занесено до списку кандидатів.
Її смаки щодо чоловіків простягаються від мужніх, рішучих типажів до представників творчих і адміністративних професій, які досягли певних успіхів і займаються серйозними речами, гідними того, щоб про них говорити.
Якщо жінки деяких знаків просять вас сказати правду про те, як ви до них ставитеся (аж до того, що готові прийняти критику на свою адресу), жінка-Терези зовсім іншого плану. З нею ви можете брехати, але ... по-джентльменськи.
Ані Лорак-ТерезиЖінкам-Терезам подобається світський етикет. Добре накритий стіл в елегантному ресторані, букет квітів і спеціально замовлене шампанське будуть ідеальним способом почати романтичний вечір з жінкою-Терезами. Поєднуйте невимушену розмову з легким фліртом і не скупіться на компліменти. Дайте їй зрозуміти, що поділяєте її смак щодо достатку, гарної компанії взагалі і партнерських відносин зокрема.
Жінка-Терези аж ніяк не ханжа. Вона живе для любові і романтики, але не літає в хмарах. І не вважає секс чимось брудним. Зовсім навпаки: секс для неї - це ритуал краси, що наближається до культового дійства. Їй немає сенсу заливатися сором'язливим рум'янцем, зображати недосвідченість або коливання з приводу еротичних бажань, будь то її особисті бажання або бажання її партнера.
Одним із прагнень Терезів-жінок - є пошуки міцних партнерських відносин; зазвичай вони вступають у шлюб, стають хорошими дружинами і активними матерями.
Вони просто не можуть бути самотніми, і жити без любові та романтики... 

Цікаво знати: хочемо вам запропонувати послугу перевозка мебели. Як відомо, перевезення меблів являє собою досить трудомісткий процес, де зовсім неважливо, чи ваші меблі з магазину, або ж мова іде про переміщення колишньої мебелі...

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Гороскоп. Чоловік - Терези

Перед шармом чоловіків-Терезів встояти непросто. Тому він не може поскаржитися на брак уваги з...

News image

Який він в шлюбі? Телець

ТЕЛЕЦЬ 21 квітня - 20 травня А після весілля... спокій! Це найточніше визначення. Спільне...

News image

Гороскоп. Жінка - Риби

Чи комусь вдасться підняти завісу над таємницею і розбудити Сплячу Красуню? Її зваблюючий погляд...

News image

Гороскоп. Жінка - Лев

Досконале знання мистецтва зваблювання, з'єднуючись в цій вогняній жінці з хижим інстинктом дикої кішки,...

News image

Як вийти за нього заміж. Овен

ОВЕН 21 березня - 20 квітня   Шлюб для Овна - проста умовність. «Контракт...

News image

Як вийти за нього заміж. Терези

ТЕРЕЗИ 23 вересня - 22 жовтня Кожному чоловікові народженому під знаком Терези для щастя...

Інтернет магазин