завантаження...

Жіночий гороскоп. Водолій

Гороскоп жінки-Водолія
(21 січня - 19 лютого).
Шакіра-ВодолійО, ця сексуально розкута жінка-Водолій! З одного боку - Тіна Кароль-Водолійпрохолодна, інтелектуальна, незалежна і ідеалістична, з іншого - романтична, дружня, чуйна і щедра, але іноді трохи дивна.
Її підхід: "Я жінка, ти чоловік, ми  йдемо в ліжко" - приховано десь всередині. Оскільки у   Водоліїв сильне відчуття минулих перевтілень і вони можуть     переносити його на оточуючих, у вас може з'явитися таке відчуття, що ви її вже десь бачили. І можливо, ви дійсно її бачили ... у своєму минулому житті.
Завдяки романтичному, ідеалізованому уявленню про справжнє кохання - реальність і фантазія у жінок-Водоліїв можуть змішуватися і розмиватися в мрійливу чуттєвість, прелюдія до якої часто включає просторову розмову та дискусії про літературу і мистецтво.
Якщо ви шукаєте дотепність і розум в жінці, яка - давайте будемо до кінця відвертими - не дуже сильна в домоведенні та економіці домашнього господарства, приємним сюрпризом вашого життя стане жінка-Водолій.

Самовираження в чуттєвій зустрічі - її сама дружня форма спілкування і спосіб реалізації незалежності своїх норм поведінки.
Дженіфер Еністон-Водолій
Деякі жінки-Водолії люблять повільно будити своїх коханців в  ранкові години легкими, ніжними рухами пальців, губ. Одна письменниця писала: "Прокинемося і зустрінемо світанок наш в екстазі!" Справжні настрої жінки-Водолія.
З жінки-Водолія виходить приголомшлива дружина. Вона зовсім не причепа. Вона не намагається лізти у справи чоловіка. Вона не підозріла, не ревнива і буде вам зберігати вірність.
Вона витончена та схильна до кулінарних експериментів. Вона вселяє своїм дітям почуття, що вони особливі і що їх факт знаходження в даному місці в даний час є частиною якогось вселенського задуму.
Це жінка, яка привносить у шлюб освіжаючу сексуальну пустотливість, а також дружбу - той компонент, якого так часто не вистачає у стосунках чоловіка і жінки. Але якщо ви скажете їй про це прямо, вона ймовірно, відповість: "Я знаю".

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Який він в шлюбі? Лев

ЛЕВ 23 липня - 22 серпня Поряд зі своїм царським чоловіком -левом ти житимеш...

News image

Жіночий гороскоп. Рак

Гороскоп жінки-Рака (22 червня - 23 липня). Жінка-Рак чутлива натура, якій дуже легко нанести...

News image

Гороскоп. Чоловік - Діва

Це чоловік із пристойними манерами і доглянутою зовнішністю, при цьому неодмінно освічений. Але, дивлячись...

News image

Гороскоп. Чоловік - Овен

Гіркими сльозами, розбитими серцями відзначений його шлях, адже він - справжній «мачо»! Сентименти йому...

News image

Жіночий гороскоп. Риби

Гороскоп жінки-Риби (20 лютого - 20 березня). Ось ця жінка, яка вміє грати на...

News image

Жіночий гороскоп. Козеріг

Гороскоп жінки-Козерога (22 грудня - 20 січня). Справжня жінка-Козеріг кине вам звабливий погляд, а...

Інтернет магазин