завантаження...

Жіночий гороскоп. Водолій

Гороскоп жінки-Водолія
(21 січня - 19 лютого).
Шакіра-ВодолійО, ця сексуально розкута жінка-Водолій! З одного боку - Тіна Кароль-Водолійпрохолодна, інтелектуальна, незалежна і ідеалістична, з іншого - романтична, дружня, чуйна і щедра, але іноді трохи дивна.
Її підхід: "Я жінка, ти чоловік, ми  йдемо в ліжко" - приховано десь всередині. Оскільки у   Водоліїв сильне відчуття минулих перевтілень і вони можуть     переносити його на оточуючих, у вас може з'явитися таке відчуття, що ви її вже десь бачили. І можливо, ви дійсно її бачили ... у своєму минулому житті.
Завдяки романтичному, ідеалізованому уявленню про справжнє кохання - реальність і фантазія у жінок-Водоліїв можуть змішуватися і розмиватися в мрійливу чуттєвість, прелюдія до якої часто включає просторову розмову та дискусії про літературу і мистецтво.
Якщо ви шукаєте дотепність і розум в жінці, яка - давайте будемо до кінця відвертими - не дуже сильна в домоведенні та економіці домашнього господарства, приємним сюрпризом вашого життя стане жінка-Водолій.

Самовираження в чуттєвій зустрічі - її сама дружня форма спілкування і спосіб реалізації незалежності своїх норм поведінки.
Дженіфер Еністон-Водолій
Деякі жінки-Водолії люблять повільно будити своїх коханців в  ранкові години легкими, ніжними рухами пальців, губ. Одна письменниця писала: "Прокинемося і зустрінемо світанок наш в екстазі!" Справжні настрої жінки-Водолія.
З жінки-Водолія виходить приголомшлива дружина. Вона зовсім не причепа. Вона не намагається лізти у справи чоловіка. Вона не підозріла, не ревнива і буде вам зберігати вірність.
Вона витончена та схильна до кулінарних експериментів. Вона вселяє своїм дітям почуття, що вони особливі і що їх факт знаходження в даному місці в даний час є частиною якогось вселенського задуму.
Це жінка, яка привносить у шлюб освіжаючу сексуальну пустотливість, а також дружбу - той компонент, якого так часто не вистачає у стосунках чоловіка і жінки. Але якщо ви скажете їй про це прямо, вона ймовірно, відповість: "Я знаю".

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні гороскопи

News image

Як вийти за нього заміж. Стрілець

СТРІЛЕЦЬ 22 листопада - 21 грудня До шлюбу Стрілець відноситься досить негативно. Він навіть...

News image

Жіночий гороскоп. Лев

Гороскоп жінки-Лева (24 липня - 23 серпня). Блискуча, чуттєва, царська і приваблива хижа кішечка,...

News image

Гороскоп. Чоловік - Риби

 Знайомство з чоловіком-Рибами відкриває перед жінкою фантастичні світи. Він захоплений мрійник, який не хоче...

News image

Як вийти за нього заміж. Діва

ДІВА 23 серпня - 22 вересня Багато води втече, перш ніж чоловік-Діва вирішить одружитися....

News image

Жіночий гороскоп. Телець

Гороскоп жінки-Тельця (21 квітня - 21 травня). Жінка-Телець - майстриня великого виходу. Вона ступає...

News image

Гороскоп. Чоловік - Вололій

 Цьому незалежному чоловікові за одну тільки ніч дається маса можливостей на ділі випробувати невідпорність...

Інтернет магазин