завантаження...

Аксесуари для нареченої. Вибір.


Якщо б потрібні покупки обмежувалися однією тільки сукнею для нареченої, все було б набагато простіше. Але, нареченій крім того не завадять ще й додаткові аксесуари, що доповнюють образ і підкреслюють ті чи інші її гідності. Які саме вони повинні бути - ніхто не обмежував, так що вибирати можна практично все, що заманеться. Головне, щоб все це гармоніювало з сукнею і не виділялося занадто сильно. Тим більше, всі аксесуари для нареченої треба вибирати вже після того, як сукня було куплено, інакше можна не вгадати з гармонійністю.

Насамперед, з аксесуарів можна виділити коштовності і різну біжутерію. Не варто вибирати сережки або браслети з камінням занадто яскравих і помітних кольорів, так як весілля все ж церемонія більш-менш спокійна і не повинна стати чимось на зразок показу не поєднуваних речей.

Ще одним аксесуаром можна назвати фату нареченої. Купувати її або зовсім відмовитися - повинна кожна дівчина вирішувати сама. Комусь хочеться додати образу нареченої більшу загадковість і таємничість, хтось звик до відкритості в будь-якій ситуації. Варто пам'ятати, що фата в цілому символізує невинність і скромність нареченої, саме для цього вона використовується і донині. Втім, якщо вона доставляє будь-які незручності або просто не подобається нареченій, краще відмовитися він покупки зовсім.

Не забувайте, що фата не повинна особливо відрізнятися за кольором від сукні, так як було б дивно бачити наречену в білій сукні і чорної фаті або навпаки. Досить комічно і безглуздо виглядало б. Типи фати теж бувають різні, це і класична, без всяких візерунків і інших прикрас, і сучасна. У сучасних може бути бісер, будь - які візерунки та інші прикраси. Не забувайте і про те, що при носінні фати макіяж нареченої повинен бути не надто яскравий, щоб не забруднити білосніжну прикрасу.

Також для голови можна використовувати вінок з квітів. Це непогана альтернатива фаті, причому і обличчя не буде закрито і голова не гола. Квіти вибирайте залежно від власних уподобань, але знову ж стежте за гармонією складових вінка та сукні. Вам в нагоді може стати  доставка цветов по Днепропетровску  Досить часто ще використовують квіти для зачіски, тобто у волосся попросту вплітаються окремі квітки. Виглядає це досить оригінально, незвично. Правда рекомендувати можна таку прикрасу власницям середнього або довгого волосся.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин