завантаження...

Букет нареченої - дуже важлива деталь образу

Оформлення весіль квітами - це справжній рай для флориста. Можна проявити всю свою фантазію, і втілити мрію про казку в реальність. Звернувшись в салон квітів  http://www.antre-sol.ru  до майстрів своєї справи, ви можете бути впевнені, що для вас вони будуть готові виконати на самому вищому рівні оформлення залу квітами, квіткове оформлення машини, зробити букет для нареченої, бутоньєрки, і всілякі настільні композиції. І це тільки малий перелік тих послуг , які ви отримаєте, звернувшись в квітковий салон.

Наречена - це центральна фігура весілля , казково красива і зворушлива, мила й чарівна. Букет нареченої - дуже важлива деталь її образу. Тому слід поставитися до його виконання з усією відповідальністю. У сучасній флористиці є навіть окремий напрямок, що вивчає підбір кольорів для весільного букета.

Розглянемо основні його складові. Це кріплення, завдяки якому наречена може не хвилюватися, що забруднить сукню або що букет зів'яне. Вона зможе носити букет весь день. Як кріплення виступає спеціальна манжета , або портбукетниця . Усередині розміщується спеціальна губка, яка дарує квітам цілющу вологу. Завдяки їй букет протягом усього дня залишається свіжим і ошатним . І друга складова - сама квіткова композиція. При її виборі враховується стиль сукні нареченої , її ріст , зачіска, і , звичайно ж , уподобання самої винуватиці торжества. Також враховується загальний стиль весілля: скромне, для родичів, або величезне, з великою кількістю запрошених гостей . Відзначається в шикарному ресторані або на звичайній турбазі - всі ці фактори мають важливе значення при складанні квіткової композиції. Зараз модно використовувати безліч аксесуарів, оформляючи букет нареченої - стрічки і стрази, пір'я і перли. Застосовуються ці елементи з урахуванням обробки весільної сукні та дизайну зачіски.

Квітковий салон проконсультує вас щодо правил по догляду за весільним букетом. Вам розкажуть, що потрібно робити, щоб він постійно виглядав свіжим і ошатним, зберіг свою форму до кінця торжества. Ви дізнаєтеся, чи треба його поливати або обприскувати, і багато іншого. Також дуже важлива вага весільного букета. Він повинен бути легким, і його форма повинна бути зручною - адже наречена буде тримати його весь день. Також слід пам'ятати, що всі матеріали, з яких буде виготовлений букет нареченої, повинні бути попередньо оброблені спеціальним засобом.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин