завантаження...

Букет нареченої - з чого почати вибір?Букет з живих квітів у руках прекрасної нареченої являє собою символ ніжності, юності і чистоти. Правильно підібраний і якісно зібраний весільний букет є завершальним штрихом у створенні образу нареченої, він притягує до себе погляди оточуючих, переводячи увагу на сяюче щастям обличчя нареченої, він дає можливість для додаткової гри під час фотозйомки і дозволяє зробити безліч красивих весільних фото.

Щоб вибір букета приніс Вам задоволення, а результат його реалізації порадував би в день весілля, зробив Ваш образ завершеним і стильним необхідно провести деяку підготовку, а саме:

   1.Перш, ніж приступити до вибору весільного букета Вам необхідно визначитися - в якому образі Ви бачите себе в день Вашого весілля. Від цього буде залежати стилістика Вашого весілля, включаючи весільну сукню, зачіску, букет нареченої, інтер'єр і прикрашення весільного залу.

   2. Вибрати весільну сукню. Адже саме вона буде відправною точкою у створенні образу ідеальної нареченої. І вона ж може диктувати підбір кольорів і колірної гами Вашого весільного букета. Крім того, показавши фото Вашого плаття флористові, Ви заощадите масу часу, не обговорюючи гарні букети, які з тих чи інших причин не будуть з ним поєднуватися. Так само наявність фото весільного плаття допоможе підібрати найбільш підходящі елементи декору, стрічок та мережива для оформлення весільного букета.

   3. Визначитися з вибором костюма, сорочки, краватки і взуття для нареченого. У цих моментах потрібно знати крій, колір і його інтенсивність. Адже наречений протягом усього дня буде поруч з Вами, Ви в день весілля - одне ціле, і саме тому важливо, що б букет не тільки прикрашав наречену, але й не «сперечався» з образом нареченого. Тим більше, що нареченому на піджак кріпиться бутоньєрка, виготовлена ​​з тих же кольорів, що і весільний букет для нареченої.

   4. Визначитися з побажаннями по колірній гамі весільного букета і всього квіткового оформлення. Тут є, де розгулятися Вашій фантазії. Від чого може залежати вибір кольорової гами букета? Та від чого завгодно, наприклад: колір улюблених туфельок нареченої, які будуть на ній в день весілля, просто улюблений колір, колір помади (лаку для нігтів), колір краватки нареченого і багато, багато інших варіантів.

   5. Визначитися зі списком кольорів, які Ви хотіли б бачити в букеті і в оформленні залу і виїзної церемонії, а які квіти Ви категорично не бажаєте бачити на своєму святі.

   6. Підібрати фото, вподобаних Вам букетів з інтернету. Цей пункт не є обов'язковим, так як у весільного флориста, як правило, є велика база фотографій різних весільних букетів. Але наявність такої добірки, дозволить заощадити Ваш час при спілкуванні з флористом, і дозволить йому точніше зрозуміти Ваші побажання.

   7. Коли краще починати підготовку весільного оформлення квітами? Тут можна однозначно сказати - чим раніше, тим краще. Чим більше буде часу на підготовку - тим більш цікавий результат можна отримати на виході. Час дозволяє підібрати або виготовити оригінальні, стильні аксесуари і декор для Вашого свята. Приємної Вам підготовки до весілля і гарного настрою!
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин