завантаження...

Колечко для заручин - яке вибрати?


Звичай дарувати своїй коханій колечко на знак пропозиції руки і серця сьогодні все більше входить в моду. Правда, тенденція дарувати кільце для заручин стала помітною не так давно. Будучи дуже популярною в Європі і США, до нас вона прийшла разом із зарубіжними серіалами. У підсумку сьогодні, мабуть, кожна дівчина мріє отримати від свого коханого цю заповітну оксамитову коробочку з обручкою.

Обручка в стародавній Русі

Не всі знають, що на Русі такий обряд заручин, або як його ще називали - «змова», вважався дуже важливою подією, навіть важливіше, ніж вінчання. Одним з атрибутів змови було кільце з каменем, яке в цей особливий день наречений вручав своїй нареченій. Пізніше він трансформувався в церковний обряд «заручення», коли ще до вінчання наречений підносив нареченій окреме кільце, і вона повинна була прийняти його тільки в разі, якщо згодна стати його дружиною. Пізніше цей обряд був об'єднаний з вінчанням (весіллям), і традиція дарувати кільце до весілля була остаточно втрачена.

Що ж, дівчата на різних континентах і в різні часи схожі в одному - їм хочеться уваги, любові і найголовніше - підтвердження серйозності намірів свого коханого. І в силах кожної молодої людини зробити цей день заручин таким, який запам'ятовується і щасливим днем.

Як же вибрати обручку, якою вона має бути і як її дарувати?

Перш за все, пам'ятайте, що колечко для заручин - особлива прикраса, якій дівчина надає великого значення. І те, як ви його подаруєте, в якій обстановці, що скажете при цьому, - вона пам'ятатиме все життя. Тому потрібно серйозно підійти до вибору обручки.

З яким кільцем роблять пропозицію? Ціна питання

Спочатку потрібно визначитеся з бюджетом. Тут виникає питання - а наскільки дорогим має бути це колечко? У Європі, наприклад, вважається, що обручка повинна коштувати одну або навіть дві місячні заробітні плати нареченого. Дівчина, звичайно ж, буде рада такому подарунку, але все-таки ми радимо підходити до цього питання розумно. У вас попереду великі витрати і на приготування до весілля і на саме весілля. Тому радимо вам все це зважити і витратити ту суму, яку ви можете собі дозволити. Адже якщо дівчина вас любить, то вона оцінить цей подарунок душею, а не вартістю.

Якою же має бути обручка?

Тут все просто - благородний метал і коштовний камінь. У класичному варіанті це золоте кільце з діамантом. Але воно може бути так само і платинове або срібне. Тут вам потрібно подумати про дві речі - які прикраси носить ваша дівчина, з якого металу. А по-друге подумайте про те, з якого металу ви будете купувати заручні (весільні) кільця, так як обручку часто носять разом з заручним. Що стосується каменю, то діамант може бути будь-якого розміру, це вже залежатиме від дизайну, від смаку і від бюджету. Крім цього, камінь не обов'язково може бути діамантом, а, наприклад, топазом або гранатом, або будь-яким іншим улюбленим камінчиком вашої дівчини. 

Ще одне дуже важливе питання - розмір колечка. Як дізнатися розмір кільця так, щоб дівчина не зрозуміла про що мова? Ну, звичайно, можна просто запитати чи у неї, або у її подруги, наприклад. Але дівчина може здогадатися і тоді буде втрачено момент несподіванки і романтики. Тому тут вам доведеться вдатися до винахідливості. Зі свого боку можемо дати вам кілька порад. По-перше, ви повинні знати, що  обручальные кольца  носять на безіменному пальці правої руки. А ось як дізнатися розмір безіменного пальця вашої дівчини? Можна, наприклад, якось непомітно взяти інше кільце дівчини, яке вона носить на цьому пальці. Покладіть його на листок паперу і обведіть олівцем або ручкою зсередини - ось вам і розмір. Або віднесіть в ювелірний магазин і попросіть визначити розмір - продавець зробить це абсолютно легко. Нарешті, просто виміряйте внутрішній діаметр кільця циркулем і подивіться на лінійці - адже розмір кільця і є його внутрішній діаметр в міліметрах, округлений до найближчих 0,5 мм. Якщо варіант «запозичити» кільце для вимірювання неможливий, підключіть свій креатив і ви легко придумаєте і інші способи. У кожному разі, розмір купленого кільця потім зазвичай можна злегка «підігнати» в ювелірній майстерні.

Яке кільце дарують на заручини на Заході, коли роблять пропозицію дівчині?

На самому Заході вже трохи втомилися від «обов'язковості» традицій і рекламного тиску нескінченних виробників діамантів, ювелірних гігантів і все того ж Голлівуду. Звичайно, класика жанру у вигляді тоненького колечка з діамантом, зазвичай з білого металу (платини, білого золота) - залишається завжди, з тією лише різницею, що колечко для заручин (engagement ring) дівчина носить на лівій руці, там же, де потім буде носити обручку.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин