завантаження...

Контактні лінзи чи окуляри: що краще для нареченої?


Це одвічне питання мучить не одне покоління людей зі слабким зором. І звичайно, воно дуже хвилює дівчат, які готуються йти під вінець. Ті наречені, які все своє свідоме життя носили окуляри, замислюються про їх поєднання з весільним вбранням. Є дівчата, які окуляри не носять, але напередодні торжества планують похід до окуліста і придбання аксесуара для корекції зору, оскільки сумніваються, що зможуть побачити все найважливіше на власному весіллі.
 
Що вибрати: лінзи чи окуляри?

Навіть якщо у вас не ідеальний зір, ви повинні бути ідеальною нареченою. Офтальмологи пропонують вирішувати проблему одним зі способів - надіти окуляри або вставити контактні лінзи. У своїй роботі вони використовують сучасне обладнання, включаючи  проектор знаков. Ви бачили коли-небудь наречену в окулярах? Якщо так, наймовірніше, це була одна з тих дівчат, яка давно носить окуляри і ніколи не пробувала користуватися лінзами. Ось і в день весілля не зважилася, переживаючи, що вони доставлять їй дискомфорт. Адже наречена в окулярах виглядає не так піднесено і романтично, як без них.
 
Вважаєте, що вам дуже йдуть ваші окуляри? Або хочете підібрати для весілля майже непомітну золотисту оправу? Незалежно від дизайну, окуляри не вписуються в традиційний образ нареченої. Уявіть: ніжна і сліпуча красива наречена в білому платті і фаті, яка розвівається. І раптом - окуляри. У повсякденному житті вони можуть бути родзинкою вашого образу, роблячи вас більш суворою і серйозною, але на весіллі окуляри вкрадуть частину вашої чарівності, оскільки приховають дзеркало душі - очі.
 
Окуляри на весіллі - практично це?

Крім причин естетичного характеру, є й інші приводи відвідати магазин контактних лінз напередодні весілля. По-перше, окуляри будуть заважати вам цілуватися. Чи ви вважаєте, що молода дружина повинна кидатися знімати їх під крики "гірко", а після поцілунку надягати їх назад? По-друге, окуляри можуть зіпсувати вам весільні фото. Скло може давати відблиски і візуально робити очі нареченої неприродно великими (при високому ступені далекозорості). Ви ж не будете знімати окуляри перед кожним спалахом фотокамери? Це робити зовсім незручно, особливо під час урочистої церемонії. По-третє, в окулярах ви не будете відчувати себе розкуто під час танців. А якщо ваше весілля взимку або пізно восени, окуляри подарують вам не тільки відмінну видимість, але і густий туман на деякий час. У нього вам доведеться занурюватися щоразу, коли будете входити в приміщення або сідати в автомобіль.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин