завантаження...

Квітковий етикет: як вибрати букет для нареченої?

На сьогоднішній момент жодне весілля не обходиться без квітів: флористичний декор столів, бутоньєрка в петлиці нареченого, круглий букет нареченої, підлогові композиції банкетного залу - все це неодмінні атрибути пишного торжества з нагоди дня одруження. Однак молодих в день весілля очікують ще й квіткові презенти, які є невід'ємною частиною щирих поздоровлень.

Традіція обдаровувати молодих квітами в день весілля з'явилася досить давно. Ще в середні століття запрошені гості вручали нареченим невигадливі букетики, які на мові квітів трактувалися, як щирі побажання благополуччя і щастя. Так, наприклад, братки в сусідстві дубовими гілками означали любов і вірність, маргаритки і волошки - здоров'я і взаєморозуміння.

Мабуть завдяки цим давнім традиціям приготування до весілля не обмежуються вибором подарунка. До призначеного часу всі запрошені поспішають в квіткові салони, щоб вибрати урочистий букет розкішних квітів. Однак які саме квіти слід дарувати в день одруження, мало хто знає. Давайте разом спробуємо розібратися в даному питанні, звернувшись до квіткового етикету.

Ще кілька десятиліть тому на весілля було прийнято дарувати помпезні букети квітів, які представляли собою величезні оберемки свіжозрізаних троянд або гвоздик. Сьогодні ж подібні композиції - це скоріше моветон. А в моді сьогодні більш елегантні та вишукані букети  http://moldflowers.md/ru/buchetul-miresei/buchetul-miresei/, складені з декількох видів різних кольорів. Наприклад, невеликий букет орхідей, тюльпанів або кущових троянд з вкрапленням екзотичних рослин - цікавий і дуже стильний вибір. Тим більше що асортимент сучасних флористичних салонів дозволяє без зусиль підібрати відмінний букет нареченої недорого і зі смаком.

За квітковим етикетом, в день весілля не варто підносити букети з гвоздик. За канонами сучасної флористики ці квіти більше підходять ювілею або річниці весілля. Тому в день одруження краще зупинити свій вибір на об'ємних композиціях зі світлих троянд, лілій або орхідей.

Ще один нюанс, про який важливо пам'ятати - це колірне рішення букета. Обрані вами квіти обов'язково повинні бути світлих відтінків. Білі, кремові, зеленуваті або рожеві - це неважливо, головне інше - в день одруження не прийнято дарувати квіти глибоких темних тонів. Темно-бордові троянди, вишневі кали або яскраво-червоні гербери - не найкращий варіант для весілля.

З давніх-давен у багатьох європейських країнах на весілля було прийнято дарувати конвалії або ромашки. Ще в середні століття в багатьох європейських містах нареченій підносили оберемки польових квітів, які символізували любов і ніжність. До речі, традиція дарувати молодятам скромні весняні квіти збереглася досі. Букет скромних ромашок, ароматних конвалій або боязких весняних дзвіночків - це комплімент ніжній красі нареченої, але головне - добре, щире побажання сімейного щастя!
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин