завантаження...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

діаманти Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує не тільки неповторну насолоду, а й стане найнадійнішим у світі банком для ваших коштів. Вартість не обмежується лише визначенням ваги, свої правила тут диктує жіноча мода. 

У світі існують тільки три речі, які можуть задобрити загадкову жіночу натуру: казкова подорож, хутра і діаманти. Мабуть, не знайдеться жодної  жінки, яка відверто або потайки не мріяла б про ці три речі. І якщо шлях до серця чоловіка традиційно пролягає через його шлунок, то заплутаний і не завжди безпечний маршрут до жіночого серця встелений хутром і діамантами. Подолати такі перешкоди іноді неймовірно складно, одне тішить - результат надійний. Тому якщо ви вирішили отримати прихильність прекрасної дами, рухайтеся саме в цьому напрямку. Правда, доведеться докласти чимало зусиль і грошей ... А щоб не заблукати в химерному лісі жіночих бажань, можете почати свій наступ з чогось одного. Чому б не з діамантів? ... 

"Діаманти - найкращі друзі дівчат ", - стверджувала легендарна Мерилін Монро і мала рацію. Вони здатні не тільки поліпшити настрій жінки в моменти, коли життя втрачає фарби, але і запалити вогонь щастя в її очах, від якого всі навколо захоплено зітхають, вражені сяячою красою володарки блискучих камінчиків. 

алмазиАлмази

Алмаз - це камінь монархів. З давніх часів ограновані алмази - діаманти - вважалися символом добробуту, здоров'я і влади. Кожна жінка мріє хоч на мить відчути себе справжньою королевою у власній маленькій імперії. І ніщо на землі, крім діамантів, не дозволить їй насолодитися цим відчуттям сповна. Особливо, якщо мова йде про обручку. Обручка з діамантом - це символ кохання, вірності і романтики. Жоден інший подарунок не зможе розповісти про кохання яскравіше, ніж цей. 
Тому, як не «кусалася» б ціна царських коштовностей, дарувати сяючу радість коханим жінкам просто необхідно. Заодно розчарую тих, хто вважає, що блискучі камінчики - безглузда жіноча примха. Діаманти - аж ніяк не викинуті на вітер гроші. Навпаки, це вигідне капіталовкладення, оскільки коштовному камінню не страшна жодна інфляція і вони завжди залишаються в ціні. Головне - правильно вибрати діамант, і тоді він стане самим надійним у світі банком для ваших коштів. 

діамантидіамантиЦіна на діаманти

Карат 

Одиницею виміру маси діамантів є карат (0,2 грама). Своєю назвою карат зобов'язаний стручковому дереву і його насінню, яке в давнину було єдиною природною мірою ваги алмазів. 

Ціна діамантів в першу чергу залежить від їхньої ваги. Чим більше важить камінчик, тим він дорожчий. Масу сучасних діамантів вимірюють з точністю до сотої частини карата. Великими і, відповідно, дорогими вважаються камені, вага яких, більше одного карата. Але при цьому вартість діаманта вагою десять каратів у 100 разів перевищує ціну однокаратник. Як правило, на аукціонах продають діаманти, які важать не менше 6 каратів, а екземпляри, вагою понад 25 каратів взагалі мають власні імена.

діамантиЯкщо мова йде про великий алмаз, оцінка його вартості не обмежується лише визначенням ваги: значення мають чистота і колір каменю. Найдорожчі діаманти - абсолютно прозорі і без яких-небудь дефектів навіть при десятикратному збільшенні. Якщо такий камінчик кинути у воду, його ніхто не помітить - настільки він прозорий і чистий. Дешевші алмази можуть мати різноманітні відтінки: від жовтуватого до коричневого. Чистоту та колір діамантів класифікують за спеціальною шкалою, яку завжди позначають на бірці ювелірного виробу. Наприклад, характеристика діаманта 1 / 1 говорить про те, що перед вами камінь першого кольору і першої чистоти, тобто найвищого гатунку. Далі - чим більші ці цифри, тим нижча якість алмаза. Ограновування діамантів також впливає на їх ціну. Обробляючи алмази, ювеліри можуть надавати їм абсолютно різні форми: серця, овалу, груші ... Але найкращою вважають традиційне кругле ограновування. Його мають 90% діамантів. Це пов'язано з тим, що камінчики фантазійних форм не можуть повністю відбивати світло, і тому не сяють так сильно, як стандартні круглі. Однак інші огранки по-своєму привабливі й чудово виглядають у ювелірних прикрасах. 

діамантиКращі діаманти

Найбільші світові родовища алмазів - в Африці, на Уралі і в Якутії. Звідти цінні мінерали розходяться у всі країни світу. Кращими вважаються якутські діаманти. Саме вони, за словами експертів, найчистіші на земній кулі. Але, на жаль, такі діаманти зустрічаються все рідше. Це пов'язано з тим, що алмази з Якутії надто дорогі в порівнянні з африканськими, а простий покупець зазвичай не дуже цікавиться походженням блискучого камінчика, який так гарно сяє у нових сережках, персні або кулоні. У кінцевому підсумку, побачити різницю між якісним каменем і дефектним може лише кваліфікований фахівець. Більше того, звичайна людина навіть не відрізнить справжній діамант від фіоніта, оскільки сяють вони майже однаково. І якщо вам подарували прикрасу з омріяним каменем, без допомоги фахівця ви ніколи в житті не дізнаєтесь, справжній це діамант чи підробка. Чудовий тест на довіру, чи не так?

Цікаво знати: пропонуємо скористатись послугами порталу Slando.com.ua, який пропонує вашій увазі величезний вибір нерухомості. На сайті ви знайдете найкращі пропозиції ринку нерухомості: вторинний житловий фонд і новобудови, нерухомість столиці і нерухомість в Україні. Також якщо вас цікавить аренда квартир на Золотых Воротах, ми без проблем зможемо вам запропонувати різні варіанти.


завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин