завантаження...

Обручка для молодят. У пошуку кращого.

Торжество одруження не за горами, а колечка для наречених так і не вибрані! Не дивно, адже для того, щоб знайти заповітні прикраси, необхідно відповісти на багато питань, а саме:
 Який метал витримає навантаження повсякденному житті?

Які ювелірні вироби пропонує нам сучасний ринок?

 Якому кольору віддати свою перевагу?

 Спробуємо розібратися. Отже:

Золоті колечка.

 Перевага цього металу цілком зрозуміла, золоті колечка - нев'януча класика, проста і елегантна. Колечко завжди буде радувати око своїм чудовим блиском. Біле золото або звичайне жовте, поліроване або матове, однотонний дизайн або комбінація двох металів - в будь-якому випадку воно прекрасно і довговічне.

 Жовте золото. Чудово відтіняє гру діамантів, якщо такі включені в композицію. Вибираючи даний метал, переконайтеся, що він гармонійно поєднується з типом шкіри. Жовте золото незмінно добре на шкірі теплого тону, прекрасно відтіняє загар або природну смуглость.

 Біле золото. Ідеальний вибір для наречених, які володіють холодним типом шкіри. До того ж до подібних колечок завжди легше підібрати запонки, годинник або браслет, в порівнянні з жовтим варіантом. Кільце з діамантом з білого золота зараз тренд сезону.   Великий вибір обручок з дорогоцінних металів на сайті  http://goldendiamonds.com.ua/allitems/rings/, де завжди доступні ціни та постійне оновлення асортименту.

 Вибираючи золоте кільце, пам'ятайте, що воно має бути досить міцним. Саме по собі золото - це м'який метал. Тому не варто зупиняти свій вибір на тих примірниках, де його частка дуже висока - 958 проба. Виберіть золоту середину - 583 або 585 пробу, метали що входять до сплаву  вбережуть кільце від деформації. Але навіть у цьому випадку золото вимагає дбайливого поводження і систематичної полірування.

Вольфрамові, Титанові і Паладієві колечка.

 Це три метали, які впевнено завойовують свою нішу серед весільних прикрас для чоловіків. Всі вони відрізняються від золота дивовижною міцністю. Відповідно, наречені протягом усього свого щасливого шлюбу не буде навіть замислюватися про те, як уберегти кільце від подряпин і зберегти його форму.

 Немає потреби їх полірувати за допомогою додаткових хімічних речовин, іонних очисників і т.д. Досить регулярно видаляти бруд за допомогою води і мила, адже кільця з подібних металів від природи володіють елегантним блиском.

 Щоб підкреслити важливість шлюбного союзу, в дизайн обручки включають інкрустацію із золота, срібла, платини, червоного дерева. Не менш вишукано виглядають на тлі даних металів і діаманти.

 Щоб уникнути можливих алергічних реакцій, при покупці необхідно отримати гарантії, що сплав вольфраму не містить в собі кобальт, а титанові колечка взагалі без домішок.

Платинові колечка.

Безсумнівно, платина - вибір багатих і впливових персон. Це, мабуть, самий дорогий метал, з якого створюються обручки для наречених. За своєю вартістю він буде перевершувати золотий аналог в два рази, втім, як і за вагою.
 95 % платини і 5 % родію - ось сплав для справжнього чоловіка та жінки з високим соціальним статусом. Сплав виключно міцний, довговічний, а головне - рідкісний.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин