завантаження...

Окуляри або лінзи в день весілля

За статистикою, кожна третя дівчина має проблеми із зором. Хтось прагне приховати свій недолік і надягає лінзи, які практично не видно на очах, а хтось вирішив поганий зір використовувати для поліпшення свого зовнішнього іміджу і вибрав окуляри.
Деякі представниці прекрасної статі, відзначають, що окуляри їм не тільки йдуть, але і надають якусь родзинку образу. Але в весільний день нареченої знаходяться перед складним вибором, надягати або не надягати окуляри і скористатися лінзами. Спробуємо зважити всі за і проти.

Модниці у всьому світі, які не мають проблем із зором, вибирають окуляри в якості доповнення до свого образу. Окуляри, спочатку призначені тільки для коригування зору, сьогодні перетворилося в модний аксесуар.

І якщо ви плануєте надіти на весілля окуляри, думайте про них так само, як про будь-якому весільному аксесуар. Зупиніть свій вибір на непомітному макіяжі і простих аксесуарах для волосся, щоб окуляри виявилися в центрі уваги. Можна вибрати стиль ретро або спортивні окуляри, ​​бути схожою на таких модних зараз хіпстерів - варіантів безліч!

Макіяж для наречених з короткозорістю повинен виділяти очі, краще навіть з підведенням. Можна використовувати тіні світлих або перламутрових відтінків, що зробить більш розкритий погляд.

Макіяж для наречених з далекозорістю повинен бути менш помітним на очах, так як окуляри дуже збільшують очі. Тому він повинен бути дуже акуратний. Краще відмовитися від яскравих кольорів, макіяж повинен виглядати природним.

Ну а якщо ви вирішили відмовитися від звичних окулярів в день весілля, як це роблять безліч наречених, і ніколи до цього не носили лінзи, обов'язково сходіть в оптику до професіонала, підберіть лінзи, потренуйтеся в надяганні і походіть в них тижні 2 до весілля, щоб звикнути і зрозуміти, що у вас немає ні алергії ні дискомфорту.

Чи не кожні очі можуть адаптуватися до лінз. У деяких людей може виникнути алергія, відчуття печіння, дискомфорт, а в результаті - почервоніння очей, постійна сльозоточивість і, як наслідок, змащений макіяж. Це не кращий сценарій, який повинен бути в день весілля. Однак в день Х цього можна уникнути.

Більш того, купити запасні, а краще одноденні (так як вони тонше) лінзи, на непередбачений випадок, якщо доведеться їх зняти. В носінні лінз немає нічого надприродного, головне вправність.

Сьогодні є маса можливостей і хитрощів, як за допомогою макіяжу, наряду і зачіски і, звичайно ж, самих очок піднести наречену в такому образі, який змусить здивуватися гостей.

Головне, пам'ятайте, що важливий не той факт, гарне у вас зір або погане, чи будуть надіті окуляри або лінзи. У день весілля, ви в будь-якому випадку, зачаруєте всіх своєю красою і досконалістю, якщо добре продумає свій образ!
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин