завантаження...

Особливості вибору квітів на весілля

При організації весілля потрібно вирішити безліч питань, серед яких вибір квітів. Мова йде не тільки про букет нареченої, але і про прикрашання залу і автомобіля, бутоньєрки для нареченого і свідка, браслетів для свідків та ін. 

Кращий варіант в такому випадку - найняти професійного флориста, який допоможе вам підібрати квіткові композиції, сам складе їх і займеться прикрасою приміщення, машини та ін., або замовити весільні квіти в інтернет-магазині - цветы с доставкой по Москве и Московской области. Так чи інакше, потрібно вирішити, які квіти ви хочете використовувати, в яких відтінках повинні бути витримані прикраси і якого стилю потрібно буде дотримуватися при оформленні залу та оздобленні нарядів.

Наприклад, ви можете відмовитися від декоративних елементів для автомобіля і від квіткових аксесуарів для зачіски нареченої, але зате замовити розкішну арку, під якою відбудеться виїзна церемонія. Вибір залежить від ваших побажань і, звичайно, від вашого бюджету. 

Найважливіший момент - це, звичайно, покупка букета нареченої. Вибираючи квіткову композицію, важливо враховувати безліч нюансів, серед яких дизайн сукні, особливості зовнішності дівчини, її переваги та ін. Зверніть увагу на наступні рекомендації і правила:

- Чим розкішніший весільний наряд, тим скромніший повинен бути букет, і навпаки;

- Квіти не повинні зливатися з платтям і губитися на його фоні: наприклад, якщо ви вибрали білосніжний наряд і білі квіти, доповніть букет зеленню насиченого відтінку, щоб створити гарний контраст;

- Розміри і форма букета повинні відповідати комплекції дівчини: пишній дівчині не підійде мініатюрна композиція, в той час як тендітна невисока наречена буде виглядати не дуже привабливо з витягнутим або дуже масивним букетом;

- Композиція повинна відповідати стилю весілля, особливо якщо ви вибрали оригінальне торжество в вінтажному, казковому, романтичному та ін. стилі.

Наречена може вибрати для себе не тільки букет, але і квіти для прикраси зачіски. Також рекомендується придбати бутоньєрку для нареченого. Важливо, щоб вона була виконана в тому ж стилі, що і весільний букет, і гармонійно з ним поєднувалася. При складанні бутоньєрки свідка і квіткового браслета можна використовувати квіти, витримані в тій же кольоровій гамі, однак квіти при цьому не повинні збігатися з тими, які використовувалися при виконанні букета нареченої. Наприклад, якщо дівчина вибрала композицію з орхідей, свідкам можна запропонувати прикраси з троянд з бутонами схожого відтінку.

Для прикраси залу можна використовувати різні композиції: арки з рослин, квіткові кошики, невеликі букети у вазах і ін. Якщо ви хочете доповнити такими декоративними елементами стіл, простежте за тим, щоб квіти не заважали гостям, не загороджували страви. Також важливо звести до мінімуму ризик того, що гості випадково перекинуть вазу або впустять композицію.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин