Парфуми для нареченої

Парфуми (духи) для нареченоїДля нареченої дуже важливо правильно підібрати парфуми або туалетну воду. Це мабуть важливіше, ніж покупка весільного плаття чи аксесуарів. Приємний запах надає будь-якій жінці впевненість в собі, а в день весілля це просто необхідно. 

- Парфуми краще наносити на волосся, носовичок, рукавички або внутрішню поверхню жакета, тому що плями, що залишаються після духів, на одязі практично нічим не виводяться. 
- Наносити парфуми треба: на мочки вух, на плечі, за вуха, на внутрішню поверхню зап'ястя, на ліктьовий згин, тому що запах парфумів найкраще проявляється під дією температури тіла. І добре б використовувати принцип трикутника - по одній краплі за вухами або на мочках вух, на ключицях і декольте.

- Не треба наносити парфуми на шию, тому що ви самі не відчуєте їх запаху. 
- Приділіть особливу увагу терміну зберігання духів. 
- Запах буде залишатися довго, якщо ви нанесете кілька крапель на вологе волосся відразу ж після миття (але в цьому випадки ви повинні мити волосся шампунем без запаху і не користуватися лаком для волосся або дезодорантом, тому що змішання запаху не призведе ні до чого хорошого). Для нареченої цей варіант, мабуть, не підійде. 
- Не варто користуватися одним і тим же ароматом кожен день. Мало того, що це набридає оточуючим, це в першу чергу надоїсть вам.

Замітка: Интернет магазин парфюмерии -  широкий асортимент парфумів та туалетної води. Наявність останніх новинок духів для чоловіків та жінок. Гарантія якості і високий рівень сервісу.