завантаження...

Перли для нареченої

перлиВесілля займає особливе місце в "культурі перлів". Перли є традиційною прикрасою нареченої, саме вони бездоганно поєднується з весільним платтям нареченої. Перли у багатьох країнах є обов'язковим елементом весільного вбрання. Вони символізують чистоту і непорочність. Як свідчить індійський переказ, першу прикрасу з перлів Бог Вішну подарував своїй доньці на весілля, саме з тих пір перли вважаються талісманом закоханих. На Русі перлами прикрашали ікони, тому що вони є уособленням невинності і чистоти помислів. У Китаї їх вважали еліксиром молодості, родючості й магічної сили, в Монголії - символом влади. У Європі перли асоціювалися з довговічністю, в Індії є символом шлюбу, процвітання і благополуччя. 

У стародавній Русі богиня кохання й одруження Лада зображувалася в родовому вінку, з волоссям, прикрашеним перлами. У давнину багаті наречені мали величезні скрині із великою кількістю перлів. Під час сватання нареченийперли обов'язково дарував нареченій перли - чим більший, тим краще. Вважалося, що дівчата, що носять перли, будуть в заміжжі щасливими дружинами і хорошими господинями. 
 Кажуть, що перлові прикраси нареченій допомагають зняти нервову напругу і впоратися зі стресом під час весільної церемонії. Тому нареченими у всьому світі так цінуються перли. У якості талісману перли допомагають своєму власнику встановити близькі стосунки з іншими людьми, утихомирюють його гординю, збивають пиху, позбавляють від марнославства. 

Щоб перли не "старіли", їх необхідно досить часто носити - контакт з шкірою людини "оживляє" каміння. Саме ця властивість перлів стало причиною виникнення повір'я про те, що якщо власниця надовго забуває про свої перлинні прикраси, камінь "сумує" і тьмяніє. Однак багато речовин, що використовуються в парфумерії та косметиці (особливо у вигляді аерозолів), можуть мати негативний вплив на поверхню перлин. Уникайте потрапляння на перли духів, лосьйонів і кремів. Збираючись на святковий вечір або новорічний бал, надягайте прикраси з перлами через десять хвилин після нанесення косметики, а після повернення додому знімайте їх першими. Крім того, не варто піддавати перли тривалому впливу яскравих сонячних променів.

Цікаво знати: Маникюр речной вокзал за доступними цінами. Широкий спектр послуг та справжні професіонали чекають на вас.

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин