завантаження...

Прикраси з бурштину - трохи сонця у вашій скриньці


Вироби з бурштину завжди займали в ряду прикрас особливе місце. Адже теплий і живий бурштин - не камінь, це скам'яніла смола древніх дерев, яка протягом сотень тисяч, а то і мільйонів років вбирала в себе енергетику сонця і повітря. А сьогодні прикраси з бурштину щедро діляться нею зі своїми власниками. Всі магічні властивості бурштину дивовижно добрі, позитивні. Янтар додає життєву силу, оберігає здоров'я, зберігає від лиха. Особливо це стосується виробів з бурштину, які передаються по жіночій лінії з покоління в покоління. Так що, якщо у вашій родині ще немає таких фамільних прикрас, саме час їх купити.

Кожен шматочок бурштину неповторний і унікальний, другого такого немає. Тільки кольорів і відтінків існує більше трьохсот. Тому серед великої різноманітності виробів з бурштину в Києві, Одесі та інших містах завжди можна вибрати такі, які підкреслять вашу красу:

- світло-жовтий, медовий бурштин дивно підходить до очей синього і блакитного відтінків. До того ж, навряд чи знайдеться прикраса, яка краще підкреслить загар, ніж намиста, сережки або браслет з прозорого бурштину;

- темно-червоний і темно-коричневий бурштин - вибір для карооких жінок. Ці камені часто використовуються для створення розкішних вечірніх прикрас. Оправлений в золото, такий бурштин набуває дивовижної глибини і загадковісті. Золоті сережки з бурштином йдуть і блондинкам, і брюнеткам, вони надають обличчюі м'якість і теплоту. А доповнені кільцем з бурштином, створюють чарівний образ втіленої жіночності.

 Здавна вважається, що прикраси з бурштину оберігають жінку під час найвідповідальніших періодів її життя - вагітності та годування дитини. Вони додадуть сил та енергії, додадуть оптимізму і поліпшать настрій. Цьому є і наукове обгрунтування, бурштин - потужний природний біостимулятор. В першу чергу, це відноситься до натуральних цільних каменів. Саме такі ювелірні прикраси з бурштину пропонує спеціалізований інтернет-магазин. У їхньому каталозі ви знайдете прекрасні  янтарные бусы, сережки, браслети і кільця з бурштином у золоті та сріблі, замовити які ви можете за доступними цінами. Майстерня робота дизайнерів і ювелірів зробила їх справжніми витворами мистецтва.
Не відмовляйте собі в задоволенні, носіть прикраси з бурштину, даруйте їх близьким і коханим - і жива частинка радості і сонячного тепла завжди буде зігрівати серце і радувати око.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин