завантаження...

Шпильки для волосся

ЗачіскаШпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок, по-друге вони, будучи іноді зовсім маленьких розмірів, мають властивість постійно губитися.
Немає такої жінки, якій б не потрібні були шпильки. Навіть сама коротка стрижка перетворюється в стильну зачіску, якщо її прикрасити однією красивою шпилькою, а можна не обмежуватися і, не соромлячись, розсипати по голові безліч шпильок-крабиків або невидимок зі стразами. Найбільш знайома жінкам автоматична заколка, де є механізм характерного замикання, який закріплює заколку, а, значить, і волосся.

На радянському просторі такі шпильки широко використовувалися, в основному, робили при цьому нехитрий плоский хвостик. Сьогодні не можна сказати, що часи автоматичних шпильок пішли, зовсім ні, просто на зміну їм прийшли більш функціональні пристосування, які більш зручні і безпечні. Замочок такої шпильки виконаний з металу, та й сам механізм може затискати волосся, пошкоджуючи їх. Якщо ж користуватися шпилькою-автоматом акуратно, то перед вами відкривається широченне поле для експериментів зі звичайним кінським хвостом або традиційною «Мальвіною», які можна робити використовуючи шпильки, виготовлені з металу, дерева, пластику, прикрашені різьбленням, тканиною в різних варіаціях, стразами і камінням, бісером та намистинками.
заколка 1Заколка-краб - мабуть, лідер серед свого сімейства. Краби бувають різних розмірів, від зовсім дрібних до великих для фіксації довгого важкого волосся. Коли краби увійшли в життя, а вірніше, опинилися на голові кожної жінки, вони, в якомусь сенсі, круто змінили його. Геть нудні хвостики з гумкою або незручні довгі локони, - вирішили змінити наші пані, і, стиснувши свою копицю волосся крабом, стали вирушати з такою зачіскою і на бенкет, і в світ, і в люди. Краб - поза сумнівом, зручна заколка, але не варто нею зловживати: волосся, весь час закручене джгутом і пришпилене до голови таким чином, не скаже вам спасибі. Середнім або маленьким крабом зручно робити «Мальвіну» і закріплювати сильно кучеряве волосся. Коротка стрижка, з кількома стильними крабиками, буде вигідно виглядати в буденній обстановці, при заняттях спортом.
Дуже зручні шпильки-крокодильчики, які затискають невеликі пасма. Ними можна прибрати набридлу гривку, красиво закріпити волосся з боків. «Крокодильчики» за своєю конструкцією досить об'ємні, але вузькі, тому часто не передбачають різноманітності дизайну. Металева заколка прикрашається стразами, блискітками або просто грає з кольором.
Невидимки - ще один дуже корисний вид шпильок. Ці заколочки незамінні тоді, коли потрібно закріпити пасма - тоді вони дійсно стають невидимими. Але сьогодні не в пошані абсолютна скритність. Невидимки з тканинним обрамленням, особливо у формі квітів - саме модне рішення сьогодні. Така заколка може грати роль квітки збоку волосся. Можна перетворити звичайний пучок, помістивши його в розкішну клумбу, створену кількома квітковими невидимками.
заколка 2У моду повертаються колись позабуті гребені, які добре знайомі нам по казках, коли і принцеси і прості дівчата прикрашали зачіски гребінцями, і не простими, а іноді з чистого золота, слонової кістки або рідкісних порід дерева. Сучасні гребені нічим не поступаються в розкоші своїм казковим попередникам: виготовлені з дерева, металу, пластику, дорогоцінного каміння.
Не бійтеся експериментувати з шпильками. Єдине правило - помірність, яка виражається  у загальній гармонії образу. На короткому волоссі будуть доречні кілька дрібних крабів або одна невидимка з об'ємною квіткою.
Заколки сьогодні не виконують лише свою традиційну «закріплюючу» функцію. Заколка - це стильний аксесуар, який може бути як яскравим і помітним, так і лаконічним, даючи грати першу скрипку вишуканій зачісці.

Цікаво знати: Багатьох  жінок хвилює питання: как влюбить в себя мужчину? В інтернет - статті ви дізнаєтеся багато цікавого про чоловіків та їхню психологію.

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин