завантаження...

Шубка для Снігуроньки

Зимове весілля. Пара-трійка коней, запряжена в розписні сани і несучі молодят над сніжної дорогою; палкі поцілунки і крижане шампанське. Зимове весілля - як гімн життю посеред загального зимового заціпеніння, обіцянка повноводної весни і теплого родючого літа. Може, ще й тому на Русі здавна любили грати весілля взимку.
 
А як прекрасна наречена на фото на тлі пронизливої ​​картини зимового пейзажу! Білосніжна сукня на снігу, рум'яні від морозу щічки, білосніжна посмішка і іскорки щастя в очах - справжня Снігуронька! Тільки купити жіночу шубку та чоловіче пальто забули, і тепер  Дед Мороз и Снегурочка (Подольск)  змушені мерзнути в своєму святковому платті та піджаку або кутатися у зовсім не святкові куртки. Така недалекоглядність цілком здатна зіпсувати і настрій молодят, і весільні фотографії, на яких плаття нареченої буде приховано важким і темним зимовим одягом.

 Якою може бути шубка для нареченої? Практично будь-якою - лише б вона гармоніювала з усім нарядом Снігуроньки, включаючи взуття та зачіску. Довжину хутряного аксесуара часто вибирають до талії або трохи нижче. Шубка повинна не приховувати, а підкреслювати красу нареченої.

Колір хутряного виробу, покликаного зігрівати плечики дівчини, може варіюватися. Минули часи, наречена коли, за традицією, зобов'язана була поставати перед нареченим і гостями у всьому білому. Сьогодні весільні сукні можуть бути червоними, кремовими, блакитними або навіть зеленими. Головне - гармонійне поєднання всіх деталей. Норковий кожушок, пелерина кремового кольору не тільки гідно обіграють вигляд нареченої в день одруження, але й вірою - правдою прослужать своїй власниці ще не одну зиму. Якщо не передбачається, що хутряний аксесуар буде вдягатися після весілля, то краще виготовити його з недорогого штучного хутра.

Придбати шубку на весілля можна в будь-яких магазинах, що пропонують шкіряні куртки жіночі, хутряні пальто та іншу одяг з хутра, шкіри, замші. Спеціалізовані весільні магазини також часто мають непоганий асортимент теплих весільних аксесуарів - накидок, шуб, пелерин, муфт. Якщо планується, що аксесуар буде надалі використовуватися як зимовий одягу (наприклад, в укороченый шубці дуже зручно вести автомобіль) то його варто купити. Якщо ж використання шубки обмежиться днем весілля - краще, звичайно ж, в цілях економії взяти її напрокат.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин