завантаження...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

підвязкаТрадиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть трішки вульгарною, але не треба нареченій відмовлятися від неї, не дізнавшись про всі тонкощі цієї традиції. Цей сюжет на весіллі може виявитися насправді веселим і гідним уваги. Шановні молодята, якщо ви хочете провести ці конкурси, в цій статті ви зможете почерпнути для себе всю необхідну інформацію.

Весільна підв'язка нареченої. 

Давайте розберемося, що ж таке весільна підв'язка нареченої? Слово "підв'язка" походить від французького слова "la jarretire". У перекладі це слово означає: підколінна западина. Весільна підв'язка зазвичай є смужкою тканини (стрічки), яка підтримує у жінки, в даному випадку у нареченої - панчохи на стегні. Зазвичай, якщо говорять про весільну підв'язку, то багато хто уявляє собі звичайну гумку або тасьомку. По зовнішньому вигляду вона може бути як широкою так і вузькою. Дуже часто її красиво прикрашають мереживами, каменями або іншими прикрасами.

Як правильно носити весільну підв'язку ? 

В Україні і Росії наречена носить її над коліном правої ноги. Можна носити як одну так і дві підв'язки. Все залежить від смаку нареченої, її переконань і так далі При цьому зазвичай перша підв'язка називається "вдалою". Цю підв'язку наречений потім кидає в натовп неодружених парубків. Друга підв'язка не кидається. Вона залишається у нареченої і через багато років стає реліквією сім'ї. Цю підв'язку знімає чоловік з дружини в першу шлюбну ніч. Зазвичай в народі її називають "весільною" підв'язкою. 

Коли треба знімати підв'язку? Хто знімає її?

Зазвичай першу підв'язку знімають в кінці банкету за 30 хвилин -1 година до його завершення (після того, як розрізали весільний торт але до моменту роздачі короваю, який відбувається в самому кінці). Зазвичай при цьому тамада і діджей підбирає спеціальну музичну композицію. У США до цього моменту весілля відносяться дуже серйозно. При цьому зазвичай підв'язку кидають після того, як кинутий букет незаміжнім подругам нареченої. Є певні правила, як треба знімати підв'язку: всі неодружені гості на вимогу тамади збираються довкола нареченої. При цьому, наречена зазвичай сидить на стільці. Потім до нареченої підходить наречений  і трохи піднімає спідницю та дуже акуратно і ніжно знімає підв'язку. При цьому можна просто порадити нареченому, що б наречена допомогла йому, оскільки частенько йому буває важко (в кінці заходу) знайти настільки складну деталь туалету  під весільним платтям нареченої. Зазвичай підв'язка знімається або рукою або зубами (якщо зможете). Потім, коли підв'язка буде у вас в руках - розпряміть її, покажіть всім, розверніться спиною до натовпу неодружених парубків і через праву руку кидайте її! Парубку, що зловив підв'язку зазвичай обіцяють швидкий шлюб. Якщо ж ви не упевнені, що варіант з киданням підв'язки личить для вашого заходу, замість підв'язки можна скористатися бутоньєркою жениха. 

Уточнення

Відомо, що підв'язку можна знімати як руками так і зубами. Зазвичай наречена встає на стілець, або ставить одну ногу на стілець. Головне все робіть так, що б нікого не шокувати (особливо бабусь і дідусів). Так само традиція кидати підв'язку не дуже доречна після обряду вінчання. Все треба робити красиво і повільно, що б Фотограф Киев встиг зберегти цей цікавий момент весілля. Успіхів вам! Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам!

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин