завантаження...

Весільна сумочка - як вибрати для весільного іміджу?

весільна сумочкаЖінці неможливо уявити своє життя без сумочки. Цей аксесуар став не просто доповненням до образу, але і річчю першої необхідності, справжнім must-have'ом. Куди б ми не збиралися, сумочка незмінно слід з нами, виконуючи роль самої відданої та улюбленої подружки. Не дивно, що деякі дівчата з радістю беруть сумочку на одну з найбільш важливих церемоній в їхньому житті - на весілля. 

Весільна сумочка для багатьох далеко не предмет першої необхідності, на відміну від туфель, наприклад. Тим не менш, це не заважає нареченим доповнювати своє вбрання цим елегантним аксесуаром. Весільна сумочка може бути абсолютно будь-якою. Це може бути сумочка-мішечок на мотузочці, яку ще називають помпадур, клатч, невелика сумочка на ланцюжку, сумочка-гаманець та інші варіанти, головне, щоб вони підходили під ваш наряд і гармоніювали з іншими аксесуарами. 

Вибираючи сумочку, ви повинні покладатися тільки на свої уподобання. Хочете, щоб сумочку можна було використовувати і в повсякденному житті? Тоді найкращим варіантом буде для вас невелика шкіряна сумочка, яка прослужить вам ще багато років. Якщо ви плануєте сумочку саме для одного заходу, то підійде сумочка помпадур, яку можна зробити в тон сукні і навіть з того ж матеріалу, що і ваше плаття. Така сумочка не буде виділятися на тлі плаття, а буде приємно доповнювати його.

Елегантно виглядає сумочка-гаманець. Розшиті камінням або стразами, виглядають дуже ефектно, але підбираючи їх, пам'ятайте, що сумка - це все-таки не головна деталь вашого образу, а тому вона не повинна затьмарювати інші аксесуари і плаття в тому числі, або ж робити його занадто екстравагантним або навіть кричущим. Якщо ви вже й наважилися на незвичайний варіант, то переконайтесь, щоб він не дисонував з вашим образом. Розмір вашої сумочки ви підбираєте виходячи з того, що ви будете туди класти. Якщо сумочка потрібна вам виключно для тюбика помади, пудри, хусточки, то невелика сумочка-гаманець цілком підійде. 

Хто знає, може ви хочете перестрахуватися від всіх неприємностей і зберете цілий арсенал: запасні панчохи (на той випадок, якщо порвуться ваші), пластир (якщо прекрасні весільні туфлі натруть вам мозоль, а це дуже навіть не рідкість), мобільний телефон (хіба мало куди треба буде подзвонити), і ще інші речі, без яких особисто ви не зможете обійтися. Пам'ятайте, вибір сумочки вимагає не менш ретельного підходу, ніж вибір інших аксесуарів.

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин