завантаження...

Весільне взуття. Вибираємо правильно

Весільне взуттяКупівля весільного взуття - важливе питання в процесі організації весілля. Від того, яке у вас буде весільне взуття, залежить ваш настрій в день весілля. Погодьтеся, коли весільне взуття сидить ідеально, коли воно не тисне, не натирає, ви відчуваєте себе прекрасно. І навпаки - коли весільне взуття не зовсім зручне, коли постійно про себе нагадує, це може негативно позначитися на вашому настрої. 

Про те, як правильно вибрати весільне взуття, ми вам розповімо сьогодні. Особливо ретельно потрібно вибирати весільне взуття для зимового весілля. Для зимового весілля вам знадобиться не одна пара весільного взуття, а кілька пар - взуття для переміщення по вулиці і  для весільного банкету. До речі, можливо, для зимового весілля вам стане в нагоді ще одна пара взуття - ошатні весільні туфлі для офіційних заходів: наприклад для реєстрації шлюбу в РАГСі і для вінчання в православній церкві.

Весільне взуття необхідно вибирати з урахуванням того, які саме заходи чекають вас протягом весільного дня. Наприклад, якщо на весільній прогулянці ви будете кататися в шикарній кареті чи лімузині, то вам знадобиться одна пара весільного взуття, а от якщо ви з вашим обранцем на весільній прогулянці плануєте ганяти на гоночних машинках, то тоді вам необхідна зовсім інша пара. Причому це твердження про весільне взуття справедливо як для нареченої, так і для нареченого.

Коли саме купувати весільне взуття? Теж дуже важливе питання. З одного боку, ви повинні встигнути розносити свої туфлі, щоб в день весілля вам було комфортно. А з іншого боку, ви повинні вибрати таке взуття, яке підійде до купленого весільного вбрання - весільного плаття нареченої і весільного костюма нареченого. Пораджу вам лише одне, якщо вас цікавить женская обувь оптом в Киеве и Харькове, то рекомендую заглянути на сайт modus-vivendi.com.ua.

До речі, від весільного взуття багато в чому залежить вибір весільної зачіски нареченої. Тому професійні весільні стилісти рекомендують приходити на репетицію весільної зачіски і весільного макіяжу не тільки з обраним весільним платтям, але і з придбаним для весілля взуттям. Тому не залишайте питання вибору і покупки весільного взуття на останній день перед весіллям. Як ви бачите, весільне взуття впливає на дуже багато параметрів вашого весільного образу.

Особливо ретельно до вибору потрібно підходити в тому випадку, якщо ви плануєте весілля в певному стилі, тематичне весілля. Таке взуття повинне повністю гармоніювати з тими весільними образами, в яких ви з вашим нареченим з'явитеся на свому тематичному весіллі. Погодьтеся, весільне взуття для двох відважних піратів на піратському тематичному весіллі буде одне, а весільне взуття для елегантних пані та кавалера на весіллі в стилі позаминулого століття буде абсолютно інше.

завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин