завантаження...

Весільні сумки: завжди виграшна класика


Образ нареченої складається не тільки з весільного плаття, хоча, воно, звичайно, стоїть на першому місці. Але гармонійний, закінчений весільний образ роблять деталі, стильні весільні аксесуари, прикраси. Одним з найбільш популярних весільних аксесуарів є весільна сумочка нареченої.

Зараз існує величезна кількість різних варіантів сумочок на весілля - це і невеликий клатч, і сумка-гаманець, і стильна сумочка-помпадур, і маленькі екстравагантні тканинні сумочки на блискавці. Головне - вибрати те, що підійде саме Вам, що дозволить не тільки і не стільки вмістити необхідні дрібниці, але і підкреслити елегантність сукні і вишуканість стилю. На щастя, купити весільну сумочку будь-якого виду зараз не проблема -  брендовые сумки купить недорого украина  для вас!

Серед класичних весільних сумочок лідирує, без сумніву, білий клатч. Це невелика, що застібається спереду сумочка, яка підбирається тон в тон з сукнею і може бути декорована різними способами. Найчастіше використовуються для цього білі намистини (штучні перли), бісер, блискучі паєтки, стрази, тонкі мережива, атласні стрічки, флористичні елементи ручної роботи. Досвідчений дизайнер може створити не просто весільний клатч для нареченої, а справжній витвір мистецтва. Для того, щоб аксесуар ідеально підходив до наряду, для його виготовлення нерідко береться та ж тканина, що і для самого весільного плаття.

Дуже часто наречені вважають за краще використовувати на весіллі маленькі тканинні сумочки, що застібаються на блискавку. Вони не мають твердого каркаса, як клатчі та їх прийнято вішати на зап'ясті - для цього передбачена невелика ручка-петелька. Такі весільні сумочки для нареченої менш місткі, та й туго набитими вони виглядають вульгарно. Для їх виготовлення також може бути використана однакова з сукнею тканину. Вони декоруються менш об'ємними, менш громіздкими прикрасами, ніж клатч. Найчастіше для цього використовується вишивка, бісер, стрази, атласні стрічки.

Часто на весіллях можна побачити і більш прості сумки-гаманці, що застібаються зверху. Вони виглядають більш скромно, але не менш стильно. Така сумочка для нареченої найбільше підійде до стриманого весільного вбрання, вузької сукні чи костюму. Підбираються подібні гаманці або в тон сукні, або в тон контрастним деталям. Важливим є той факт, що, з огляду на мінімум прикрас, їх можна використовувати в подальшому в якості звичайної вечірньої сумочки.

До розряду класичних весільних сумочок можна віднести і оригінальні сумочки-помпадур. Це прості тканинні мішечки, які затягуються зверху і виготовляються, як правило, з тієї де тканини, що і плаття. Такі весільні сумки можуть бути як простими - без яскравих прикрас, так і декорованими різними яскравими елементами - стразами, намистинами, квітами. До однозначних плюсів такого варіанту весільного аксесуара варто віднести його відносну дешевизну. При цьому, виглядає така сумка нареченої дуже красиво, вона ідеально підійде до пишного весільного плаття, до образу в стилі 19 століття.

Вибрати є з чого, але однозначно потрібно пам'ятати, що весільна сумочка повинна лише доповнювати вигляд нареченої, а не домінувати в ньому, вона повинна бути лише стильним, непомітним штрихом, який допоможе нареченій виглядати гармонійно.
завантаження...
 

Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин